مایکل سی هال از ایفای دوباره‌ی نقش دکستر می‌گوید

بازگشت به نقش دکستر بعد از ۸ سال تجربه‌ی ترسناکی است

ایفای دوباره‌ی نقش دکستر

مایکل سی هال، بازیگر اصلی مجموعه‌ی تلویزیونی Dexter به تازگی درباره‌ی ایفای دوباره‌ی نقش دکستر در سریال Dexter: New Blood صحبت گرده و فاش کرده که از بازگشت برای به تصویر کشیدن مجدد این شخصیت پس از چندین سال، کمی ترسیده است.


بیش از هشت سال از پخش آخرین قسمت سریال Dexter می‌گذرد، این مجموعه‌ی تلویزیونی محبوب شبکه‌ی Showtime در اکتبر ۲۰۰۶ کار خود را آغاز کرد و پخش آن تا سال ۲۰۱۳ ادامه داشت و نهایتا در سپتامبر آن سال بعد از پخش ۹۶ قسمت در قالب ۸ فصل، شاهد پایان کار آن بودیم. اگرچه در مجموع می‌توان گفت سریال Dexter در طول دوره‌ی پخش خود بسیار موفق بود، اما پایان بندی آن به دلایلی چندان مورد پسند طرفداران و بینندگان واقع نشد. بنابراین شبکه‌ی Showtime و تیم تولید کننده‌ی این سریال تصمیم گرفتند تا بعد از هشت سال با یک مینی‌سریال به سراغ این مجموعه بروند تا هم ماجراهای بیشتری را از دکستر مورگان روایت کنند و به یکسری سوالات بی‌جواب پاسخ بدهند و هم بتوانند پایان بندی بهتری را برای این سریال رقم بزنند.

حالا به تازگی مایکل سی هال، بازیگر نقش دکستر مورگان در مصاحبه‌ی جدیدی که با رسانه‌ی ET Online داشته است، درباره‌ی ایفای دوباره‌ی نقش دکستر پس از هشت سال صحبت کرده است. او در این مصاحبه گفت از این که توانسته به سرعت دوباره با این شخصیت آشنا شده و ترکیب شود، کمی تجعب کرده و حتی ترسیده بود. او همچنین گفت بازگشت دوباره به این نقش به او آگاهی زیاد و احساس متفاوتی داد. او در این رابطه گفت:

واقعا وحشیانه بود. نمی‌دانستم واقعا چه انتظاری باید داشته باشم، اما متوجه شدم که وقتی دوباره در این نقش ظاهر شدم و کار فیلمبرداری شروع شد، او هنوز خیلی خیلی زنده است و راه درازی را از جایی که ما آخرین بار او را ترک بودیم، طی کرده است. او همچنان در دسترس من بود که این برایم اطمینان‌بخش و ترسناک بود.

مایکی سی هال برای به تصویر کشیدن شخصیت دکستر مورگان بسیار مورد تحسین قرار گرفته و جایزه‌های زیادی را بازی در این نقش دریافت کرده است. با وجود این که او برای هشت فصل این نقش را بازی کرده، اما هال قطعا یک قاتل سریالی نیست و به عنوان یک بازیگر، نقسیر یک شخصیت پیچیده مانند دکتسر مورگان و یافتن انسانیت در جنایات و اعمال شیطانی او باید کار چالش‌برانگیزی باشد. بنابراین، قابل درک است که هال واکنش‌های مختلفی داشته باشد و از این که چقدر خوب و سریع توانسته خود را به جای دکستر بگذارد، کمی وحشت داشته باشد، اما شاید این وحشت چیزی است که او برای به تصویر کشیدن دکستر به آن نیاز داشته باشد.

همان طور که در تریلرهای قبلی سریال Dexter: New Blood دیده‌ایم، این مینی‌سریال قرار است نسبت به مجموعه‌ی اصلی به شدت متفاوت باشد و دکستر مورگان هم از لحاظ بصری و هم لحاظ جغرافیایی به مکانی متفاوت نقل مکان کرده است. وقایع Dexter: New Blood در یک منطقه‌ی کوچک به نام آیرن لیک واقع در نیویورک جریان دارد. او در این مکان جدید هویت واقعی خود را مخفی کرده و با نام مستعار جیم لیندسی زندگی می‌کند.

پخش سریال Dexter: New Blood از روز یکشنبه، ۷ نوامبر (۱۶ آبان) آغاز خواهد شد و شبکه‌ی Showtime سفارش ساخت ۱۰ قسمت از آن را داده است. کلاید فیلیپس که پس از پایان فصل چهارم سریال Dexter، از تیم سازنده‌ی آن جدا شده بود، به عنوان شورانر این مینی‌سریال بازگشته است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا