1%
  • 0/10

تماشا کنید: اولین تبلیغ تلویزیونی فیلم Dune منتشر شد

آغاز کمپین تبلیغاتی مورد انتظارترین فیلم سال در تلویزیون

تماشا کنید: اولین تبلیغ تلویزیونی فیلم Dune منتشر شد ۰ ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ سینمای جهان کپی لینک

در فاصله‌ی سه ماه تا اکران فیلم Dune که قرار است اواخر سال 2020 منتشر شود، اولین تبلیغ تلویزیونی (TV Spot) این فیلم مورد انتظار منتشر شد.

هفته‌ی گذشته، وارنر بروز (Warner Bros) اولین تریلر رسمی فیلم Dune را منتشر کرد که با استقبال بسیار زیادی از سوی طرفداران ژانر علمی-تخیلی مواجه شد. فیلم دون که از مورد انتظارترین فیلم‌های چند سال گذشته محسوب می‌شود، یکی از عظیم‌ترین پروژه‌های تاریخ سینما است که توسط دنی ویلنووی ساخته شده که پیش‌تر امتحان خود را با فیلم‌های Blade Runner 2049 و Arrival در ژانر علمی-تخیلی پس داده است. دنی ویلنوو از دید بسیاری از مجله‌های سینمایی، برترین فیلمساز دهه‌ی 2010 نامید شده و با توجه به کارنامه‌ی او می‌توانیم به فیلم دون نیز امیدوار باشیم. اسکار آیزاک، بازیگر نقش لتو آتریدس، در یکی از مصاحبه‌های جدید خود اذعان کرد که هیچ شخص بهتری از دنی ویلنوو سراغ ندارد که ساخت این فیلم به او سپرده شود.

پس از انتشار پوستر و تریلر رسمی فیلم دون، حال نوبت به اولین تبلیغ تلویزیونی این فیلم رسیده است که باری دیگر در آن با پاول آتریدس همراه می‌شویم و شباهت بسیار زیاد حال و هوای فیلم Dune به دیگر فیلم‌های دنی ویلنوو، خصوصا Blade Runner 2049 بیشتر مشخص می‌شود. بنظر می‌آید در دون نیز شاهد ویژگی‌های خاص فیلم‌های پیشین این کارگردان کانادایی-فرانسوی خواهیم بود. در این تبلیغ تلویزیونی باری دیگر شاهد بازی ستارگانی چون تیموثی شلمه، زندایا، جیسون موموآ و … هستیم که بار سنگینی به دوششان است و باید ببینیم که آیا می‌توانند انتظارات طرفداران فرنچایز دون را محقق کنند یا خیر.

Dune منبع اقتباس و الهام آثار بسیار زیادی در ژانر علمی-تخیلی بوده است؛ از سری فیلم‌های Star Wars گرفته تا دیگر فیلم‌های علمی-تخیلی، همه به نوعی از سری رمان‌های معروف فرانک هربرت (Frank Herbert) تاثیر گرفتند. فیلم Dune به کارگردانی دنی ویلنوو در تاریخ 18 دسامبر (28 آذر) سال جاری در سینماهای آمریکا و سراسر دنیا اکران می‌شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments