۴ طرح اولیه آدام وارلاک در دنیای سینمایی مارول + تصاویر

روند تشکیل ظاهر آدام وارلاک

۴ طرح اولیه آدام وارلاک در دنیای سینمایی مارول + تصاویر آیدا امشاسفند ۰ ۱۴ خرداد ۱۴۰۲ مارول
آدام وارلاک در دنیای سینمایی مارول

تصاویر جدیدی از ۴ طرح اولیه آدام وارلاک در دنیای سینمایی مارول با بازی ویل پولتر (Will Poulter) منتشر شده که در ابتدا رد شدند. فیلم جدید جیمز گان در MCU سرانجام در سینماها به نمایش درآمد و تماشاگران بعد از سال‌ها از اولین باری که آدام وارلاک را در فیلم دوم نگهبانان کهکشان دیدند، کاملا این شخصیت را شناختند. 

این برداشت از شخصیت کلاسیک مارول کامیکس، کمی متفاوت از آنچه طرفداران به آن عادت داشتند ظاهر شد و عمل کرد و توسط پولتر به این صورت توصیف شد که «از فر تازه بیرون آمده و کاملاً پخته نشده است». با اکران قسمت آخر نگهبانان کهکشان در سینماها، بازیگران و گروهی که این حماسه بین کهکشانی را زنده کردند، این فرصت را پیدا کردند که به گذشته نگاه کنند و نشان دهند که شخصیت‌هایی مانند High Evolutionary با بازی Chukwudi Iwuji می‌توانستند بسیار متفاوت‌تر از چیزی که الان هستند، به نظر برسند. 

با تشکر از تعدادی از عکس‌هایی که اخیرا منتشر شده، طرفداران این شانس را پیدا کردند که مجموعه‌ای از طرح‌های رد شده برای آدام وارلاک ویل پولتر را ببینند. این تصاویر توسط سازنده این کانسپت‌ها، Jerad S. Marantz منتشر شدند که در آنها به نگاهای مختلفی از آدام وارلاک می‌پردازد.

من چندتا طراحی اولیه برای آدام وارلاک انجام دادم و همکاری با تیم توسعه بصری مارول همیشه افتخار بزرگی برام بوده. از اندی پارک تشکر می‌کنم که منو برای این پروژه باورنکردنی دعوت کرد. طراحی نهایی آدام وارلاک توسط دوست خوبم کنستانتین سکایریس (Constantine Sekeris) انجام شد!

مارانتز دو نسخه از طراحی اولیه این شخصیت را منتشر کرد، یکی با شنل و شانه‌های زره‌دار و دیگری کمی ساده‌تر.

مارول استودیو هم ظاهرهای جایگزین دیگری را برای این ضدقهرمان طلایی به اشتراک گذاشت، یکی از آنها از هنرمند MCU الکسی بریکلوت (Aleksi Briclot) با موهای درهم ریخته است.

یک طرح استفاده نشده دیگر به وارلاک کلاه خود و شنل گلایدر مانند خود را می دهد:

آلکسی بریکلوت همچنین نظر خود را در مورد این شخصیت مارول با ظاهری به اشتراک گذاشت که بسیار شبیه به طراحی نهایی است، البته با تفاوت‌های بسیار جزئی در بازوها، پاها و موهای شخصیت.

آدام وارلاک در دنیای سینمایی مارول

کنستانتین سکریس هنرمندی که قبلاً با مارول در Thor: Ragnarok و Black Panther هم کار کرده بود طرح نهایی خود را برای Adam Warlock منتشر کرد.

بخش هیجان‌انگیز فرآیند مارول این است که ببینیم چه چیزی می‌تواند بعد از این همه طراحی به واقعیت تبدیل شود. این نوع طرح‌های رد شده منابع ارزشمندی هستند و نشان می‌دهند که چقدر برای ظاهر یک شخصیت یا موقعیت محلی روی صفحه کار می‌شود. چیزی که در مورد این طرح‌های آدام وارلاک قابل توجه است این است که هیچ یک از آن چیزی که در نهایت به فیلم تبدیل شد منحرف نشده‌اند.

 گاهی اوقات با به اشتراک گذاشتن این طرح های مفهومی، نسخه های کاملاً عجیب و غریب و منحصر به فرد از این شخصیت های MCU می توانند آشکار شوند و تفاوت روند خلاقانه ظاهر قهرمان ویل پولتر با سایرین، این واقعیت بود که تیم هنری فقط از کمیک ها برای الهام گرفتن استفاده نمی‌کرد. زیرا تصویر اصلی نژاد Sovereign قبلاً در فیلم‌ها تعریف شده بود و در Guardians of the Galaxy 2، نوعی پایه تصویری برای ساخت آدام وارلاک وجود داشت. این احتمال مفاهیم کمتر متنوع و منسجم‌تری را برای انتخاب ایجاد می‌کرد.

4.4 9 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا