جادوگر اعظم مارول هم اسکین فورتنایت خواهد شد!

باز هم جادوی مارول در Fortnite

اسکین های بازی فورتنایت - دکتر استرنج

طبق اعلام رسمی، ظاهرا شخصیت دکتر استرنج (Doctor Strange) قرار است تا به زودی به جمع اسکین های فورتنایت – Fortnite اضافه شود.

فورتنایت به عنوان یکی از اولین بازی‌های سبک بتل رویال شناخته می‌شود که طرفداران و بازیکنان بسیاری را به واسطه سبک متفاوت و خاص خود، وادار به دانلود و تجربه یک گیم پلی جذاب کرده است. در واقع چیزی که باعث تفاوت Fortnite با دیگر عناوین در این سبک می‌شود، قابلیت بیلد کردن، یا همان ساختن دیوار، پله و سطح‌ است که موقعیت بازی را از حالت شوتر، به کرفت کردن تبدیل کرده و میزان خلاقیت مورد نیاز برای پیروزی را بیشتر می‌کند!

با این وجود فراتر از اینکه فورتنایت یک بازی بتل رویالی آنلاین باشد، بیشتر افراد آن را به عنوان یک رسانه جمعی می‌شناسند که در آن، شخصیت‌ها و اخبار مختلف، مطابق با ترند روز دنیای گیم و سینما پیش می‌رود. در این حالت، برای مثال وقتی که سریال The Mandalorian یا Loki پخش می‌شد، اسکین‌ها و مناطق خاصی برای شخصیت‌های اصلی این سریال‌ها و داستان آن‌ها، در نقشه بازی در نظر گرفته شده بود. همچنین شخصیتی مانند راک (The Rock) یا همان دواین جانسون (Dwayne Johnson) هم از کاراکترهای اصلی این بازی هستند و حتی جالب‌تر اینکه در گذشته شاهد اکران برخی از فیلم‌های کریستوفر نولان (Christopher Nolan) و تریلر آثار مختلف بوده‌ایم!

بدین ترتیب، کاملا طبیعی است که هر شخصیت ترندی مانند مرد عنکبوتی (Spider-Man) یا تانوس (Thanos) به جهان این بازی اضافه شوند. حال نیز که به تاریخ اکران فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness نزدیک می‌شویم، ظاهرا جادوگر اعظم دنیای سینمایی و کمیک بوکی مارول، از سنکتوم سنکتوروم بلند شده تا به مقصد فورتنایت حرکت کند.

اضافه شدن دکتر استرنج به عنوان یکی از اسکین های فورتنایت

در واقع اینکه شخصیت دکتر استرنج به بازی Fortnite اضافه می‌شود یا که نه، سوالی نیست که بتوانیم آن را با اشاره به یک خبر رسمی توجیه کنیم؛ اما درست به مانند سایر بازی‌ها و شرکت‌های سازنده (اصلا منظور اکتیویژن نیست) که چپ و راست اطلاعات آن‌ها لو می‌رود، فورتنایت هم همیشه پیشینه خوبی در لو رفتن جزئیاتش داشته و حال نیز یکی از کاربران مورد اعتماد، ملحق شدن استرنج را لو داده است.

به گفته این کاربر، یوتوبر معروف TaborTimeYT اخیرا این مورد را رسما اعلام کرده که به زودی اتفاقات عجیب (Strange) در فورتنایت رخ خواهند داد و فصل دوم عجیب خواهد بود. این یوتوبر پیش‌تر قبل از شروع چپتر اول هم به همین شکل، به نحوی تیز کرده بود که مرد عنکبوتی با اکران No Way Home به یکی از اسکین های فورتنایت تبدیل خواهد شد. حال نیز اشاره او به استرنج، می‌توانید نشانگر همین مورد باشد.

به هر حال اینکه استیون استرنج به عنوان اسکین بعدی بازی Fortnite در نظر گرفته شده باشد، اصلا مورد عجیب و دور از انتظاری نیست؛ بلکه مهم این است که تاریخ اضافه شدن او در چه زمانی بوده و آیا در فصل دوم، درست مثل مرد عنکبوتی باعث تغییر کردن برخی از مکانیزم‌های گیم پلی بازی خواهد شد یا که نه. فیلم Doctor Strange In The Multiverse of Madness به زودی در تاریخ ۱۶ اردیبهشت اکران می‌شود و فصل جدید بازی Fortnite هم در هفته آینده شروع خواهد شد.

اما نظر شما درباره این قابلیت چیست؟ آیا اضافه شدن استرنج هم مثل مرد عنکبوتی برای کاربران جالب خواهد بود؟ به هر حال شنل مخصوص استرنج می‌تواند یک گلایدر خوب باشد نه؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا