1%
  • 0/10

تصویری از قسمت دوم دکستر منتشر شد

طوفان لعنتی

تصویری از قسمت دوم دکستر منتشر شد ۰ ۰۶ آبان ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تصویری از دکستر و هریسون در قسمت دوم فصل نهم سریال دکستر

شیب پخش تصاویر فصل نهم سریال Dexter: New Blood از دکستر و هریسون بیشتر از قبل شده و همین جذابیت ماجرا را چندبرابر می‌کند.

با اینکه در مقالات قبلی فقط تصاویر فصل نهم دکستر را منتشر می‌کردیم، منتها این‌بار قرار است درباره عنوان قسمت دومش هم صحبت کنیم. پارسال شبکه شوتایم اعلام کرده بود که فصل جدید دکستر قرار است ۱۰ قسمتی باشد. بعد از یک سال سرآخر تصویری از دکستر و هریسون در قسمت دوم و عنوانش منتشر شده که در آن، همراه هریسون می‌بینیم که روی برف‌های جنگل و زیر نور ملایم آفتاب قدم می‌زنند. هنوز مشخص نیست که چرا و به چه چیزی خیره هستند، اما انگار چیزی حس کنجکاوی‌شان را تحریک کرده است.

تصویری از دکستر و هریسون پیشت سر میلر

با اینکه شبکه Showtime عنوان قسمت دوم را «طوفان لعنتی» گذاشته، اما طوفانی در تصاویری که منتشر کرده نمی‌بینیم. برای همین احتمال می‌دهم این سکوتی که در تصاویر موج می‌زند، آرامش قبل از طوفان باشد. در تصویر بالا می‌بینیم که دکستر و هریسون پشت سر ستوان لوگان با بازی (الانو میلر) ایستاده‌اند و به چیزی خیره شده‌اند. اما اگر این‌جا صحنه جرم باشد، دکستر که شغلش را عوض کرده نباید این‌جا باشد. انگار به شغل ربطی ندارد. چه آن زمان که شغلش ایجاب می‌کرد دوربین به دست برود و از ردهای خون روی صحنه جرم عکس بگیرد و چه حالا که سلاح‌های گرم و سرد می‌فروشد، کنجکاوی امانش نمی‌دهد و باید بیاید سرکی بکشد به صحنه‌های جرم. گفتم هریسون، یاد هنانا مک‌کی افتادم. منتها نخواهد آمد.

فارغ از این رابطه‌های شخصی که دکستر در زمان‌های قبل داشته، مسافر تاریکی‌اش را هنوز فراموش نمی‌کنم. مسافری که هیچ تصوری از آن نداشتم، قرار است در فصل جدید شکل و شمایل تازه‌ای به خود بگیرد. 

همه این سوالات را تا زمانی که سریال را نبینیم، نمی‌توانیم جوابی برایشان پیدا کنیم. برای همین تا آن زمان فعلا به همین تصاویر بسنده کنید تا بعد. چون احتمال دارد تصاویر بیشتری از فصل نهم سریال دکستر منتشر شود. نظرتان درباره تصویری از دکستر و هریسون که تازه منتشر شده چیست؟ سر صحنه جرم هستند؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments