برگزیده
📣 پخش زنده مسابقات زولا هر روز ساعت 17 از آپارات
1%
  • 0/10

بنا به گفته جیمز رمار در Dexter 9 بازیگران اصلی فرنچایز باز نخواهند گشت

خداحافطی با بازیگران Dexter

بنا به گفته جیمز رمار در Dexter 9 بازیگران اصلی فرنچایز باز نخواهند گشت ۰ ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ اخبار سینما کپی لینک
Dexter 9

جیمز رامر (James Remar) بازیگر مجموعه جنایی پرطرفدار Dexter در صفحه اینستاگرام خود عنوان کرد که در Dexter 9 شاهد حضور تیم بازیگران قدیمی فرنچایز نخواهیم بود. اگرچه شخصیت رامر پیش از اتفاقات فصل یکم مرده بود اما او در هر هشت فصل پخش شده حضور داشت. رامر نقش پدرخوانده دکستر یعنی هری مورگان (Harry Morgan) را ایفا می‌کرد و ما او را در فلش بک‌ها و مونولوگ‌های دکستر می‌بینیم. دکستر از مجموعه قوانین و کدهای هری استفاده می‌کرد که متاسفانه در فرار از قتل‌ها و دور شدن و انتخاب قربانی بعدی به او کمک می‌کند.  

Showtime فصل هشتم سریال Dexter را به گونه‌ای به اتمام رساند که به نظر می‌رسید کار همه شخصیت‌های داستان هنوز ناتمام  است. می‌توان گفت که پایان فصل هشت این سریال به یکی از بدترین پایان‌ها در تاریخ تلویزیون تبدیل شد و هر کجا که بحث از یک پایان و جمع‌بندی نامناسب می‌شود پایان سریال Dexter  نیز عنوان می‌شود. 

با این حال شنیدن خبر ساهت فصل نهم سریال Dexter، خبر بسیار امیدوارکننده و خوبی برای طرفداران این مجموعه بود. مایکل هال (Michael C. Hall) باری دیگر نقش دکستر، این قاتل سریالی معروف را در Dexter 9 ایفا می‌کند و جیمی چانگ (Jamie Chung) نیز نقش یک پادکستر جنایی را بازی می‌کند. شخصیت منفی فصل نهم را نیز کلنسی براون (Clancy Brown) بازی می‌کند. تا به این لحظه نام هیچ یک از اعضای بازیگران اصلی و قدیمی فرنچایز بجز هال در لیست بازیگران فصل نهم اعلام نشده است.  

با توجه به اعلام رامر در اینستاگرام، طبق آنچه که طرفداران از آن می‌ترسیدند، در فصل نهم سریال Dexter هیچ یک از بازیگران پیشین حضور نخواهند داشت. رامر همچنین عنوان کرد که اعضای تیم پیشین بازیگران مشتاق بودند تا بازهم در این مجموعه به ایفای نقش بپردازند؛ با این حال مسئولین Showtime با هیچ یک از آنها به جز هال تماس نگرفته است. 

در حالی که Showtime قصد دارد تا در فصل نهم ایرادات فصل هشتم را بر طرف کند، این امر بدون بازگشتن برخی از شخصیت‌های پیشین ممکن نخواهد بود. به طور مثال شخصیتی مانند دبورا  (Debra) که در فصل قبل مرده بود، در فصل نه باز نخواهد گشت تا داستان خود را به اتمام برساند. جنیفر کارپنتر (Jennifer Carpenter) نیز در فصل نهم حضور نخواهد داشت. همچنین دکستر دیگر هانا مک‌کی و پسرش را پیدا نخواهد کرد زیرا آخرین بار آن‌ها در آرژانتین دیده شده بودند و فصل نهم در نیویورک فیلم برداری می‌شود. به طور کلی بسیار مایوس کننده و غم انگیز خواهد بود که شخصیت‌های محبوب پیشین هرگز دیگر باز نگردند. 

 با این حال چنانکه هر کدام از این شخصیت‌ها در فصل نهم بازگردند و حوضور داشته باشند، Showtime تا زمان انتشار Dexter 9 این موضوع را اعلام نخواهد کرد. این احتمال نیز وجود دارد که رامر از برنامه‌های Showtime برای فصل نهم اطلاعی نداشته باشد زیرا او در این فصل حضور نخواهد داشت. البته ممکن است که او این خبر را از یکی از بازیگران سابق فرنچایز که هنو با مسئولین مجموعه در ارتباط است شنیده باشد. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments