تریلر بازی Elden Ring با صحنه‌های داستانی و سینماتیک جدید منتشر شد

در مراسم The Game Awards 2021 بالاخره جدیدترین تریلر بازی Elden Ring منتشر شد تا شاهد روایت داستان از زبان شخصی باشیم که هنوز او را نمی‌شناسیم!

طبق روال همیشگی تریلرهای استودیو FromSoftware، جدیدترین ویدیو منتشر شده از بازی Elden Ring نیز بیشتر به جای اینکه به بازیکنان جواب‌هایی را درباره داستان یا بدهد، سوال‌های متعدد در ذهن افراد ایجاد می‌کند! به نحوی که در حال حاضر جزئیات چندانی درباره داستان این عنوان نمی‌دانیم و این تریلر جدید فقط به پارچه این ندانستن دامن می‌زند.

داستان بازی Elden Ring توسط جورج آر.آر. مارتین (George R.R. Martin)، نویسنده سریال محبوب بازی تاج و تخت (Game of Thrones) نوشته شده و از همین جهت هم انتظارات بسیاری از آن می‌رود. این در حالی است که با انتشار چنین ویدیوهایی از طرف سازندگان، نه‌تنها کاربران راضی نمی‌شوند، بلکه با دادن سرنخ‌های سوال‌برانگیز میزان اشتیاق برای ماجراجویی در دنیای تازه خلق شده مارتین حتی بیشتر هم خواهد شد.

جزئیات تریلر داستانی بازی Elden Ring

پس از ویدیو گیم پلی بازی Elden Ring که حدود یک ماه پیش منتشر شد، در این تریلر داستانی جدید، یک راوی زن ما را در فهمیدن جزئیات همراهی می‌کند. او می‌گوید که حلقه باستانی یا همان Elden Ring شکسته شده، اما کسی نمی‌داند که کی و چطور این کار را انجام داده است. سپس جنگ بزرگی میان نیمه خدایان و افرادی که روی زمین زندگی می‌کنند به تصویر کشیده می‌شود، در حالی که ظاهرا حلقه نام برده ضامن امنیت و صلح بوده است. با این وجود، نمی‌توان هیچ جوابی را برای سوال‌هایی که تا اینجا مطرح شده در نظر گرفت و باید در ادامه به سراغ یک نبرد تمام عیار بین دو شخصیت باشیم که ظاهرا یکی از آن‌ها ملنیا (Malenia) و دیگری جنرال رادهان (Radhan) است.

در یک صحنه می‌بینیم که شهر کاملا مورد هجوم قرار گرفته و همه چیز در حال سوختن و نابودی است، در حالی که سکانس بعدی برداشتن دو شمشیر رادهان نشان داده می‌شود. با این وجود، وقتی که جنگ این دو در نهایت به پایان می‌رسد، می‌بینیم که رادهان کشته شده و ملنیا هنگام زدن ضربه نهایی خود آسیب دیده است! با این حال پس از فرو رفتن تیغه به بدن او، می‌بینیم که موهای ملنیا به شکل یک گل بزرگ رشد می‌کنند. این نکته می‌تواند به این مورد اشاره داشته باشد که یا ملنیا دار فانی را وداع گفته و این نحوه مرگ او است، یا اینکه دارای قدرت حلقه باستانی بوده و نجات پیدا می‌کند؛ موردی که احتمال بیشتری را خواهد داشت.

همچنین روی زمین مبارزه آن‌ها آثار نابودی و جسدهایی دیده می‌شود که نشان از نتیجه جنگ هستند. با این وجود، باز هم جزئیات بیشتری در اختیار کاربران قرار نمی‌گیرد تا منتظر انتشار تریلر بعدی یا عرضه خود بازی Elden Ring باشیم! به هر حال تا زمان ملاقات دوباره با ملنیا وقت چندانی باقی نمانده و این عنوان در تاریخ ۶ اسفند سال جاری (۲۵ فووریه ۲۰۲۲) عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا