با زیرنویس تماشا کنید: انیمیشن جدید دیسی شامل حضور افتخاری بلک آدام است

دواین جانسون در نقش‌های مختلف

شاید داستان بامزه و سرگرم کننده انیمیشن DC League of Super-Pets ‌لحظات یه یاد ماندنی را رقم زده باشد ولی سکانس پس از تیتراژش با حضور افتخاری بلک آدام توانسته به‌تنهایی طرفداران دیسی را شوکه کند.

از چهار فیلم دیسی که در سال جاری اکران می‌شوند، سه‌تای آنها مستقیما به دواین جانسون (Dwayne Johnson) مربوط می‌شوند. این ستاره محبوب و دوست داشتنی با صداپیشگی کریپتو، سگ سوپرمن در انیمیشن DC League of Super-Pets و همچنین ایفای نقش اصلی در فیلم سینمایی Black Adam حضور پررنگی در دنیای دیسی دارد.

این دو پروژه مهیج دیسی به‌دلیل حضور جانسون در نقش اول از جهات زیادی به هم مرتبط هستند. پیرو به تعویق افتادن فیلم Black Adam تا ماه اکتبر، انیمیشن DC League of Super-Pets موفق شد در تاریخ ۲۹ جولای (۷ مرداد ماه) به پرده سینماهای سراسر دنیا برود. تماشاگرانی که صبورانه تا پایان تیتراژ در سینما باقی ماندند، به‌طرز غیرمنتظره‌ای شاهد حضور افتخاری بلک آدام دواین جانسون بودند. در صحنه پس از تیتراژ، بلک آدام همراه با سگش آنوبیس به‌جهت ملاقات با سوپرمن و کریپتو وارد صحنه ‌شدند. اما نکته جالب‌ اینجاست که صداپیشگی هر سه شخصیت کریپتو، آنوبیس و بلک آدام بر عهده دواین جانسون بوده است.

اکنون در دومین آخر هفته اکران انیمیشن در سینماها، جانسون این سکانس جذاب را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده و یک بار دیگر به مبارزه رویایی سوپرمن و بلک آدام که سال‌ها وعده آن را می‌داد اشاره کرده است.

در ادامه می‌توانید سکانس پس از تیتراژ انیمیشن DC League of Super-Pets را با زیرنویس تماشا کنید:

ظاهرا تیم توسعه سعی داشته با این سکانس بازاریابی بلک آدام به‌عنوان یک ضدقهرمان را زیرسوال ببرد، زیرا مرز بین ضدقهرمان و ابرشرور اغلب مبهم است. بلک آدام همیشه در کمیک‌ها نقش یک ابرشرور را ایفا کرده، اما جانسون قول داده تا نسخه لایواکشن این شخصیت در DCEU کمی متفاوت باشد. همچنین اشاره کریپتو به پرواز بلک آدام به سیاره پلوتو احتمالا ادای احترامی به اولین حضور این شخصیت در کمیک فاوست است، زمانی که بلک آدام به ستاره‌ای دور فرستاده شد و بازگشتش به زمین ۵۰۰۰ سال به طول انجامید.

این سکانس پس از تیتراژ سوالات زیادی در مورد دنیای انیمیشنی و لایو اکشن دیسی به‌وجود آورده است. طرفداران مدت‌ها آرزو داشتند شاهد نبردی حماسی بین بلک آدام و سوپرمن باشند و با در نظر گرفتن برنامه ده ساله دیسکاوری به نظر می‌رسد DCEU بهترین بستر برای تحقق چنین رویدادی باشد. با فرض اینکه دیسی به توسعه قسمت دوم فیلم Black Adam چراغ سبز نشان بدهد، پافشاری جانسون می‌تواند آرزوی دیرینه طرفداران را به حقیقت تبدیل کند.

انیمیشن DC League of Super-Pets همچنان در سینماها اکران می‌شود و در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور ماه) به‌صورت دیجیتالی و بلوری عرضه خواهد شد. نظر شما در این رابطه چیست؟ آیا از حضور افتخاری بلک آدام راضی بودید؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا