1%
  • 0/10

تصویر جدیدی از بازیگران فصل نهم سریال دکستر منتشر شده است

چه بلایی سر هر کدام از شخصیت‌های قدیمی و جدید می‌افتد؟

تصویر جدیدی از بازیگران فصل نهم سریال دکستر منتشر شده است ۰ ۰۴ آبان ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک
تصویری جدید از بازیگران فصل نهم سریال دکستر

کمتر از یک ماه تا پخش اولین قسمت از فصل نهم سریال دکستر باقی مانده، که عواملش با انتشار یک تصویر اشتیاق‌مان را برای تماشای ماجراجویی‌های دکستر زیاد کردند. تصویری که در آن از بازیگران جدید سریال رونمایی می‌شود. دکستر که گل سر سبد ماجراست و جای خودش را دارد. شخصیت‌های مرده و نمرده‌ای هم در تصویر می‌بینید.

تصویری از بازیگران فصل نهم سریال دکستر منتشر شده که یکی دو شخصیتش برایمان آشناست. شخصیت‌هایی که بیرون از خانه قندیل‌بسته دکستر، ایستاده و نشسته به نقطه‌ای خیره شده‌اند. معرفی می‌کنم، از سمت چپ تصویر کلنسی براون در نقش کرت کالدول، جانی سکویا در نقش آدری یشاب، جک آلکات در نقش هریسون مورگان، الانو میلر در نقش لوگان، جولیا جونز در نقش آنجلا بیشاب، مایکل سی هال در نقش دکستر مورگان و جنیفر کارپنتر در نقش دبرا مورگان که به ماشینی تکیه زده.

البته در مقاله دیگری هم تصویری از فصل نهم سریال دکستر را منتشر کردیم که در آن دو خواهر و برادر (دبرا و دکستر) لبخندزنان روبه‌روی یکدیگر روی صندلی نشسته بودند و مات به یکدیگر نگاه می‌کردند. این‌جاست که نقش دبرا مشخص می‌شود. فقط آمده تا دکستر را اذیت کند، عذابش دهد، مراقبش باشد، تحریکش کند و دوستش داشته باشد. هواداران سریال دکستر خوب می‌دانند چه بر سر شخصیت‌های قدیمی‌اش آمده. منتها اگر با دکستر آشنا نیستید، هر ۸ فصلش را تماشا کنید و آن‌وقت است که متوجه می‌شوید جذابیت دکستر تا حدی بوده که بعد از هشت سال دوباره بخواهند سراغش بروند. یعنی هنوز بعد از این همه سال بی‌خیال دکستر نشده بودند. عوامل سریال را می‌گویم و هوادارنش را.

بازیگران فصل نهم سریال دکستر در ۷ نوامبر ۲۰۲۱ (مصادف با ۱۶ آبان ۱۴۰۰) دوباره قرار است به نوعی فصل‌های قبلی را زنده کنند؛ منتها این‌بار به جای هوای گرم میامی، لباس‌های رنگی و موسیقی شاد آن‌جا قرار است با هوای سرد ایالت اورگان خو بگیریم. اما هوای یخ این ایالت مگر می‌تواند دکستر را آرام کند. آن هم با مسافر تاریکی‌اش که هر لحظه ممکن است از خواب زمستانی‌اش بیدار شود. بیدار می‌شود یا نه؟ با اینکه دکستر تا این‌جای کار آرامش کرده، اما باز هم همه چیز به خود دکستر بستگی دارد.

با اینکه ماجراهای دکستر از سال ۲۰۱۳ از دیدمان پنهان مانده بود، اما امان از دست مسافر تاریکی‌اش که بالاخره خودش را نشان داد. نظرتان را درباره تصویر بازیگران فصل نهم سریال دکستر چیست؟ شخصیت‌های قدیمی بیشتری به داستان اضافه می‌شوند؟
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments