قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش چه کسی است؟

قوی ترین هاشیرا در انیمه شیطان کش چه کسی است؟

ستون‌های دسته شیطان کش!

در انیمه شیطان کش هاشیرا آخرین خط دفاع بشریت در برابر شیاطین بوده و ما در این مقاله به رده بندی هاشیراها بر اساس قدرتشان می‌پردازیم.

انیمه شیطان کش (Demon Slayer) یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های چند سال اخیر است و فقط کافی است به انیمیشن آن نگاهی بیندازید تا متوجه شوید که چرا چنین است. استودیو Ufotable بارها و بارها ثابت کرده که کار انیمیشن آنها بی نظیر است، و با انیمه شیطان کش کلا زمینه را برای انیمه‌های شونن تغییر داد. هاشیرا‌های سری نشان داده‌اند که شیطان‌های رده پایین نباید با دم شیر بازی کنند و با قدرتی که آنها یک شیطان رده پایین را شکست دادند، به وضوح نشان داد که این شیطان کشان نباید دست کم گرفته شوند، همچنین به نظر می‌رسد که شیطان‌های رده بالا هم باید از این شمشیربازان سرسخت نیز بترسند.

Demon Slayer یکی از محبوب‌ترین انیمه‌های شونن در تمام دوران است که Ufotable تمام توانایی خود را برای اقتباس از آن گذاشته و یک غول بزرگ را خلق کرده که در سراسر جهان به محبوبیت بی‌نظیری دست یافته است. داستان تانجیرو در حالی که سعی می‌کند عدالت را توسط خانواده‌اش اجرا کند و از شیاطینی که دنیا را ویران کرده‌اند انتقام بگیرد، لحظات بسیار خوبی را رقم می‌زند و طرفداران بی‌صبرانه منتظر دیدن این انیمیشن هستند که بقیه آرک‌های انیمه را با همان جلای فنی و یکپارچگی هنری اقتباس می‌کند. شخصیت‌های زیادی در سریال وجود دارند که طرفداران آن‌ها را کاملاً دوست دارند و هاشیراها به‌خاطر قدرتی که دارند، شخصیت‌های برجسته‌ای هستند. به نظر می‌رسید که شیاطین درجه بالایی برای طولانی‌ترین زمان در اوج خودشان بودند… اما ظهور نشان شیطان کش در تانجیرو به این معنی است که این شمشیرزنان با استعداد در نهایت راهی برای مقابله با دشمنان خود دارند.

 سطح قدرتی که این شمشیربازان به آن می بالند بسیار زیاد است، اگرچه نمی‌توان انکار کرد که برخی از هاشیرا به سادگی از هر نظر قوی‌تر از دیگران هستند.در نظر داشته باشید که این مقاله اسپویلرهایی از داستان انیمه شیطان کش را در خود دارد، پس در صورت تمایل، با رسانه سرگرمی در معرفی قوی‌ترین هاشیرا‌های انیمه شیطان کش همراه باشید:

۱۳. جیگورو کواجیما (Jigoro Kuwajima)

هاشیرای برق سابق

هاشیراهای سابق در وضعیت کنونی خود واقعاً نمی‌توانند به پای هاشیرا‌های نسل جدید برسند. با این حال، این به هیچ وجه نشان نمی دهد که این افراد در گذشته خود ضعیف بوده‌اند، این فقط به این معنی است که نسل جدید به آنها رسیده و در برخی موارد از آنها پیشی گرفته است. از این گذشته، هیچ کس واقعاً نمی‌تواند بگوید که جیگورو کوواجیما یک فرد کاملاً ضعیف است. این واقعیت که او زمانی هاشیرای برق بود به وضوح نشان می‌دهد که او قبلاً دارای قدرت گسترده‌ای بوده است. طبیعی است که از او سبقت گرفته شود، اما او زمینه را برای هاشیراهای که بعد از او آمدند، فراهم کرد. این واقعیت که او به نابغه‌ای مانند زنیتسو آموزش داد تا با تسلط بر یک سبک به استادی در تنفس رعد و برق تبدیل شود، به اندازه کافی اثبات می‌کند که او واقعا چقدر قدرتمند است.


۱۲. ساکونجی اوروکوداکی (Sakonji Urokodaki)

هاشیرای آب سابق

درست مانند کوواجیما، غیرممکن است که اوروکوداکی را به عنوان یک فرد ضعیف کاملاً نادیده بگیریم. عنوان او به عنوان هاشیرای آب در گذشته به این معنی است که او یکی از قدرتمندترین شیطان کشان اطراف، در یک زمان خاص بود. اوروکوداکی به عنوان استاد این تکنیک، حتی تنفس آب را به هاشیرای فعلی آب گییو تومیکا، آموزش داد. این به خودی خود باید ثابت کند که میراث ساکونجی چقدر گسترده و شگفت انگیز است. به هر حال، او توانست تانجیرو را به یک کاربر قدرتمند تنفس در آب تبدیل کند، حتی اگر این سبک طبیعی او نبود. با توجه به اینکه تانجیرو چقدر با استعداد و قدرتمند شده است، باید از مربی او به دلیل ایجاد پایه‌ای عالی که تانجیرو می‌توانست بر آن بنا کند، ستایش کرد.


۱۱. شینجورو رنگوکو (Shinjuro Rengoku)

هاشیرای شعله سابق

خانواده Rengoku نسل‌ها ردای هاشیرا شعله بودن را داشته‌اند. اشتیاق کیوجورو به هنرش را می‌توان در تک تک صحنه‌های او دید و حیف که او خیلی زود از سری شیطان کش خداحافظی کرد. اطلاعات زیادی در مورد شینجورو رنگوکو، پدر کیوجورو که زمانی مقام هاشیرا شعله را داشت، در دست نیست. با این حال، دستیابی به این عنوان به خودی خود شاهکار ناچیزی نیست. واضح است که شینجورو برای به رسمیت شناخته شدن در چنین سطح بالایی باید آزمایشات و مصیبت‌های زیادی را پشت سر می‌گذاشت. در حالی که ممکن است تصویر او به دنبال مسائل مربوط او در مورد تمسخر قربانی شدن پسرش مخدوش شده باشد، واضح است که این شخصیت با خود درگیر بوده و مدتی است با آنها سروکار داشته است. این را می‌توان بعداً در سریال مشاهده کرد، زمانی که او واقعاً در مورد از دست دادن فرزندش دلشکسته است، و تانجیرو شایسته تقدیر است که باعث شد پدر هاشیرای شعله کمی به پسر خود ببالد.


۱۰. کانائه کوچو (Kanae Kocho)

هاشیرای گل سابق

درست مانند شینجورو، اطلاعات زیادی در مورد زمان کانائه به عنوان هاشیرای گل شناخته نشده است. با این حال، مسلم است که او بسیار قدرتمند بود زیرا تا به امروز همه او را مورد توجه قرار می‌دهند. این واقعیت که دوما او را کشت، برای شینوبو و کانائو خشم بزرگی خواهد بود. تنها زمان نشان خواهد داد که هر دو جنگجو پس از مواجهه با این شیطان درجه بالا، چگونه با این نبرد مقابله خواهند کرد.

۹. تنگن اوزوی (Tengen Uzui)

هاشیرای صدا

هاشیرای صدا ممکن است طراحی شخصیت جالبی داشته باشد، اما قدرت او واقعاً قابل توجه نیست. این امر به ویژه در مقایسه با هاشیراهای دیگر در انیمه شیطان کش که از قدرت‌های واقعاً چشمگیری برخوردار هستند، صادق است. در نتیجه، تنگن اوزوی باید با اسم کم قدرت ترین هاشیرا بودن کنار بیاید. البته، این بدترین چیز در جهان نیست، زیرا همه هاشیرا قوی هستند. او هنوز هم فوق‌العاده قدرتمند است و می‌تواند هر شیطانی را نابود کند. شرم آور است که او قبل از اینکه قدرت خود را تقویت کند که به او امکان می‌دهد توانایی‌های خود را افزایش دهد و با شیاطین سرسخت تر مقابله کند، بازنشسته شد.


۸. شینوبو کوچو (Shinobu Kocho)

هاشیرای حشره

شینوبو کوچو یک شیطان کش توانا است که شایسته عنوان هاشیرا حشره است. همانطور که گفته شد، او بدون شک ضعیف‌ترین هاشیرا در مورد قدرت فیزیکی است. با این حال، فیزیک تنها راه برای تعیین قدرت در Demon Slayer نیست. ذهن تیز شینوبو همراه با روش موثری که در آن سموم را در نبرد به کار می‌برد، او را به نیرویی تبدیل می‌کند که هر چه باشد می‌توان روی آن حساب کرد. قدرت بی رحمانه ممکن است در شینوبو وجود نداشته باشد، اما این قدرت‌های دیگر اوست که او را به نیرویی تبدیل می‌کند که بدون توجه به فیزیک باید روی آن حساب شود. این سری کینه‌ای را که او از دوما به خاطر کشتن خواهرش کانائه کوچو دارد، آشکار می‌‌کند. واضح است که این قاتل شیطان در مسیر برخورد با دومین ماه بالایی است و طرفداران نمی‌توانند منتظر بمانند تا ببینند درگیری آنها در رویدادهای آینده چگونه شکل می‌گیرد.


۷. کیوجورو رنگوکو (Kyojuro Rengoku)

هاشیرای شعله سابق

رنگوکو به راحتی یکی از دوست داشتنی‌ترین هاشیراها در Demon Slayer است. به همین دلیل است که مایه شرمساری است که او تسلیم جراحاتی شد که در مبارزه با آکازا متحمل شد. صرف نظر از این، قدرتی که رنگوکو در این رویارویی نشان داد همچنان باورنکردنی بود. در واقع، اگر پس از نجات همه در قطار موگن خسته نمی‌شد، او واقعاً می‌توانست آکازا را شکست دهد. طرفداران از این واقعیت که او قدرتی را از دست داد که این شخصیت دوست داشتنی را در نبرد دلهره آورتر می‌کرد، ناراحت می‌شوند. مرگ او نقطه عطف بزرگی در این سریال بود و نشان داد که در آن نقطه چقدر شکاف بین شیاطین درجه بالا و هاشیراها وجود داشت. این یک لحظه احساسی بود که تانجیرو، دوستانش و بقیه شیطان کشان را وادار کرد تا هر چه بیشتر قوی شوند و با تهدیدی که توسط شیطان برتر موزان ایجاد می‌شود مقابله کنند.

۶. میتسوری کانروجی (Mitsuri Kanroji)

هاشیرای عشق

در یک نگاه، هاشیرای عشق واقعاً شبیه جنگنده‌ای نیست که دارای قدرت فیزیکی زیادی باشد. با این حال، ظاهر می‌تواند بسیار فریبنده باشد. میتسوری در واقع یکی از بالاترین سطح قدرت فیزیکی در هاشیرا را دارد. از این گذشته، هیچ انسان فانی نمی‌تواند به راحتی زیردست‌های موزان را از بین ببرد. آرک روستای شمشیرساز نشان داد که این هاشیرا واقعا چقدر قوی است، با داشتن تیغه نیچیرین شلاق مانند خود که بسیار منحصر به فرد به نظر می‌رسید و سر سخت‌ترین شکل هانتگو را شکست داد.

۵. اوبانای ایگورو (Obanai Iguro)

هاشیرای مار

هاشیرای مار واقعاً زمانی برای درخشش در انیمه را ندارد. با این حال، خوانندگان مانگا دقیقا می‌دانند که Obanai Iguro چقدر قدرت دارد. او به راحتی یکی از قوی‌ترین اعضای گروه هاشیرا است و می‌تواند در مبارزه با سرسخت‌ترین شیاطین اطراف خود را حفظ کند. فقط می‌توان منتظر ماند و دید که انیمه چگونه عدالت را اجرا می‌کند و قدرت عظیم این شخصیت را به نمایش می‌گذارد. همانطور که از هاشیرای مار انتظار می رود، اوبانای سرد، حسابگر و بی‌رحم است. اولین ظاهر او قبلاً این جنبه‌های شخصیتی او را برای تماشاگران آشکار کرده است. با این حال، این بدان معنا نیست که او یک وحشی کامل است، و قطعاً در نبرد با موزان و دوازده کیزوکی باقی‌مانده، طرف خوبی خواهد بود.


۴. مویچیرو توکیتو (Muichiro Tokito)

هاشیرای مه

مویچیرو شخصیتی جذاب است که کلا کمی بیش از حد بی‌تفاوت به نظر می‌رسد، حتی اگر طبیعت بی‌تفاوت او از هیچ بدخواهی نشأت نگیرد. هاشیرای مه حرکات شگفت‌انگیزی انجام داد و گیوککو را پس از آشکار ساختن علامت شیطان‌کش خود و محو کردن این صنعت‌گر پیچ‌خورده که دوست داشت بدن مردم را برای سرگرمی‌های بیمارگونه‌اش در هم بکوبد، بیرون آورد. او تا لبه پرتگاه رانده شد، اما همچنان موفق شد پیروزی را از آرواره‌های شکست پس بگیرد و به تنهایی یک شیطان درجه بالا را بکشد، که این کار بدی نیست. پیشینه غم انگیز مویچیرو نشان می دهد که او یک شخصیت جذاب است که بینندگان در طول سریال بسیار به او وابسته شده اند.

۳. گیو تومیوکا (Giyu Tomioka)

هاشیرای آب

از میان همه هاشیراهای حاضر در انیمه شیطان کش، Giyu Tomioka تا به حال ارزشمندترین زمان نمایش را در این انیمیشن داشته است. قدرت‌های او قابل مشاهده بود و شیوه‌ای که او می‌توانست شیطان‌ها را با آن نابود کند، به‌شدت روشن می‌کرد که این هاشیرا نیرویی است که می‌توان روی آن حساب کرد. با توجه به استعدادهای تانجیرو در «تنفس در آب»، مطمئناً می‌توان انتظار داشت که او زمان زیادی را با گییو تومیوکا بگذراند، زیرا او در تلاش برای بهبود شمشیرزنی‌اش است. البته، آس واقعی تانجیرو در داستان هینوکامی کاگورا است، و فقط می‌توان منتظر ماند و دید که چگونه این تنفس خورشید در طول انیمه پیشرفت می‌کند.

۲. سانمی شینازوگاوا (Sanemi Shinazugawa)

هاشیرای باد

مانند بسیاری از هاشیراها در این مجموعه، بینندگان انیمه واقعاً هیچ چیز درباره Sanemi Shinazugawa نمی‌‌دانند. با این حال، نگاه و رفتار وحشی او باید به اندازه کافی نشان دهنده قدرت واقعی این هاشیرا باشد. این وحشیگری، همراه با ماهیت برنده سبک تنفس باد او، باید بی‌نهایت روشن کند که سانمی ترفندهای زیادی در آستین خود دارد. امیدواریم این انیمه به این مبارز توجهی که شایسته اوست را بدهد. بر خلاف بسیاری از اعضای دیگر این گروه قهرمان، واضح است که سانمی به دور از یک فرد برجسته است. او هیچ مشکلی برای شکنجه نزوکو در مقابل برادرش نداشت و هر زمان که او روی صفحه ظاهر می‌شود، حال و هوای ناراحت‌کننده‌ای از خود منتشر می‌کند. امیدواریم که او بتواند خود را در نبرد علیه رتبه بالایی در آرک‌های آینده انیمه نجات دهد.

۱. گیومی هیمجیما (Gyomei Himejima)

هاشیرای سنگ

در یک نگاه، Gyomei Himejima ممکن است آنقدرها یک جنگنده قدرتمند به نظر نرسد. این واقعیت که او عنوان بی‌نظیر «هاشیرای سنگ» را یدک می‌کشد به این معنی است که اکثر مردم واقعاً او را جدی نمی‌گیرند. با این حال، این افراد وقتی متوجه می‌‌شوند که گیومی در واقع قوی‌ترین هاشیرا در کل گروه است، شگفت زده می‌شوند. کافی است که بگوییم، قدرت ویرانگر او در سریال لذتی مطلق خواهد داشت. با ظهور نشان شیطان کش، طرفداران انیمه باید مدت زیادی منتظر بمانند تا ببینند این هاشیرای قدرتمند چه چیزی ارائه می‌دهد. او قطعاً یکی از پرهیزگارترین و آرام‌تر اعضای این گروه نخبه به نظر می‌رسد، بنابراین قطعاً دیدن اینکه واقعاً چقدر قدرتمند است وقتی خدماتش در جنگ مورد نیاز است، سرگرم‌کننده است.

4.5 2 آراء
امتیاز مطلب


نظرات

اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا