با زیرنویس فارسی تماشا کنید: تریلر جدید فیلم Black Adam منتشر شد

قدرت یکی از قوی‌ترین قهرمان دی‌سی را ببینید.

در جریان رویداد کامیک-کان سن دیگو ۲۰۲۲ (San Diego Comic-Con 2022) شاهد پخش تریلر جدید تریلر جدید فیلم Black Adam با بازی دواین جانسون (Dwayne Johnson) بودیم

پس از موفقیت فیلم Shazam چه از لحاظ درآمدی و چه از لحاظ جلب نظر منتقدان، شرکت برادران وارنر تصمیم گرفت که فیلمی بر اساس شخصیت منفی کتاب‌های کمیک شزم یعنی بیلی باتسون که با نام بلک آدام شناخته می‌شود، تولید کند. دنباله فیلم شزم با نام Shazam: Fury of the Gods قرار است تا پایان سال میلادی آینده اکران شود، اما قبل از آن قرار است شاهد اکران فیلم مورد انتظار Black Adam باشیم که مشخص نیست قرار است داستانش ارتباط خاصی با فیلم‌های Shazam داشته باشد یا خیر.

حالا به تازگی در جریان یکی از مهم‌ترین رویدادهای مرتبط با دنیای کتاب‌های کمیک یعنی کامیک-کان سن دیگو ۲۰۲۲ تریلر جدید فیلم Black Adam به عنوان جدیدترین فیلم دنیای توسعه‌یافته دی‌سی (DCEU) به نمایش درآمد. همچنین تیم بازیگران و سازنده این اثر مورد انتظار با حضور یافتن در پنل این فیلم راجع به آن صحبت کردند.

در تریلر چدید فیلم Black Adam شاهد نمایش استفاده دواین جانسون از قدرت خدایان هستیم، او همچنین در این تریلر با اعضای تیم جامعه عدالت (Justice Society) ملاقات می‌کند که آن‌ها دو مسیر را پیش روی او قرار می‌دهند. او به عنوان نابودکننده جهان قرار است نجات‌دهنده آن باشد. او کدام یک از این دو راه را انتخاب خواهد کرد؟ مشخص است که او مجبور می‌شود با اعضای جامعه عدالت روبه‌رو شود.

فیلم Black Adam توسط ژاومه کویت-سرا (Jaume-Collet Serra) کارگردانی شده است و أدام استیکیل (Adam Sztykiel)، روری هینز (Rory Haines) و سهراب نوشیروانی (Sohrab Noshirvani) فیلمنامه آن را به نگارش درآورده‌اند. سرا چندان در همکاری با دواین جانسون غریبه نیست و پیش از در سال‌های گذشته در فیلم Jungle Cruise با او کار کرده است. علاوه بر دواین جانسون بازیگران دیگری از جمله کوئینتسا سویندل (Quintessa Swindell) در نقش تورنادوی قرمز (Red Tornado)، پیرس برازنان (Pierce Brosnan) در نقش دکتر فیت (Doctor Fate)، نوآ سنتینو (Noah Centineo) در نقش اتم اسمشر (Atom Smasher)، آلدیس هاج (Aldis Hodge) در نقش هاکمن (Hawkman) و سارا شاهی (Sara Shahi) در نقش آدریانا توماز (Adrianna Tomaz) در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند. دیگر بازیگران این فیلم عبارتند از مروان کنزاری (Marwan Kenzari)، جیمز کوزاتی مویر (James Cusati-Moyer)، بودی سابونگوی (Bodhi Sabongui)، مو عامر (Mo Amer) و اولی لاتوکفو (Uli Latukefu) که هنوز اطلاعاتی از نقشی که بازی کرده‌اند، نداریم. جانسون علاوه بر بازی در نقش بلک آدام، به عنوان تهیه‌کننده اجرایی فیلم نیز در کنار والتر هامادا (Walter Hamada)، اریک مک‌لئود (Eric McLeod) و اسکات شلدون (Scott Sheldon) حضور دارد.

فیلم Black Adam قرار است تا در تاریخ ۲۱ اکتبر (۲۹ مرداد) در سالن‌های سینما اکران شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا