1%
  • 10/10

داستان فیلم Deadpool and Wolverine یک پرش زمانی قابل توجه دارد

کارگردان فیلم تایید کرد!!

داستان فیلم Deadpool and Wolverine یک پرش زمانی قابل توجه دارد ۴۸ ۰۱ تیر ۱۴۰۳ مارول کپی لینک
داستان فیلم Deadpool and Wolverine

بعد از ماه‌ها گمانه‌زنی، بالاخره یک به‌روزرسانی رسمی با طرفداران به اشتراک گذاشته شده و روایت شدن داستان فیلم Deadpool and Wolverine با یک پرش زمانی قابل توجه را تایید کرده است.

شاید امسال چندین فیلم کمیک بوکی در صف اکران باشند، ولی به‌دنبال انتقاد طرفداران از عملکرد ضعیف دنیای سینمایی مارول بعد از پایان یافتن حماسه بی‌نهایت با شاهکار سینمایی اندگیم، این فرانچایز مولتی میلیارد دلاری امسال تنها با فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool and Wolverine که قسمت پایانی سه‌گانه ددپول و اولین اثر سینمایی بزرگسال استودیو مارول محسوب می‌شود، به سینماها بازمی‌گردد.

به‌لطف پروتکل‌های امنیتی در نظر گرفته شده، تا اینجای کار جزئیات زیادی به بیرون درز پیدا نکرده‌، اما خوشبختانه آقای شان لوی (Shawn Levy) در مصاحبه اخیر خود با رسانه توتال فیلم، سکوت خود را شکسته و رسما تایید کرده که داستان فیلم Deadpool and Wolverine یک پرش زمانی شش ساله خواهد داشت. به زبان ساده‌تر، بین وقایع قسمت دوم و این رویداد کراس اوری به‌شدت مورد انتظار، یک وقفه شش ساله وجود دارد. شان لوی در ادامه فاش کرد که طرفداران باید انتظار تغییرات زیادی در زندگی شخصی وید داشته باشند، برای مثال یک تغییر شوکه‌کننده ورود شخصی مرموز در زندگی ونسا است.

اینکه ونسا با فرد دیگری وارد رابطه شده باشد کاملا منطقی است، زیرا اگر به خاطر داشته باشید در اولین تیزر تریلر رسمی که چند ماه پیش منتشر شده بود، او به وید گفت: “یک آرزو بکن رفیق”. آن زمان کسی به این نکته ریز توجه نکرده بود، اما حالا دلیلش رسما مشخص شده است. همچنین شایان ذکر است که این پرش زمانی شش ساله می‌تواند ضمن توضیح غیبت مرموز دامینو و کیبل، به عواقب دستکاری شدن خط زمانی توسط ددپول در قسمت قبلی نیز بپردازد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool and Wolverine در تاریخ ۲۶ جولای (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

48 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments