عروسک اسکارلت ویچ با صورتی خونی به دست طرفداران رسید 

فانکوپاپ‌های جدید واندا با صورتی خونی!

عروسک اسکارلت ویچ با صورتی خونی به دست طرفداران رسید  نرگس کریمی پور ۲ ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ مارول
عروسک اسکارت ویچ

هم اکنون طرفداران دنیای سینمایی مارول می‌توانند عروسک اسکارلت ویچ (Scarlet Witch) با صورتی آغشته به خون و آثار استفاده از جادوی سیاه را خریداری کنند.

اگر از علاقه‌مندان دنیا مارول و مخصوصا جهان سینمایی آن باشید بدون شک واندا ماکسیموف رو به خوبی می‌شناسید. دختر جوانی که به همراه برادر دوقلویش به عنوان داوطلب به سازمان هایدرا کمک کرده و تحت شعاع قدرت سنگ ذهن قرار گرفته تا تبدیل به سلاحی شود که در مقابل سازمان شیلد قرار می‌‌گیرد. زندگی واندا فراز و نشیب‌های بسیار زیادی را به خود دید و دردهای زیادی به واندا تحمیل شد.

دردهایی که در نهایت باعث تا جنگجو زیبای اولتران که تبدیل به یکی از قوی‌ترین اعضای انتقام جویان شد به یک پدیده نکسوس بزرگ و باستانی به نام اسکارلت ویچ تبدیل شود. جادوگر بزرگ و پلیدی که قدرت خود را از الدرگادی به نام کتان و کتاب ممنوعه‌ای به نام دارک‌هولد می‌گیرد. تبدیل واندا ماکسیموف به اسکارلت ویچ در سریال منحصر به فرد انداویژن یکی از بهترین اتفاقات دنیای سینمایی مارول بود که بدون شک طرفداران کمیک‌های این جهان ابرقهرمانی از زمان معرفی شخصیت واندا ماکسیموف منتظر تبدیل شدن او به اسکارلت ویچ بوده‌اند.

واندا ماکسیموف چگونه به یک ابرشرور تبدیل شد؟

پس از اتفاقات سریال وانداویژن و مرگ ویژن پس از حملات تانوس به زمین واندا هرآنچه که داشت را از دست داد و مکالمات او و شخصیت آگانا هارکنس در قسمت پایانی سریال وانداویژن باعث شد او برای بازپس گرفتن خانواده از دست رفته خود به جادوی هرج و مرج و کتاب دارک هولد ر آورده و اینگونه از یک انتقام‌جو به شخصیتی تبدیل شد که برای رسیدن به هدف خود در فیلم دکتر استرنج 2 از کشتن حتی یک دختر بچه نوجوان مانند آمریکا چاوز هم دریغ نمی‌کرد.

اگرچه شاید پایان‌بندی دنباله دکتر استرنج و تصمیم واندا برای تخریب کوهستان وانداگور که محل نگهداری کتاب دارک‌هولد و نیروی کتان بود را روی سر خود خراب کرد، مورد پسند بسیاری از طرفداران نبود اما با این حال نمی‌توان از این موضوع گذر کرد که فیلم دکتر استرنج با بازی الیزابت اولسون در نقش اسکارلت ویچ علی‌رغم تمام ضعف‌های خود یکی از جذاب‌ترین پروژه‌های اخیر مارول به حساب می‌آيد.
در این اثر واندا ماکسیموف از زمین 616 و خط زمانی اصلی دنیای مارول با انجام طلسم دریم‌واک وارد ذهن یکی از ورینت‌‌های خود در زمین 838 شده و قصد دارد تا پس از استفاده از این ورینت برای دستگیری شخصیت آمریکا چاوز (دختری که توانایی ساختن پرتال‌‌ به جهان‌‌های موازی مختلف دارد) خود مادر دو فرزند او شود. با این حال در این راه ورینت زمین 838 مجبور می‌شود تا با گروه ایلومیتانی مواجه شده و همه آن‌ها را ازبین ببرد. طی این مبارزه صورت او زخمی شده به خون آغشته می‌شود و آثار استفاده از کتاب دارک‌هولد و جادوی هرج و مرج مانند رد یک مایع سیاه و تیره روی آن قرار می‌گرد.

فانکوپاپ عروسک اسکارت ویچ با صورتی خونین را به طرفداران تقدیم کرد

بدن شک این مورد یکی از جذاب‌ترین و تاریک‌ترین ضاهر‌های اسکارلت ویچ در تمام دوران آثار دنیای سینمایی مارول است. به همین دلیل اخیرا کمپانی سازنده عروسک‌های فانکوپاپ که همواره در تولید عروسک‌هایی بر اساس شخصیت‌های کمیک بوکی معروف است، عروسک اسکارلت ویچ با ظاهر فوق را به طرفداران خود ارائه کرده است. قیمت این فانکوپاپ در آمریکا معادل 14 دلار و 99 سنت بوده و نسبت به دیگر آثار فانکوپاپ از جهان مارول برتری جالبی دارد.

چشم‌های این عروسک مانند خود اسکارلت ویچ قادر هستند تا در تاریکی با تور قرمز رنگ زیبایی بدرخشند. ویژگی منحصر به فردی که حس قدرت جادوگر سرخ مارول را به طرفداران خود به خوبی منتقل می‌کند. اسکارلت ویچ همواره یکی از محبوب ترین شخصیت‌های دنیای مارول بوده و به نظر می‌رسد که فیلم دکتر استرنج 2 آخر راه او نبوده باشد. به احتمال بسیار زیاد او را در سریال اختصاصی آگاتا هارکنس باری دیگر حاضر خواهد شد.

4.3 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا