حالت خیلی آسان بازی Death Stranding برای علاقه‌مندان به سینما اضافه شد

این حالت برای علاقه‌مندان به سینما و کسانی که نمی‌توانند بازی کنند به Death Stranding اضافه شده است

حالت خیلی آسان بازی Death Stranding برای علاقه‌مندان به سینما اضافه شد نیکان صبوری ۰ ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ اخبار بازی
حالت خیلی آسان بازی Death Stranding

حالت خیلی آسان به بازی Death Stranding اضافه خواهد شد. این حالت برای علاقه‌مندان به سینما و کسانی که تجربه‌ی زیاد و حرفه‌ای از بازی‌های ویدیویی ندارند، گذاشته شده است.

حدود دو ماه دیگر به عرضه‌ی بازی Death Stranding آخرین عنوان ساخته شده توسط هیدئو کوجیما مانده است و همانطور که می‌دانید در این بازی، بازیگران مشهوری مانند نورمن ریدس (Norman Reedus) و مدس میکلسن (Mads Mikkelsen) ایفای نقش کرده و باعث جذب مخاطبین صنعت سینما هم شده است.

Hideo Kojima در اکانت توییتر خود تایید می‌کند که بازی اکشن-ماجراجویی او دارای حالت “بسیار آسان” است تا علاقه‌مندان به سینما‌ و تلویزیون هم بتوانند این عنوان را به راحتی تجربه کنند. این حالت بیشتر روی مخاطبین صنعت سینما تمرکز کرده است.

حضور بازیگران سینما و تلویزیون در بازی Death Stranding، باعث شده که مخاطبین صنعت سینما هم به سمت این بازی کشیده شوند. تستر‌ها و کوجیما تایید کردند که این بازی برای کسانی که معمولا بازی نمی‌کنند، طرفداران فیلم و نقش‌آفرینی هستند، بهینه سازی شده است. درجه سختی‌های متوسط و سخت برای طرفداران بازی‌های اکشن خواهد بود.

کوجیما در توییتر خود نوشت:

معمولا در بازی‌ها فقط درجه سختی آسان وجود دارد. از آنجایی که بازی Death Stranding از بازیگرانی مانند نورمن، مدس و لیا استفاده می‌کند برای طرفداران سینما حالت خیلی آسان را قرار دادیم. حتی کسانی که تا حالا یک مرحله از Pac-Man را کامل نکرده‌اند هم می‌توانند بازی را در این حالت بهره ببرند.

همانطور که گفته شد این بازی دارای ستارگان سینما و تلویزیون است که می‌توان به بازیگر مشهور سریال The Walking Dead، نورمن ریدس و بازیگران پراستعدادی مانند مدس میکلسن و لئا سیدو (Léa Seydoux) اشاره کرد. حتی صداگذار مشهور بازی‌های ویدیویی تروی بیکر (Troy Baker) هم در بازی Death Stranding ایفای نقش خواهد کرد.

بازی Death Stranding در تاریخ 17 آبان 1398 (8 نوامبر 2018) برای پلی‌استیشن 4 عرضه خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا