تماشا کنید: نخستین تیزر فصل نهم Dexter هم اکنون قابل‌مشاهده است

وقت بازگشت فرا رسیده!

تماشا کنید: نخستین تیزر فصل نهم Dexter هم اکنون قابل‌مشاهده است سورنا رضایی ۴ ۰۴ اردیبهشت ۱۴۰۰ تریلر (تلویزیون)

شبکه آمریکایی Showtime در اقدامی غیرمنتظره نخستین تیزر فصل نهم Dexter را در صفحه رسمی خود در توییتر قرار داده است.

Dexter یک سریال درام، جنایی و رازآلود است که بین اکتبر سال ۲۰۰۶ و سپتامبر ۲۰۱۳ روی آنتن شوتایم رفت. فیلمنامه، اقتباسی از رمان Darkly Dreaming Dexter اثر جف لندزی (Jeff Lindsay) بوده و حول محور دکستر مورگان می‌چرخد که کارشناسان خون در بخش جنایی پلیس میامی است. او طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرد به صورت خودسرانه به تعقیب جنایتکارانی بپردازد که از چنگال قانون فرار می‌کنند. هدف اصلی دکستر، برقراری عدالت است. در ضمن، محصول مشترک شوتایم و جان گلدوین پروداکشنز در زمان پخش نه تنها ارقام قابل‌توجهی را در زمینه بازدید به ثبت رساند، بلکه جوایز معتبری را به دست آورد.

با گذشت مدت کوتاهی از پخش قسمت پایانی Dexter صدای اعتراض طرفداران درآمد. آن‌ها معتقد بودند قسمت نود و ششم به قدری ضعیف است که می‌تواند در لیست «بدترین قسمت‌های پایانی سریال‌ها» قرار بگیرد. مدیران شوتایم پس از هفت سال کوتاه آمده و اعلام کردند به منظور جلب نظر مخاطبان خود، فصل نهم را تولید می‌کنند. این فصل از ۱۰ قسمت تشکیل شده و قرار است در پاییز سال جاری میلادی پخش شود. کلاید فیلیپس (Clyde Phillips) و مایکل سی. هال (Michael C. Hall) هم بازمی‌گردند تا بار دیگر به عنوان شورانر و بازیگر نقش اصلی در ساخت مشارکت داشته باشند.

شوتایم اخیرا نخستین تیزر فصل نهم Dexter را در حساب توییتری خود قرار داده است. این ویدیو ۱۰ ثانیه زمان داشته و تبری را نشان می‌دهد که به داخل کنده چوب فرو رفته است. در حالی که دوربین به آرامی به سمت تبر زوم می‌کند، صدای دکستر مورگان را می‌شنویم که می‌گوید هیچ چیز مانند بازگشتن به طبیعت واقعی لذت‌بخش نیست. این جمله را باید اشاره‌ای به اتفاقاتی در نظر گرفت که در انتهای فصل هشتم رخ دادند. پروتاگونیست پس از جعل مرگش در جریان طوفان لورا، زندگی تازه‌ای را به عنوان یک چوب‌بر در ایالت اورگن ایالات متحده آمریکا آغاز کرده است. همان‌طور که انتظار می‌رفت، اتفاقی باعث می‌شود چوب‌بری را کنار گذاشته و مانند گذشته مجبور به گرفتن جان انسان‌ها شود.

در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان فصل نهم موجود نیست اما می‌دانیم دکستر مورگان در بخش آغازین فصل جدید زندگی آرامی را پشت سر گذاشته و هنوز توسط ماموران دولتی یا افرادی که او را می‌شناسند پیدا نشده است. فعلا مشخص نیست چه اتفاقی داستان را به سمت نقطه اوج خود سوق داده و پروتاگونیست را مجبور می‌کند دست به اقدامات ناخوشاندی بزند. در ضمن، تا به این لحظه بازگشت هیچ کدام از بازیگران غیر از مایکل سی. هال قطعی نشده است.

برخی از تصمیماتی که تیم نویسندگی فصل هشتم Dexter اتخاذ کرد قابل‌بازگشت نیستند. با این حال، طرفدران امیدوار هستند فصل نهم بتواند پایان‌بندی بهتر و شایسته‌تری را به نمایش بگذارد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

4 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا