احتمال حضور ددپول در فیلم Doctor Strange 2 چقدر به واقعیت نزدیک است؟

گمانه‌زنی‌ها درباره بازگشت رایان رینولدز به دنیای سینمایی مارول قوت می‌گیرد

ددپول در فیلم Doctor Strange 2

فن پوستر جدیدی که به‌تازگی از فیلم Doctor Strange 2 منتشر شد، ربوده شدن اسکارلت ویچ توسط ددپول و سواستفاده از قدرت‌هایش را به‌تصویر می‌کشد. دنباله بعدی فیلم‌های سینمایی مارول دومین نمایش سولو از دکتر استرنج است و بر عواقب ماجراها پس از فیلم  Spider-Man: No Way Home تمرکز دارد.

در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness،‌ پس از اینکه دکتر استرنج به‌صورت تصادفی مولتی‌ورس را می‌گشاید و باعث می‌شود بارون موردو او را تعقیب کند، واندا مکسیموف و آمریکا چاوز را وادار می‌کند تا به او کمک کنند.

در فیلم Doctor Strange 2 چهره‌های آشنای دیگری مانند کریستین پالمر با بازی راشل مک‌آدامز (Rachel McAdams) و وانگ با بازی بندیکت وانگ (Benedict Wong) حضور خواهند داشت، اما انتظار می‌رود که این فیلم ابرقهرمانان دیگر مارول را نیز به تصویر بکشد.

به هر حال، جدیدترین تریلر منتشرشده از فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness نشان می‌دهد که پاتریک استوارت (Patrick Stewart) که حدود بیست سال در فرنچایز مردان ایکس حضور داشت، با ایفای نقش پروفسور ایکس بازخواهد گشت. پیش‌تر، شایعه شده بود که چندین شخصیت دیگر مارول، از جمله رید ریچاردز از فرنچایز چهار شگفت‌انگیز (جان کرازینسکی)، مرد عنکبوتی (توبی مگوایر) و ددپول (رایان رینولدز) در فیلم Doctor Strange 2 حضور خواهند داشت. هرچند که رینولدز اخیراً به طرفداران اطمینان داده بود که در دنباله Doctor Strange حضور ندارد، اما بسیاری از مخاطبان هنوز اظهاراتش را باور ندارند.

اینکه آیا ددپول در Doctor Strange 2 حضور خواهد داشت یا نه هنوز بر ما پوشیده است، اما فن پوستر جدیدی که در صفحه diamonddead منتشر شده است، دقیقا حضور ددپول در دنباله فیلم‌های مارول را به‌تصویر می‌کشد. فن‌پوستر منتشرشده ویرایشی از جدیدترین پوستر Doctor Strange 2 است که البته خود پوستر ایستراگ‌هایی از جمله زامبی‌ها و سپر کاپیتان کارتر را به مخاطبان ارائه می‌‎کند. در فن پوستر، دکتر استرنج پوستر اصلی با ددپول در لباس اسکارلت ویچ جایگزین شده است، در حالی که واندا در پس زمینه به بند کشیده شده است.

رینولدز همچنان ادعا می‌کند که کاراکتر ددپول در فیلم Doctor Strange 2 حضور ندارد، اما این اولین باری نیست که بازیگران درباره حضور در پروژه‌های MCU به طرفداران دروغ می‌گویند. به‌عنوان مثال، اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) پیش از حضور در کنار تام هالند (Tom Holland) و توبی مگوایر (Tobey Maguire)، بارها حضورش را در فیلم Spider-Man: No Way Home را انکار کرده بود.

همچنین، نقش‌آفرینی استوارت در دنباله دکتر استرنج به احتمال حضور ددپول در Doctor Strange قوت می‌بخشد. چرا که پیش‌تر گزارش شده بود که MCU علاوه بر کاراکتر Deadpool، تمام شخصیت‌های فرنچایز X-Men را مجددا در فیلم‌ها به‌کار می‌گیرد.

حتی اگر ددپول در Doctor Strange 2 حضور یابد، احتمالاً نقش مهمی نخواهد داشت. داستان فیلم در حال حاضر تکمیل شده است و نسخه‌های مختلف دکتر استرنج و ابرقهرمانان جدید را در بر می‌گیرد. دیدن ددپول در فیلم Doctor Strange in the Multiverse of Madness می‌تواند نقش‌آفرینی سرگرم‌کننده‌ای باشد، اما احتمالاً کاراکتر ددپول با ماجراجویی تاریک و جدی مارول سازگاری ندارد.

خوشبختانه، کمپانی دیزنی در حال کار روی پروژه ساخت فیلم Deadpool 3 است، بنابراین، ددپول در نهایت به صحنه سینما باز خواهد گشت، اما شاید آنطور که فن پوستر منتشرشده نشان می‌دهد در دنباله دکتر استرنج حضور نیابد.

5 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا