1%
  • 10/10

آیا حضور یکی از محبوب‌ترین ورینت‌های ددپول در اولین تریلر Deadpool 3 تایید شد؟

نقش احتمالی همسر رایان رینولدز!!

آیا حضور یکی از محبوب‌ترین ورینت‌های ددپول در اولین تریلر Deadpool 3 تایید شد؟ ۰ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
تریلر Deadpool 3

وید ویلسون ستاره اولین تیزر تریلر Deadpool 3 بود، اما ظاهرا او تنها ورینتی نیست که در این داستان مولتی‌ورسی حضور دارد.

پس از مدت‌ها انتظار، سرانجام اولین تیزر تریلر ددپول با عنوان جذاب Deadpool & Wolverine منتشر شد و حتی توانست در ۲۴ ساعت اول رکورد بزند و به پربازدیدترین تریلر سینمایی تاریخ تبدیل شود. از نقش پررنگ سازمان تناقضات زمانی گرفته تا بازگشت چهره‌های آشنا از قسمت‌های قبلی و وعده ددپول برای تغییر دادن آینده دنیای سینمایی مارول، این تریلر سورپرایزهای زیادی داشت که به‌صورت جزئی و موشکافانه در این مطلب مورد بررسی قرار گرفت. اگرچه قبلا درباره‌اش صحبت شده، اما احتمال حضور یکی از محبوب‌ترین ورینت‌های جهش‌یافته نامیرای پرچونه مارول به‌قدری هیجان انگیز است که نمی‌شود به‌سادگی ازش عبور کرد.

میان تمامی شخصیت‌های دنیای مارول، ددپول همیشه بهترین نسخه‌های مولتی‌ورسی را داشته که یکی از محبوب‌ترین آنها واندا ویلسون با نام مستعار لیدی‌پول (Ladypool) از زمین ۳۰۱۰ است. او نخستین بار در سال ۲۰۱۰ میلادی به صفحات کمیک بوک آمد و توانست در مدت زمان کوتاهی به محبوبیت ددپول برسد. برخلاف وید ویلسون، لیدی‌پول شخصیتی است که بیشتر به‌خاطر یوزی‌هایش شناخته می‌شود، به‌همین خاطر تصویر زیر باعث شده تا گمانه‌زنی‌هایی مبنی بر حضور داشتن لیدی‌پول در این فیلم مولتی‌ورسی مطرح شود.

اما این همه ماجرا نیست، زیرا سال گذشته افشاگری قابل اعتماد به‌نام Cryptic4KQual که قضیه انتشار تریلر در مسابقه سوپربول را مطرح کرده بود، در گزارشی غیررسمی مدعی شد که خانم بلیک لایولی‌ (Blake Lively)، همسر رایان رینولدز (Ryan Reynolds) قراره ایفاگر نقش لیدی‌پول باشد. جالب اینجاست که رینولدز دقایقی بعد از انتشار تریلر، عکسی را استوری کرد و زیرش نوشت: “تریلر را تماشا کردید؟ آیا کسی همسر من را دیده است؟”

در حال حاضر هیچ اطلاعات موثقی در دست نیست، اما این اقدام او نمی‌تواند تصادفی باشد. همچنین چند ماه پیش تصاویر پشت صحنه متعددی در فضای مجازی خبرساز شد که حضور ورینت سامورایی ددپول با بازی رایان رینولدز را تایید کرد، بنابراین احتمال دیدن لیدی‌پول با بازی بلیک لایولی خیلی دور از ذهن نیست.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments