ملاقات پدر و فرزند در جدیدترین تریلر فصل نهم دکستر

قاتل در کمین است!

شبکه شوتایم ساعاتی قبل تریلر فصل نهم دکستر را در کانال یوتیوب خود قرار داد که تماشایش نزدیک به ۳ دقیقه طول می‌کشد.

Dexter یک سریال جنایی، رازآلود و درام است که بین اکتبر سال ۲۰۰۶ و سپتامبر سال ۲۰۱۳ از شبکه شوتایم پخش شد. قسمت پایانی به هیچ وجه نتوانست نظر مثبت منتقدان و طرفداران را جلب کند و بازخوردهای منفی زیادی را دریافت کرد؛ قسمتی که از سوی برخی کارشناسان در لیست «بدترین پایان‌بندی‌های تاریخ تلویزیون» قرار گرفت. در ضمن، داستان درباره یک کارشناس خون در پلیس میامی است. او زندگی دوگانه‌ای داشته و روزها در نقش یک کارمند ساده ظاهر می‌شود اما در باقی ساعات روز یک قاتل بی‌رحم بوده و به دنبال افرادی می‌رود که بنا به دلایلی موفق شدند از چنگال قانون فرار کنند.

مدیران شوتایم که از محبوبیت بالای دکستر اطلاع داشته و می‌دانستند پایان‌بندی‌اش مناسب نبوده، به اعتراض‌ها گوش داده و تصمیم گرفتند فصل نهم را بسازند. این فصل تحت عنوان Dexter: New Blood شناخته شده و قرار است داستان قاتل محبوب را به گونه‌ای به پایان برساند که شایسته‌اش است. کلاید فیلیپس (Clyde Phillips) که شورانر سریال بوده، برای ساخت فصل نهم بازگشته و مایکل سی. هال (Michael C. Hall) هم بار دیگر نقش اصلی را جلوی دوربین ایفا می‌کند. به این نام‌ها باید دبرا مورگان با نقش‌آفرینی جنیفر کارپنتر (Jennifer Carpenter) و آرتور میچل با نقش‌آفرینی جان لیسگو (John Lithgow) را افرود.

شوتایم به تازگی تازه‌ترین تریلر فصل نهم دکستر را در فضای مجازی منتشر کرده است. این ویدیو نزدیک به ۳ دقیقه زمان داشته و دکستر مورگان را نشان می‌دهد که حالا از هویت جیم لیندزی استفاده کرده و زندگی آرامی را در ایالت اورگان آمریکا پشت سر می‌گذارد. اگرچه علاقه به چاقو و قتل همچنان در وجودش قرار دارد، جلوی آن ایستاده و دست به اقدامی نمی‌زند. او به عنوان دستیار فروش در مغازه‌ای به نام Fred’s Fish & Game مشغول به کار بوده و رابطه‌ای عاشقانه را با آنجلا بیشاپ آغاز کرده که کلانتر شهر است.

تریلر فصل نهم دکستر در ابتدا سعی دارد بخش‌هایی از زندگی عادی و جدید آقای قاتل را به تصویر بکشد. ویدیو سپس فاش می‌کند تعدادی از ساکنان آیرون لیک به صورت ناگهانی ناپدید شده و هیچ اثری از آن‌ها وجود ندارد. در همین حین، آنجلا بیشاپ تاکید دارد ناپدید شدن ناگهانی مردم طبیعی نبوده و حتما دلیلی در پشت پرده این اتفاقات است. تریلر در ادامه صحنه‌های مختلفی با محوریت تلاش یک دختر جوان برای فرار از دست قاتل و صحنه جرم را نشان می‌دهد. همچنین در انتها شاهد تجدید دیدار پروتاگونیست و فرزند پسرش هستیم.

ملاقات با فرزندی که سال‌ها از دیدارش محروم بوده، قطعا اتفاق خوشایندی برای دکستر مورگان است. با این حال، نباید فراموش کرد بازگشت هریسون می‌تواند همه چیز را از بین برده و هویت واقعی پروتاگونیست را برای اهالی شهر فاش کند. به هر حال، حضور هریسون می‌تواند به مطرح شدن سوالات زیادی به خصوص از سوی آنجلا بیشاپ منجر شود. به این چالش باید قاتلی را اضافه کرد که در شهر حضور داشته و جوانان را هدف گرفته است. از همین رو، احتمال دارد جان هریسون در خطر باشد.

فصل نهم Dexter از ۱۰ قسمت تشکیل شده و پخش آن از تاریخ ۱۶ آبان سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۸ نوامبر) آغاز خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا