بازی Death Stranding از قفل ایمنی Denuvo استفاده خواهد کرد

منتظر کرک شدن بازی به این زودی‌ها نباشید

بازی Death Stranding از قفل ایمنی Denuvo استفاده خواهد کرد نیکان صبوری ۰ ۱۴ اسفند ۱۳۹۸ اخبار بازی
Death Stranding قفل ایمنی Denuvo

Death Stranding قرار است از قفل ایمنی Denuvo استفاده می‌کند.

Denuvo برای بسیاری از بازیکنان پلتفرم PC، مخصوصا برای کسانی که توانایی خرید نسخه‌ی اورجینال را ندارند، تبدیل به یک کابوس بزرگ شده است. این قفل ایمنی اولین بار در سال ۲۰۱۴ میلادی ابداع شد و اکنون او را یکی از قوی‌تری قفل‌های ایمنی در جهان می‌شناسند. برای اثبات این قضیه، بازی‌هایی مانند Mortal Mortal Kombat 11، FIFA 20 و eFootball PES 2020 که مدت بسیار زیادی از انتشار آن‌ها می‌گذرد، همچنان قفل‌های آن‌ها شکسته نشده است.

حال با توجه به اطلاعات به دست آمده از استیم، بازی Death Stranding از قفل ایمنی Denuvo استفاده خواهد کرد. این قفل برای نسخه‌ی فروشگاه اپیک گیمز هنوز تایید نشده و ممکن است در این پلتفرم از از قفل دیگری استفاده شود. Denuvo نه تنها برای کسانی که می‌خواهند، عنوان را رایگان بازی کنند آزار دهنده است، بلکه صدای بازیکنانی که بازی‌ها را اورجینال خریداری می‌کنند هم در آورده است. طبق تحقیقات انجام شده، قفل ایمنی Denuvo شدیدا روی عملکرد بازی‌ها تاثیر گذاشته از جمله می‌توان به افزایش حرارت CPU اشاره کرد. بسیاری هم به این نتیجه رسیدند که استفاده از Denuvo روی فریم‌ریت بازی‌ها هم تاثیر خواهد گذاشت.

توسعه‌دهندگان این قفل ایمنی هم این موضوع را تایید کرده و می‌گویند:

همه بازی‌ها بالاخره کرک می‌شوند و هیچ چیز نمی‌توانند جلوی آن را بگیرد اما چیزی که ما ارائه می‌دهیم، گارانتی فروش اولیه عناوین است.

چندی پیش هم تریلری از بازی Death Stranding منتشر شد که تاریخ انتشار بازی را برای نسخه‌ی ویندوز را مشخص کرد. نسخه‌ی ویندوز این اثر توسط 505Games در ۱۴ خرداد ۱۳۹۹ (تاریخ ۲ ژوئن ۲۰۲۰) منتشر می‌شود. از قابلیت‌های ویژه‌ی نسخه‌ی رایانه‌ی شخصی، می‌توان به اضافه شدن Photo Mode اشاره کرد. همچنین می‌توان از کراس اور بین Death Stranding و بازی محبوب Half-Life به عنوان یکی دیگر از نکات جالب توجه این اثر در رایانه‌های شخصی اشاره کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا