1%
  • 0/10

عرضه مدرن وارفر 3 و دیابلو 4 در گیم پس تلویحاً تایید شد

البته امسال خبری از آن‌ها نخواهد بود

عرضه مدرن وارفر 3 و دیابلو 4 در گیم پس تلویحاً تایید شد ۰ ۱۸ مهر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
مدرن وارفر 3 در گیم پس

شرکت اکتیویژن به گمانه زنی‌ها پایان داده و سرانجام عرضه مدرن وارفر 3 در گیم پس (Game Pass) را تایید کرده است.

مایکروسافت اوایل سال گذشته میلادی با اکتیویژن بلیزارد به توافق رسید و مقرر شد با پرداخت ۶۸ میلیارد دلار ناشر آمریکایی به زیرمجموعه‌شان تبدیل شود. نهایی شدن این قرارداد با موانع بزرگی مواجه شد اما ردموندی‌ها توانستند به مرور زمان آن‌ها را برطرف کنند. طبق گزارشی که رسانه The Verge چند روز پیش کار کرد، انتظارها به پایان رسیده و ادغام مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد طی روزهای آینده نهایی خواهد شد.

به محض اعلام خبر ادغام مایکروسافت و اکتیویژن بلیزارد، سوالات زیادی درباره گیم پس شکل گرفت. به هر حال، ناشر آمریکایی صاحب سری بازی‌های محبوبی مانند کالاف دیوتی (Call of Duty)، وارکرافت (Warcraft) و دیابلو (Diablo) بوده و طرفداران خواستند بدانند آیا آن‌ها هم به لیست بازی‌های سرویس اشتراکی اضافه خواهند شد یا خیر. طی ماه‌های گذشته، اخبار ضد و نقیضی در اینباره به فضای مجازی آمد که سردرگمی گیمرها را به همراه داشته است.

اکتیویژن اخیراً بیانیه‌ای را در شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) به اشتراک گذاشته که در آن عرضه مدرن وارفر 3 در گیم پس را تلویحاً تایید می‌کند. البته ناشر آمریکایی تاکید دارد کاربران نباید انتظار داشته باشند چنین اتفاقی در سال جاری میلادی رخ دهد:

تماشای انتظار بیصبرانه [کاربران] برای Call of Duty: Modern Warfare 3 عالی است. در حالی که به تلاش برای تایید شدن قراردادمان با مایکروسافت توسط نهادهای نظارتی ادامه می‌دهیم، سوالاتی از ما پرسیده می‌شود مبنی بر اینکه بازی‌های رو به انتشار و عرضه شده‌مان از طریق گیم پس در دسترس قرار می‌گیرند یا خیر.

در حالی که برنامه‌ای برای انتشار مدرن وارفر 3 و دیابلو 4 روی گیم پس در سال جاری میلادی برنامه‌ای نداریم، زمانی که قرارداد نهایی شود، همکاری با ایکس باکس را آغاز می‌کنیم تا عناوین‌مان در دسترس کاربران بیشتری در سراسر جهان قرار بگیرند. انتظار می‌رود روند اضافه شدن بازی‌ها در سال آینده آغاز شود.

با توجه به بیانیه اکتیویژن، می‌توان به این نتیجه رسید که محصولات بزرگ و محبوب مانند مدرن وارفر 3 و دیابلو 4 (Diablo 4) قطعاً به گیم پس اضافه می‌شوند اما احتمالاً دیرتر از محصولات دیگر به سرویس اشتراکی خواهند آمد. پیش از این، یکی از مدیران ایکس باکس فاش کرده بود طبق توافقی که صورت گرفته بازی‌های کالاف دیوتی قبل از سال ۲۰۲۵ میلای به گیم پس اضافه خواهند شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments