1%
  • 0/10

نگاهی دقیق به ظاهر شتراستار در فیلم Deadpool 3

ابرقهرمانی که کسی انتظار بازگشتش را نداشت!

نگاهی دقیق به ظاهر شتراستار در فیلم Deadpool 3 ۱ ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
شتراستار در فیلم Deadpool 3

لوئیس تان، بازیگر و رزمی کار بریتانیایی تصویری را منتشر کرده که به لطف آن می‌توان نگاهی دقیق به ظاهر شتراستار در فیلم Deadpool 3 انداخت.

اولین تریلر فیلم Deadpool 3 که حین برگزاری پنجاه و هشتمین رقابت سوپر بول به نمایش درآمد، نکات حائز اهمیت زیادی را در خود جای داده بود. این ویدیو نه تنها تایید کرد نام اصلی فیلم Deadpool and Wolverine است، بلکه اعضای گروه ایکس فورس را نشان داد. این گروه ابرقهرمانی در فیلم Deadpool 2 معرفی شده بود و تقریباً همه اعضای آن به شکل‌های مضحک و خنده داری کشته شدند.

اگرچه شخصیت ددپول (Deadpool) در انتهای قسمت دوم ماجراجویی‌های خود به ماشین سفر در زمان دست یافته بود، هیچ اشاره‌ای به قصد او برای تغییر سرنوشت تمامی اعضای ایکس فورس نشد. همچنین منابع غیررسمی از جمله افشاگرها چیزی درباره بازگشت ایکس فورس نگفتند. از همین رو، هیچ کس انتظار نداشت شخصیت‌هایی از جمله شتراستار (Shatterstar) در فیلم Deadpool 3 بازگردند.

لوئیس تان (Lewis Tan)، بازیگر و رزمی کار بریتانیایی، اخیراً تصویری را در اکانت اینستاگرام خود به اشتراک گذاشته است. به لطف این تصویر می‌توان نگاهی دقیق به ظاهر شتراستار در فیلم Deadpool 3 انداخت. در ضمن، از آنجایی که مدتی از اتمام فاز فیلمبرداری می‌گذرد، می‌توان با اطمینان گفت این تصویر قدیمی بوده و حالا که بازگشت شتراستار رسمی شده، تان اجازه یافته آن را منتشر کند:

شتراستار در کمیک بوک‌های مارول یک بیگانه جهش یافته محسوب می‌شود. او اهل سیاره موجوورلد بوده که تحت سلطه موجو قرار دارد. شتراستار در آزمایشگاه بوجود آمد و از همین رو، هیچ والدینی ندارد. او همچنین با قابلیت‌های فراطبیعی بدنیا آمد تا بعنوان یک برده در مسابقات تلویزیونی گلادیاتورها شرکت کند.

بازیگر نقش شتراستار اخیراً فاز تولید فیلم Mortal Kombat 2 را به انتها رسانده است. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، او نقش کول یانگ را در قسمت اول ایفا کرد که شخصیت اصلی داستان محسوب می‌شود. مخاطبان حین تماشای قسمت دوم نه تنها با شخصیت‌های قدیمی تجدید دیدار خواهند داشت، بلکه با چهره‌های جدیدی از جمله جانی کیج ملاقات خواهد کرد.

فیلم Deadpool 3 از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای) کران عمومی خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments