1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر جدید انیمه شیطان کش برای فصل چهارم منتشر شد!

تانجیرو و گیومی!

تماشا کنید: تریلر جدید انیمه شیطان کش برای فصل چهارم منتشر شد! ۱ ۲۰ آذر ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک

به همراه تریلر جدید انیمه شیطان کش، اطلاعات زیادی در مورد تاریخ انتشار این فصل، تعداد اپیزودها و آرک داستانی این فصل منتشر شد.

کمپانی Ufotable بالاخره تریلر جدیدی را به همراه برنامه‌های خود برای سال جدید و انیمه شیطان کش منتشر کرد. عنوان فصل جدید Demon Slayer: Hashira Training Arc خواهد بود و تریلر کوتاه جدیدی را به همراه تاریخ انتشار خود دریافت کرد. تاریخ انتشار این انیمه برای فصل بهار ۲۰۲۴ (دی ۱۴۰۲) تعیین شده و با یک قسمت ویژه یک ساعته پخش خود را آغاز خواهد کرد. استودیو Ufotable بار دیگر توانایی خود را در تصویر سازی و انیمیشن نشان داده و شما همراهان سرگرمی می‌توانید تریلر جدید انیمه شیطان کش را به صورت آنلاین از سایت سرگرمی تماشا کنید:

پس از پایان فصل سوم انیمه Demon Slayer استودیو Ufotable بدون اتلاف وقت، ساخت فصل چهارم این انیمه را اعلام کرد. با وجود اینکه می‌دانستیم که فصل چهارم این انیمیشن از Hashira Training Arc اقتباس می‌شود، اما همه طرفداران همچنان کنجکاوی خود را در تماشای این تریلر نشان دادند. 

تریلری که به تازگی منتشر شده اولین تریلر این فصل نبود، با این حال، این تریلر نگاهی اجمالی به هاشیرایی داشت که نقشی محوری در فصل جدید بازی خواهند کرد. همه از دیدن هاشیرای سنگ قدرتمند، گیومی هیمجیما (Gyomei Himejima) در تیزر کوتاه خوشحال شدند؛ اما با این حال، غیبت کیوجورو رنگوکو (Kyojuro Rengoku)، هاشیرای شعله احساس می‌شد زیرا او به شدت مورد تحسین همه طرفداران بود. در تاریخ ۱۰ دسامبر ۲۰۲۳ (۱۹ آذر ۱۴۰۲) اولین تریلر فصل 4 Demon Slayer منتشر شد؛ این استودیو همیشه با انیمیشن‌‌های پر زرق و برق در هر فصل ما را شگفت زده کرده و به نظر می‌‌رسد که فصل آینده هم متفاوت نخواهد بود.

تریلر جدید همانطور که انتظار می‌رفت، دارای انیمیشنی تماشایی است و در عین حال شخصیت‌های اصلی سری هم از جمله تانجیرو، در این تریلر حضور دارند. علاوه بر این، استودیو همچنین اعلامیه ای ویژه برای Demon Slayer را به همراه تریلر منتشر کرد. فیلمی با عنوان To the Hashira Training آخرین قسمت از فصل ۳ و قسمت اول یک ساعته آرک آموزش هاشیرا (فصل ۴) را برای کسانی که می‌خواهند داستان فصل سه را به همراه قسمت اول چهارم ببینند، در خود دارد. این فیلم در ژاپن در تاریخ ۲ فوریه ۲۰۲۴ (۱۳ بهمن ۱۴۰۲)، در ژاپن و در ۲۳ فوریه ۲۰۲۴ (۴ اسفند ۱۴۰۲) در آمریکای شمالی اکران خواهد شد.

 قابل به ذکر است که استودیو هنوز تاریخ دقیقی را برای انتشار قسمت‌های جدید به ما اعلام نکرده است. انتظار می‌‌رود این فصل در بهار ۲۰۲۴ پخش شود، اما برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد تاریخ انتشار باید کمی بیشتر صبر کنیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments