تماشا کنید: بازسازی سکانس و حضور خدای جنگ در بازی The Last of Us 2 !

اتفاقی که واقعا انتظارش را نداشتیم

عبارت حضور خدای جنگ در بازی The Last of Us 2 خود به اندازه کافی عجیب است، اما بد نیست برای درک بهتر آن، نگاهی به ویدیو زیر بیندازید!

امروزه ساخت مادهای مختلف و دستکاری کردن بازی‌های ویدیویی، به موردی تبدیل شده که بسیاری از کاربران مشغول به آن هستند. اگر می‌بینیم که سونیک سر از بازی Elden Ring درآورده، یا اینکه لوبیاهای ژله‌ای Fall Guys در داستان Resident Evil نقش دارند، موضوع به کلی درباره همین مادهای منتشر شده است. اما آیا فکرش را می‌کردید که کریتوس و آترئوس در عنوان The Last of Us Part 2 حاضر شوند؟

ویدیو بالا نشان می‌دهد که یکی از سازندگان حرفه‌ای مادهای بازی‌های ویدیویی، به تازگی موفق شده تا خدای جنگ را از سری God of War بردارد و در سکانس داستانی بازی The Last of Us 2 قرار دهد. اوج کیفیتی که این ویدیو در عوض کردن کله کریتوس با جوئل (Joel) و همچنین آترئوس با الی (Ellie) دارد، نشان‌دهنده مهارت این فرد بوده و به نحوی این خبر را می‌دهد که در آینده، ممکن است سازندگان هرکاری که می‌خواهند را با هر گیمی انجام داده و آن‌ها را تغییر دهند!

با این حال می‌دانیم که اکثر این مادها برای بازی‌هایی هستند که برای کاربران پلتفرم رایانه شخصی در دسترس قرار گرفته‌اند و این در حالی است که عنوان The Last of Us 2 فقط برای کنسول‌های پلی استیشن عرضه شده و این ادیت هم فقط روی سکانس سینمایی این بازی اعمال شده است. با این وجود، اگر روزی این بازی هم برای پلتفرم رایانه شخصی عرضه شود، احتمالا باید شاهد ساخت انواع و اقسام مادهای مختلف روی آن باشیم که اینبار، در گیم پلی هم ظاهر خود را حفظ می‌کنند.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا