1%
  • 10/10

تریلر فیلم Deadpool 3 به پربازدیدترین تریلر سینمایی تاریخ تبدیل شد

رکوردی شگفت انگیز برای مارول!!

تریلر فیلم Deadpool 3 به پربازدیدترین تریلر سینمایی تاریخ تبدیل شد ۴ ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
تریلر فیلم Deadpool 3

ظاهرا هیجان فیلمبازان و طرفداران مارول برای قسمت پایانی سه‌گانه ددپول از آنچه فکر می‌کردیم بیشتر بوده، زیرا اولین تیزر تریلر فیلم Deadpool 3 طی ۲۴ ساعت گذشته به رکوردی شگفت انگیز دست پیدا کرده است.

قسمت پایانی سه‌گانه ددپول این پتانسیل را دارد که نه‌تنها یکی از بهترین فیلم‌های دنیای سینمایی مارول، بلکه یکی از بهترین فیلم‌های کمیک بوکی تاریخ باشد، زیرا ضمن روایت داستانی مولتی‌ورسی با دو شخصیت کمیکی نمادین، قراره فرانچایز پانزده ساله استودیو مارول را از خطری جدی نجات بدهد. خوشبختانه انتظار برای دیدن آنچه که مارول برای جهش‌یافته‌های نامیرای خود در نظر گرفته، بسیار زیاد است و همین امر منجر به شکستن یک رکورد خارق‌العاده شده است.

طبق جدیدترین گزارش دیزنی، تیزر تریلر Deadpool & Wolverine با دستیابی به ۳۶۵ میلیون بازدید در ۲۴ ساعت اول، رسما به پربازدیدترین تریلر سینمایی تاریخ تبدیل شده است. اما این رکورد قبلا در تصاحب کدام عنوان بوده است؟ یکی از آثار مارول که به اندازه ددپول هیجان طرفداران بالا برده بود، فیلم مولتی‌ورسی Spider-Man: No Way Home است که اولین تیزر تریلرش در ۲۴ ساعت اول ۳۵۵.۵ میلیون بار دیده شد. قبل‌تر از آن هم دو رویداد کراس اوری Avengers: Infinity War و Avengers: Endgame را داریم که در ۲۴ ساعت اول به‌ترتیب ۲۳۰ میلیون و ۲۸۹ میلیون بار دیده شدند.

از وقتی حماسه بی‌نهایت با اکران Avengers: Endgame به‌پایان رسید، دنیای سینمایی مارول هیچ فیلم جدیدی برای قدرتمندترین قهرمانان زمین منتشر نکرده است. در نتیجه، طرفداران و منتقدان به‌طور یکسان به این نکته اشاره کرده‌اند که انتشارات اخیر فرانچایز بدون هدف بوده، زیرا انتقام‌جویان هیچ نقشی در بسته شدن فازهای چهارم و پنجم نداشتند. خوشبختانه، تا زمانی که Avengers: The Kang Dynasty در سال ۲۰۲۶ اکران شود، قسمت پایانی سه‌گانه ددپول می‌تواند این خلاء را پر کند. بازگشت دوباره ددپول رینولدز و ولورین جکمن به پرده نقره‌ای به‌تنهایی ثابت می‌کند که رکوردها به اولین تریلر فیلم Deadpool 3 بسنده نمی‌شود.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool & Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments