آیا شاهد حضور توبی مگوایر در Doctor Strange 2 خواهیم بود؟

کدام اسپایدرمن به مولتی‌ورس دیوانگی باز می‌گردد؟

تیم بازیگری Babylon

کمیک friendly neighborhood Spider-Man یکی از کمیک‌ها، و همچنین به نوبه خود یکی از محبوب‌ترین شخصیت‌های سینمایی‌ست. پوستر فن‌میدی که به‌تازگی به دست طرفداران فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness طراحی شده، از حضور توبی مگوایر در Doctor Strange 2 خبر می‌دهد.

در سال ۲۰۰۲، سم ریمی (Sam Raimi) سه گانه مرد عنکبوتی را با بازی مگوایر آغاز کرد که به انقلابی در سینمای ابرقهرمانی منجر شد. پس از پروژه‌های کنسل‌شده برای ساخت Spider-Man 4، این فرنچایز با بازی اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) در نقش پیتر پارکر از سرگرفته شد. در حال حاضر، تام هالند (Tom Holland) اسپایدرمن دنیای سینمایی مارول است.

فاز چهارم فیلم‌های مارول با پروژه‌هایی از جمله وانداویژن، لوکی، What If…؟ و فیلم موفق Spider-Man: No Way Home در سال گذشته، به بررسی تئوری مولتی‌ورس در حال تکامل جهان سینمایی مارول پرداخته است. در آخرین فیلم، پیتر پارکر با بازی هالند و دکتر استرنج مولتی‌ورس مذکور را می‌گشایند و دیگر شخصیت‌های مرد عنکبوتی از جمله توبی مگوایر و اندرو گارفیلد را به MCU می‌آورند. پس از وقایع No Way Home، کامبربچ دوباره نقش خود را در Multiverse of Madness که اولین فیلم ریمی پس از Spider-Man 3 است، بازی می‌کند.

تریلرهای قبلی Doctor Strange 2 تایید کرده اند که با دخیل شدن فرنچایز X-Men به MCU، شاهد بازگشت پروفسور X با بازی پاتریک استوارت (Patrick Stewart) خواهیم بود. همچنین، طرح چندوجهی فیلم Doctor Strange 2 منجر به گمانه‌زنی‌های زیادی مبنی بر اینکه چه چهره‌های دیگری از مارول ممکن است در فیلم Doctor Strange 2 حضور یابند، شده است.

طرفداران دنیای سینمایی مارول با طراحی پوسترهای فن‌مید به احتمالات و گمانه‌زنی‌های حضور بازیگران قوت می‌بخشند. هنرمندی با نام مستعار AgtDesign اخیراً فن‌پوستر جدیدی را از فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness در اینستاگرام به اشتراک گذاشته است. در این اثر، کاراکترهایی از جمله استرنج، دیفندر استرنج، واندا مکسیمف/ اسکارلت ویچ (Elizabeth Olsen)، آمریکا چاوز (خوچیتل گومز)، بارون موردو (Chiwetel Ejiofor)، پروفسور چارلز اگزاویه، و البته مرد عنکبوتی که توسط توبی مگوایر به تصویر کشیده شد، حضور دارند.

می‌توانید پوستر فن‌مید را در زیر مشاهده کنید:

با فیلمنامه‌ای که توسط خالق سریال لوکی، مایکل والدرون (Michael Waldron) نوشته شده است، فیلم Multiverse of Madness با کارگردانی ریمی از رویدادهای پروژه‌های WandaVision ،Loki ،What if و No Way Home فاصله می‌گیرد. تاکنون تایید شده که بازیگرانی از جمله کامبربچ، ریچل مک آدامز (Rachel Anne McAdams)، بندیکت وانگ (Benedict Wong) و اجیوفور همگی ادامه نقش‌هایشان را از فیلم Doctor Strange محصول ۲۰۱۶ بازی می‌کنند. همچنین، اولسن در نقش واندا ماکسیموف/ اسکارلت ویچ و گومز در اولین بازی‌اش در نقش قهرمان آمریکا چاوز به آن‌ها می‌پیوندند.

آخرین تریلر Doctor Strange 2 در اوایل ماه جاری منتشر شد و جداول زمانی، جهان‌ها و نسخه‌های مختلف کاراکتر Doctor Strange را معرفی کرد. هنوز جزئیات واضحی از داستان فیلم در دسترس نیست، اما بازگشت ریمی به‌عنوان کارگردان سابق مرد عنکبوتی با بازی مگوایر به شایعات مربوط به حضور توبی مگوایر در Doctor Strange 2 پس از فیلم No Way Home دامن زد.

در نهایت، با در نظر گرفتن به‌کارگیری شخصیت‌های سونی در فیلم Spider-Man: No Way Home و الهام گرفتن استودیوهای دیزنی/مارول از فیلم‌های Fantastic Four و X-Men، داستان فیلم Doctor Strange 2 می‌تواند به پروژه‌های مارولی متعددی متصل شود. تاکنون، مهم‌ترین اطلاعاتی که از فیلم منتشر شده حضور نسخه‌های مختلف کاراکتر دکتر استرنج، زامبی‌ها، و پروفسور ایکس، که به نظر می رسد یکی از اعضای Illuminati کمیک‌های مارول باشد، را در برمی‌گیرد.

با توجه به وضعیت چندوجهی بودن مگوایر که اکنون تایید شده است، مطمئناً این امکان وجود دارد که اسپایدرمن مگوایر در خلال فیلم Multiverse of Madness حضور داشته باشد. با این حال، با توجه به اینکه فیلم Doctor Strange 2 در حال حاضر فیلمی پرجمعیت به نظر می رسد، اگر شاهد حضور توبی مگوایر در Doctor Strange 2 باشیم، احتمالا تنها برای چند لحظه خواهد بود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا