1%
  • 0/10

نحوه مقابله با کاساندرا نوا در فیلم Deadpool 3 لو رفت

این فیلم مفهومی بسیار مهم را معرفی خواهد کرد

نحوه مقابله با کاساندرا نوا در فیلم Deadpool 3 لو رفت ۰ ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
کاساندرا نوا در فیلم Deadpool 3

یکی از افشاگرهای مشهور فیلم و سریال‌های ابرقهرمانی نحوه مقابله با کاساندرا نووا در فیلم Deadpool 3 را فاش کرده است.

به همان اندازه‌ای که هایپ پیرامون فیلم Deadpool & Wolverine یا Deadpool 3 وجود دارد، مارول تمام تلاش خود را به کار گرفته تا از لو رفتن جزئیات داستانی‌اش جلوگیری کند. با این حال، چندان موفق نبوده است. از آنجایی که برخی از صحنه‌ها در فضای باز فیلمبرداری شدند، پاپاراتزی‌ها توانستند تصاویری را از روند ضبط ثبت کرده و در فضای مجازی به اشتراک بگذارند. همچنین افشاگران موارد زیادی را لو داده‌اند.

با توجه به اولین تریلر فیلم Deadpool 3 که چندی پیش منتشر شد، ددپول (Deadpool) به اجبار به سازمان اختلالات زمانی برده شده و در آنجا ماموریتی بسیار مهم را می‌پذیرد. البته در این ماموریت تنها نبوده و ولورین (Wolverine) همراهی‌اش می‌کند. همچنین در این تریلر هیچ اشاره‌ای به شرور فیلم نشد اما به لطف اطلاعات رسمی می‌توان گفت کاساندرا نوا (Cassandra Nova) اصلی‌ترین تهدید برای شخصیت‌های مثبت خواهد بود.

Cryptic4KQual یک افشاگر بوده و اخیراً نحوه مقابله با کاساندرا نوا در فیلم Deadpool 3 را لو داده است. طبق گفته او، نسخه لایو اکشن این ابرشرور شدیداً به همتای کمیک بوکی خود پایبند و وفادار است. همچنین هیچ اهمیتی به جان انسان‌ها نداده و دشمنی بسیار قدرمند خواهد بود. در ضمن، Cryptic4KQual مدعی شده نسخه لایو اکشن کاساندرا دارای قدرت تلپاتی بوده و می‌تواند از راه دور روی ذهن دیگران تاثیر بگذارد.

تنها راه مقابله با قدرت تلپاتی کاساندرا نوا استفاده از کلاهخود مگنتو بوده که از قضا در فیلم Deadpool 3 به این موضوع اشاره می‌شود. Cryptic4KQual در ادامه تاکید کرد کاساندرا کلاهخود را یافته و در اختیار دارد. اگر حافظه‌تان یاری نمی‌کند، پروفسور چارلز اگزایور در فیلم‌های مردان ایکس (X-Men) قابلیت تلپاتی داشت و مگنتو برای مقابله با آن از کلاهخود استفاده می‌کرد.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) دیگر افشاگری بوده که اخیراً جزئیاتی را از فیلم Deadpool 3 فاش کرده است. او گفته در اثر مزبور مفهوم جدیدی معرفی می‌شود که طبق آن، در هر جهان یک شخص خاص وجود داشته و اگر این شخص کشته شود، تمام آن جهان نابود خواهد شد. این مفهوم چندان جدید نبوده و پیش از این در کمیک بوک‌های مارول مورد استفاده قرار گرفته بود.

فیلم Deadpool 3 از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments