دواین جانسون به کراس اور مارول و دیسی واکنش نشان داد

تقابل دو فرانچایز عظیم

کراس اور مارول و دیسی

دواین جانسون (Dwayne Johnson)، ستاره‌ای که این روزها به‌خاطر ایفای نقش بلک آدام در DCEU بیش از پیش سر زبان‌ها افتاده، در یک مصاحبه نسبت به کراس اور مارول و دیسی ابراز علاقه کرده است.

ستاره سری فیلم‌های Jumanji و Fast and Furious با جان بخشیدن به شخصیت بلک آدام، یکی از محبوب‌ترین و قدرتمندترین ابرشرورهای دیسی، نقش مهمی در دنیای سینمایی دیسی ایفا می‌کند. او به‌قدری مصمم بود که به‌مدت یک دهه برای توسعه فیلم Black Adam با برادران وارنر جنگید و حتی حضور در قسمت اول شزم را نیز رد کرد. اکنون بعد از تلاش‌ بسیار، نه تنها فیلم اختصاصی بلک آدام به حقیقت پیوست، بلکه جانسون موفق شد حضور افتخاری جذابی در انیمیشن DC League of Super Pets داشته باشد.

در حالی که فیلم Black Adam هنوز به پرده سینماها نرفته و تمامی طرفداران برای تقابل حماسی سوپرمن هنری کویل (Henry Cavil) و بلک آدام لحظه‌شماری میکنند، ولی راک خود را برای تحقق رویایی شیرین، یعنی کراس اور مارول و دیسی آماده می‌کند.

صحبت‌های دواین جانسون درباره کراس اور مارول و دیسی

طی یک مصاحبه با Games Radar، ستاره بلک آدام به تقابل دو فرانچایز عظیم مارول و دیسی ابراز علاقه کرد.

من ذاتا آدم خوش بینی هستم، به خصوص وقتی موضوع خلق یک اثر مطرح می‌شود. ما در دوره‌ای زندگی می‌کنیم که فرانچایزهای بزرگی مثل مارول و دیسی از محبوبیت خاصی برخوردارند. تمامی ابرقهرمانان و ابرشرورها اهمیت دارند و مردم بهشون اهمیت می‌دهند. به‌همین خاطر تقابل آنها اتفاقی است که باید رخ دهد، حتی در آینده‌ای دور.

برای تحقق چنین رویایی، ابتدا دیسی کامیکس به یک دنیای سینمایی موفق نیاز دارد، چیزی که مخاطبان در سراسر جهان به آن اهمیت بدهند. در حال حاضر DCEU یک فرانچایز آشفته و شکست خورده است که باید با برنامه ده ساله دیسکاوری ریبوت و از نو ساخته شود.

از طرفی استودیو مارول نیز مشغول توسعه بیش از بیست پروژه سینمایی و سریالی است که درنهایت به دو فیلم Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars ختم خواهد شد. پس از اتمام فاز ششم و حماسه مولتی ورس نیز نوبت به تعریف داستان‌ جهش یافته‌ها می‌رسد. به‌همین خاطر کراس اور مارول و دیسی در حال حاضر آخرین چیزی است که در ذهن کوین فایگی (Kevin Feige) قرار دارد.

صرف نظر از برنامه فشرده برادران وارنر و استودیو مارول، تنها ستاره‌ای که می‌تواند چنین رویداد عظیمی را برای طرفداران رقم بزند، دواین جانسون است. او حتی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) که استعداد خاصی در جان بخشیدن به شخصیت‌ها و ابرقهرمانان متفاوت دارد را برای بازی در سری فیلم‌های ددپول متقاعد کرده بود. با این حال اول باید صبر کرد و دید که فیلم اختصاصی Black Adam می‌تواند در گیشه موفقیت آمیز باشد یا نه. فعلا تریلرهایی منتشر شده‌ عالی به نظر می‌رسند، اما درست مثل تمامی آثار هالیوود بازاریابی یک موضوع است و پروژه نهایی که به پرده سینماها می‌رود موضوعی دیگر.

فیلم Black Adam در تاریخ ۲۱ اکتبر سال جاری (۲۹ مهر ماه) در سینماهای سراسر دنیا اکران خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا تقابل مارول و دیسی اتفاق خواهد افتاد؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا