تاریخ پخش قسمت‌های جدید مستند دنیای سینمایی مارول مشخص شد

نگاهی به پشت صحنه نگهبانان کهکشان و تهاجم مخفی

تاریخ پخش قسمت‌های جدید مستند دنیای سینمایی مارول مشخص شد پارسا خلیلی ۰ ۳۱ مرداد ۱۴۰۲ مارول

به‌تازگی دیزنی پلاس از تاریخ پخش قسمت های جدید مستند دنیای سینمایی مارول به‌نام Marvel Studios: Assembled رونمایی کرد.

اوایل سال ۲۰۲۱، استودیو مارول با سریال WandaVision، فاز چهارم دنیای سینمایی مارول را آغاز کرد. بعد از اتمام پخش سریال، مارول برای اولین بار از مستندی رونمایی کرد که قسمت اولش به پشت صحنه سریال وانداویژن می‌پرداخت. با توجه به استقبال گرم طرفداران از ایده تماشای پشت صحنه و مراحل تولید آثار جدید MCU آن هم درست بعد از اکران در سینما و استریم از دیزنی پلاس، مارول تصمیم به گسترش آن گرفت.

تا اینجای کار به‌جز داستان مولتی‌ورسی Spider-Man: No Way Home، تمامی آثار فاز چهارم قسمت اسمبل مخصوص به‌خود را دارند. متاسفانه به‌خاطر اینکه حق امتیاز شخصیت اسپایدرمن دست سونی است و بدون انجام هماهنگی‌های لازم مارول نمی‌تواند کاری با اسپایدرمن بکند، قسمت مخصوصی برای آن ساخته نشد. حالا با اتمام پخش اقتباس لایو اکشن Secret Invasion و همچنین اضافه شدن فیلم Guardians of the Galaxy 3 به سرویس دیزنی پلاس، رسما تاریخ پخش قسمت‌های اسمبل آنها مشخص شده است.

طبق گزارش جدید دیزنی، ابتدا پشت صحنه نگهبانان کهکشان در تاریخ ۱۳ سپتامبر (۲۲ شهریور) و سپس پشت صحنه تهاجم مخفی در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۲۹ شهریور) روی سرویس استریم دیزنی پلاس قرار خواهند گرفت تا طرفداران بتوانند نگاهی اختصاصی به فرایند تولید آنها داشته باشند. متاسفانه با توجه به استقبال ضعیفی که از سریال تهاجم مخفی شده، انتظار می‌رود مستند پشت صحنه‌اش نیز با آمار بازدید ناامیدکننده‌ای مواجه شود. در حال حاضر برخلاف داستان کیهانی نگهبانان کهکشان که شاهکار استودیو مارول از زمان Avengers: Endgame نام گرفته، داستان تهاجم مخفی اسکرول‌ها به زمین هم از سوی منتقدان و هم از سوی مخاطبان وب‌سایت راتن تومیتوز امتیاز زیر ۶۰ درصد دریافت کرده و رسما اولین سریال مارولی با امتیاز راتن نام گرفته است.

علیرغم نظرهای میکس سریال تهاجم مخفی، به نظر می‌رسد تماشای پشت صحنه آن خالی از لطف نباشد، چراکه بازیگران و تیم جلوه‌های ویژه زحمت زیادی برای تولید سریال کشیدند. درسته که جدیدترین سریال فاز پنجم بی‌نقص نبوده، اما باز هم تماشای مستند پشت صحنه‌اش می‌تواند تجربه جالبی باشد.

4.8 5 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا