1%
  • 0/10

فصل چهارم انیمه شیطان کش با مشکلات بزرگی مواجه می‌شود!

مسائلی مهم که باید به آن‌ها رسیدگی شود!

فصل چهارم انیمه شیطان کش با مشکلات بزرگی مواجه می‌شود! ۳۴ ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک
فصل چهارم انیمه شیطان کش

فصل چهارم انیمه شیطان کش قرار است به کوتاه ترین آرک در طول سریال خود تبدیل شود، و با توجه به این موضوع مشکلاتی را برای ادامه روند انیمه به وجود آورده است.

فصل چهارم انیمه شیطان کش آخر بهار سال پیش رو منتشر خواهد شد، و با مبارزه‌های سختی روبرو است. فصل جدید این انیمه به طور کلی یکی از مورد انتظارترین بازگشت‌های سال ۲۰۲۴ است، که با آرک Hashira Training به نویسندگی کویوهارو گوتوگه آغاز می‌شود. برخلاف دیگر انیمه‌ها، انیمه شیطان کش به ندرت محتوای اصلی داستان را ارائه می‌کند. اما با توجه به اخبار منتشر شده، فصل چهارم انیمه شیطان کش احتمالا بیشتر محتوای اصلی خود را به نمایش می‌گذارد. اما مشکل اصلی فصل پیش رو همینجا است، چراکه آرک جدید از محتوای کمی برخوردار است و نمی‌تواند برای یک فصل، قسمت‌های کافی داشته باشد. اما این مشکل بزرگ می‌تواند روند به پایان رسیدن داستان انیمه را کمی بهتر از نحوه اجرای آن در مانگا کند. پس می‌توان گفت این ضعف پتانسیل تبدیل شدن به یک قدرت را دارد.

فصل چهارم انیمه شیطان کش اقتباسی از آرک Hashira Training خواهد بود. با توجه به روند داستان در مانگا، این آرک در مجموع فقط در ۹ چپتر طول می‌کشد، همانطور شروع این آرک از چپتر ۱۲۸ تا ۱۳۶ اجرا می‌شود. با این وجود، ممکن است شروعی پنهانی برای شروع آرک Infinity Castle وجود داشته باشد. چراکه، نقطه شروع این آرک دقیقا پس از پایان آرک Hashira Training می‌باشد. اما از طرفی پیشروی این آرک مورد انتظار در انیمه بسیار عجیب به نظر می‌رسد، و در این صورت دیگر زمینه زیادی برای پوشش دادن انیمه وجود ندارد. با توجه به شواهد موجود، قسمت اول فصل چهارم یک ساعت طول می‌کشد، پس تنها قسمت اول می‌تواند دو چپتر را ازآن خود کند. این موضوع می‌تواند موقعیتی برای شروع آرک Infinity Castle پس از گذشت چند هفته بعد از آرک Hashira Training باشد. از جمله دیگر مشکلات اصلی این آرک می‌توان به این موضوع اشاره کرد که، مخاطبان زمان کافی برای شناخت هاشیراها پیدا نمی‌کنند، زیرا آن‌ها به صورت مداوم درگیر مبارزه‌های خود هستند. 

این مشکل حتی در آرک‌های پایانی بزرگ‌تر نیز می‌شود، زیرا مبارزه‌ها یکی پس از دیگری شروع می‌شوند و در نتیجه با کشته شدن احتمالی برخی کاراکترها، زمان کافی برای شناخت آن‌ها وجود ندارد. علاوه بر کمبود چپتر‌های موجود برای فصل چهارم انیمه شیطان کش، عدم شناخت کافی در مورد شخصیت‌ها نیز مشکل بزرگی است که جهت رفع آن زمان بیشتری برای رونمایی از شخصیت‌های این انیمه لازم است. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

34 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments