1%
  • 0/10

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی Deathloop منتشر شد

یک تیر و چند نشان!

تماشا کنید: تریلر گیم‌پلی Deathloop منتشر شد ۰ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ تریلر بازی کپی لینک

استودیوی آرکین در جریان رویداد PlayStation 5 Showcase که دقایقی قبل به پایان رسید، تریلر گیم‌پلی Deathloop را به نمایش گذاشت.

استودیوی آرکین با همکاری سونی تریلر گیم‌پلی Deathloop را در جریان رویداد PlayStation 5 Showcase پخش کرد. این بازی اکشن اول شخص درباره‌ی قاتلی به نام کلت است که در جزیره‌ی بلک‌ریف به هوش می‌آید. او طی اتفاقاتی متوجه می‌شود در یک حلقه‌ی زمانی گرفتار شده و روزی که در آن قرار دارد بدون هیچ توقفی در حال تکرار شدن است. با آغاز شدن روز، نه تنها شرایط به حالت قبل بازمی‌گردد، بلکه ساکنان جزیره به جز شخصیت اصلی داستان حافظه‌شان را از دست داده و چیزی را به یاد نمی‌آورند.

کلت که به دنبال راهی است تا از حلقه‌ی زمانی فرار کند، ماموریت می‌یابد تا هشت هدف خواسته شده را پیش از فرا رسیدن نیمه شب به قتل برساند. در غیر این صورت، روز جدیدی آغاز شده و تمامی تلاش‌هایش بی‌فایده می‌شوند. گیم‌پلی شامل مخفی‌کاری، استفاده از حرکات پارکور برای جابجایی در محیط و کشتن دشمنان می‌شود. از همین رو، می‌توان آن را ترکیبی از Dishonored و Prey در نظر گرفت.

Deathloop انحصاری زمانی پلی‌استیشن 5 بوده و در سه ماهه‌ی دوم سال آینده‌ی میلادی برای این پلتفرم در دسترس قرار می‌گیرد. بعد از آن، برای دارندگان رایانه‌های شخصی هم عرضه خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments