1%
  • 0/10

انتشار تصویری جدید از سریال دکستر: خون تازه

دکستر و دبرا در قابی از فصل نهم سریال دکستر

انتشار تصویری جدید از سریال دکستر: خون تازه ۰ ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ اخبار جهان (تلویزیون) کپی لینک

همانطور که تماشای فصل نهم سریال Dexter بدون قاتل محبوبش بی‌معنی است، بودن دبرا هم هیچ لطفی نخواهد داشت. برای همین دبرا مورگان (جنیفر کارپنتر) در فصل نهم می‌آید تا پا جای پای پدرش بگذارد و در نبود هری بتواند به ذهن دکستر (مایکل سی هال) نفود کند.

هری مورگان (جیمز رمار) تمام زندگی‌اش را پای دکستر گذاشت تا با سه کد بتواند زندگی پسرش را برای همیشه تغییر بدهد یا حداقل از نابودی دورش کند. هری با این کار، پدری را در حق دکستر تمام کرده و حالا نوبتی هم باشد نوبت دبراست. دبرا در فصل‌های قبلی سریال در گرمای میامی همیشه نگران دکستر بوده و همین دلیل کافی است تا برادرش را در فصل نهم سریال دکستر تنها نگذارد. تصویری که به تازگی در فضای مجازی دست به دست شده او را در کنار دکستر نشان می‌دهد. حالا سوالی که پیش می‌آید این‌جاست آیا دبرای فصل نهم سریال دکستر، خوبی برادرش را می‌خواهد یا بدی‌اش را.

زمانی که از جنیفر کارپنتر درباره سادگی خیال‌پردازی صدای دبرا مورگان در ذخن دکستر پرسیدند، او جواب داد:

فکر نمی‌کنم به همین سادگی‌ها باشد. اصلا درباره همین چیزها داشتیم صحبت می‌کردیم که هدف از برگشتم چی بوده؟ فکر می‌کنم برگشتنم در فصل نهم سریال Dexter: New Blood این باشد که ببینیم یک قاتل سریالی بدون درمان، بدون کنترل و بدون مجازات به چه چیزی تبدیل می‌شود. اگر مسافر تاریکی این قاتل سریالی بخواهد تمام وجودش را بگیرد، چه اتفاقی می‌افتد؟ به همین خاطر می‌خواهم به عنوان یک خواهر برگردم تا او را تسخیر کنم، به او آرامش و دلداری بدهم، تشویقش کنم، دوستش داشته باشم، حتی از او متنفر شوم یا نابودش کنم.

تصویر جدیدی از دکستر و دبرا در فصل جدید دکستر

از آنجا که مطمئن نیستم تمام اتفاق‌ها چگونه قرار رقم خواهد خورد، صحبت کردن درباره‌اش هم دشوار است. فیلمبرداری فصل نهم سریال هیچ‌وقت به ترتیب نبوده و چیزهای بزرگی در آن اتفاق می‌افتد که من تنها بخش کوچکی از آن هستم. با اینکه همه ما در دنیای دکستر هستیم، هیچ‌وقت مجبور نبودم راه دیگر بازیگران را انجام بدهم.

اگر منتظر ایفای نقش سایر بازیگران سریال دکستر هستید، باید بگویم که دبرا مورگان تنها شخصیتی نیست که برای فصل نهم سریال دکستر بازمی‌گردد. اگر آرتور میشل یا قاتل سه‌گانه با بازی جان لیثگو از برندگان جایزه گولدن گلوب و جایزه امی پرایم تایم را به یاد می‌آورید، قرار است برای نقش کوتاه، اما حیاتی بازگردد، البته به عنوان یک مرده.

تاریخ انتشار سریال Dexter: New Blood در ۷ نوامبر سال ۲۰۲۱ (۱۶ آبان ۱۴۰۰) خواهد بود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments