تریلر جدید Dexter: New Blood از بازگشت دکستر به طبیعت خشنش خبر می‌دهد

این ویدیو بیش از یک دقیقه زمان دارد

در شرایطی که چند روز از انتشار قسمت اول می‌گذرد، شبکه شوتایم تریلر جدید Dexter: New Blood را به اشتراک گذاشته است.

Dexter یک سریال جنایی، درام و رازآلود است که بین اکتبر ۲۰۰۶ الی سپتامبر ۲۰۱۳ میلادی منتشر شد. این اثر بر اساس رمان Darkly Dreaming Dexter بوده و روایتگر یک کارشناس خون در پلیس میامی است که به خاطر کودکی تلخش تمایل شدیدی به کشتن دارد. پدرخوانده‌اش که از تمایل دکستر اطلاع داشت، تصمیم گرفت نحوه کنترل کردن و به کار گرفتنش در مسیر درست را به او یاد دهد؛ زیرا خود او یک پلیس بود. بدین ترتیب، دکستر در کنار فعالیت در اداره پلیس یک قاتل حرفه‌ایی است که جنایتکاران را هدف می‌گیرد؛ جنایتکارانی که به روش‌های مختلف توانسته‌اند از چنگال عدالت فرار کنند.

پایان‌بندی Dexter نه تنها شایسته این سریال تحسین‌برانگیز نبود، بلکه در لیست یکی از ضعیف‌ترین‌های تاریخ تلویزیون قرار می‌گیرد. به همین دلیل، طرفداران به روش‌های مختلف نارضایتی خود را به گوش مدیران شوتایم رساندند. درخواست آن‌ها برای تغییر پایان‌بندی نتیجه داد و شبکه آمریکایی نهایتا تصمیم گرفت فصل جدیدی را تولید کند؛ فصلی که Dexter: New Blood نام داشته، از ۸ قسمت تشکیل شده و تا به این لحظه یک قسمت آن پخش شده است. داستان ۱۰ سال پس از پایان فصل هشتم روایت می‌شود. دکستر مورگان فعالیت‌های خشونت آمیز را کنار گذاشته و به عنوان یک مسئول فروش به نام جیم لیندسی در شهر کوچک آیرون لیک زندگی می‌کند. او حتی رابطه عاشقانه‌ای را با آنجلا بیشاپ کلانتر شهر آغاز کرده است.

شوتایم اخیرا تریلر جدید Dexter: Noew Blood را به اشتراک گذاشته که بیش از یک دقیقه زمان دارد. قبل از اینکه نمایش صحنه‌های اصلی آغاز شود، شاهد یک پلان هستیم که جیم لیندسی را در حال قتل نشان می‌دهد. با شروع بخش اصلی تریلر، جیم و فرزندش هریسون را می‌بینیم که پس از سال‌ها با یکدیگر ملاقات می‌کنند. هریسون از پدرش می‌پرسد چه بلایی سر دکستر مورگان آمده و او هم در پاسخ تاکید دارد دیگر دکستر نیست. در ادامه افسران پلیس را می‌بینیم که در پی گم شدن یکی از شهروندان به خانه جیم آمده و می‌خواهند آنجا کمپ دایر کنند. اینطور که به نظر می‌رسد، فردی جوانان ساکن در آیرون لیک را هدف گرفته و جانشان را می‌گیرد. همین موضوع باعث می‌شود جیم نسبت به آینده فرزند جوان خود نگران شده و تصمیمات سختی را اتخاذ کند.

در صورتی که به آدرس تریلر جدید Dexter: New Blood در وب سایت یوتیوب مراجعه کنید، با نکته بسیار عجیبی مواجه می‌شوید. شوتایم برای نامگذاری ویدیو مزبور از عبارت Sneak Peak of Season 1 استفاده کرده است. گمان می‌شد New Blood قرار است ماجراجویی‌های دکستر مورگان را به طرز شایسته‌ای به پایان برساند اما اینطور که به نظر می‌رسد، شوتایم برنامه‌های دیگری در سر می‌پروراند. آن‌ها ظاهرا می‌خواهند در صورت استقبال مخاطبان فصل‌های بعدی را هم بسازند.

سریال Dexter: New Blood به صورت هفتگی پخش شده و آخرین قسمت آن در تاریخ ۵ دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۶ دسامبر) از راه می‌رسد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا