1%
  • 0/10

هویت شرور فیلم Deadpool and Wolverine رسماً تایید شد!

اتمام گمانه زنی‌ها

هویت شرور فیلم Deadpool and Wolverine رسماً تایید شد! ۳ ۱۴ اسفند ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
شرور فیلم Deadpool and Wolverine

به لطف اطلاعاتی که در وب سایت کپی رایت ایالات متحده آمریکا قرار گرفته، هویت شرور فیلم Deadpool and Wolverine سرانجام مشخص شده است.

قسمت سوم سری فیلم‌های ددپول (Deadpool) در دست ساخت بوده و قرار است تحت عنوان Deadpool and Wolverine روی پرده نقره‌ای بیاید. به لطف اطلاعات و تریلری که منتشر شده، باید گفت داستان مدتی پس از اتفاقات Deadpool 2 روایت می‌شود. وید ویلسون فعالیت‌های خود بعنوان ددپول را کنار گذاشته و یک زندگی عادی در کنار ونسا دارد تا اینکه سازمان اختلالات زمانی به سراغش آمده و همه چیز بهم می‌ریزد.

اما کورین (Emma Corrin) یکی از چهره‌های جدیدی بوده که در فیلم Deadpool and Wolverine حضور دارد. او در یکی از مصاحبه‌های خود گفت نقش منفی داستان را بر عهده دارد اما وارد جزئیات نشد و فاش نکرد شخصیت مزبور چه کسی است. هر چند، منابع غیررسمی از جمله افشاگرها مدعی شده بودند بازیگر سریال The Crown بعنوان کاساندرا نوا (Cassandra Nova) جلوی دوربین ظاهر خواهد شد.

به لطف اطلاعاتی که روی خروجی وب سایت کپی رایت آمریکا قرار گرفته، هویت شرور فیلم Deadpool and Wolverine سرانجام مشخص شده است. بر این اساس، اما کورین نقش کاساندرا نوا را بر عهده دارد. طبق همین متن، بازگشت جنیفر گارنر (Jennifer Garner) بعنوان الکترا را هم باید قطعی دانست. بازیگر آمریکایی در یکی از مصاحبه‌های خود چنین اتفاقی را بطور کامل تکذیب کرده بود.

کاساندرا نوا کیست؟

کاساندرا نوا یکی از شخصیت‌های نسبتاً جدید کمیک بوک‌های مارول محسوب شده و ارتباط تنگاتنگی با مردان ایکس (X-Men) دارد. به بیان دقیقتر، او خواهر دوقلوی پروفسور چارلز اگزایور بوده و از قدرت‌هایی مشابه با او برخوردار است. کاساندرا در اصل یک وجود غیرزمینی بوده اما از آنجایی که جسم خود را با استفاده از DNA چارلز ساخت، خواهر دوقلویش به شمار می‌رود.

در پایان، لازم به ذکر است فیلم Deadpool and Wolverine در تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای) به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments