1%
  • 0/10

اولین تصویر و خلاصه داستان فیلم Tron: Ares منتشر شد

مواجهه انسان‌ها و هوش مصنوعی

اولین تصویر و خلاصه داستان فیلم Tron: Ares منتشر شد ۱ ۱۲ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
خلاصه داستان فیلم Tron: Ares

استودیو والت دیزنی (Walt Disney) سرانجام اولین تصویر و خلاصه داستان فیلم Tron: Ares را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کرده است.

در پی اکران Tron در سال ۱۹۸۲ میلادی و اکران Tron: Legacy در سال ۲۰۱۰، نوبت به Tron: Ares رسیده است. این اثر هم اکنون در فاز فیلمبرداری بوده و یواخیم رانینگ (Joachim Rønning) وظیفه کارگردانی‌اش را به دوش می‌کشد؛ فیلمسازی نروژی که فیلم Maleficent: Mistress of Evil را در پرونده هنری خود داشته و در آینده قرار است قسمت جدید دزدان دریایی کارائیب (Pirates of the Caribbean) را جلوی دوربین ببرد.

اگرچه فیلم :Tron Ares دنباله‌ای برای Tron: Legacy به شمار می‌رود، هیچ بازیگر مشترکی میانشان دیده نمی‌شود. همچنین این پروژه از ژانویه سال جاری میلادی در ونکوور کانادا جلوی دوربین رفته و فیلمبرداری با نام موقت Velcro همچنان ادامه دارد. در ضمن، یواخیم رانینگ طی چند وقت اخیر تصاویری را از پشت صحنه به اشتراک گذاشت اما هیچ کدام شخصیت‌ها یا لباس‌هایشان را نشان نمی‌داد.

والت دیزنی به انتظارها پایان داده و خلاصه داستان فیلم Tron: Ares را به همراه نخستین تصویر در فضای مجازی منتشر کرده است. در ادامه می‌توانید نگاهی به هر دو بیاندازید:

Tron: Ares داستان یک برنامه بسیار پیچیده بنام آرس را دنبال می‌کند که برای انجام ماموریتی خطرناک از دنیای دیجیتالی به دنیای واقعی فرستاده می‌شود تا اولین مواجهه نسل بشر با موجودات هوش مصنوعی رخ دهد.

چه کسانی بازیگران فیلم Tron: Ares هستند؟

طبق اطلاعات موجود، جرد لتو (Jared Leto) بعنوان آرس جلوی دوربین می‌آید. نام ایوان پیترز (Evan Peters)، گرتا لی (Greta Lee) و کامرون مانهن (Cameron Monaghan) هم در لیست بازیگران دیده می‌شود. پیترز و لی بترتیب نقش کوییک سیلور فرنچایز مردان ایکس (X-Men) و فیلم Past Lives را در پرونده هنری خود دارند. مانهن هم با مجموعه بازی‌های Star Wars Jedi شناخته می‌شود.

فیلم Tron: Ares در تاریخ نامشخصی از سال آینده اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments