1%
  • 0/10

تصویر جدید پشت صحنه مورتال کامبت 2 طرفداران را هیجان زده کرده است

فعلاً خبری از تاریخ انتشار نیست

تصویر جدید پشت صحنه مورتال کامبت 2 طرفداران را هیجان زده کرده است ۰ ۰۶ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تصویر جدید پشت صحنه مورتال کامبت 2

تاد گارنر، تهیه کننده آمریکایی، تصویر جدید پشت صحنه مورتال کامبت 2 را منتشر کرده که باعث شده طرفداران برای فیلم شدیداً هیجان زده شوند.

مورتال کامبت (Mortal Kombat) یکی از محبوبترین فرنچایزهای مبارزه‌ای در سراسر جهان محسوب می‌شود. به همین دلیل، وارنر طی دو دهه گذشته سعی کرده از محبوبیت آن نهایت بهره را برده و محصولات متنوعی را بر اساس آن تولید و در مدیوم‌های مختلف سرگرمی عرضه کند. اگرچه تلاش‌هایشان در حوزه سینما چندان قابل دفاع نبود، آن‌ها شانس خود را یکبار دیگر با Mortal Kombat 2021 امتحان کردند.

ریبوت مجموعه فیلم‌های مورتال کامبت نه در زمینه بازخوردهای کارشناسان و نه در زمینه باکس آفیس عملکرد خوبی نداشت. با اینحال، وفاداری به منبع اقتباس و صحنه‌های اکشن هیجان انگیز توانستند آن را نجات دهند. به بیان دقیقتر، Mortal Kombat موفق شد «لقب پربازدیدترین فیلم HBO Max» را در آن زمان بدست آورد. در نتیجه، وارنر با ساخت قسمت دوم موافقت کرد. این اثر در حال حاضر در فاز فیلمبرداری به سر می‌برد.

تاد گارنر (Todd Garner)، تهیه کننده آمریکایی، اخیراً تصویر جدید پشت صحنه مورتال کامبت 2 را در اکانت کاربری ایکس (توییتر سابق) خود به اشتراک گذاشته است. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

تصویری که به اشتراک گذاشته، هیچ کدام از بازیگران مورتال کامبت 2 را نشان نمی‌دهد. با این حال، شدیداً طرفداران را برای تماشای فیلم مزبور هیجان زده کرده است. همان‌طور که مشاهده می‌کنید، سنگ‌های ترک خورده، پرده آبی رنگ و نور قرمز تنها مواردی هستند که در تصویر جلب توجه می‌کنند. به عقیده طرفداران، این تصویر به یکی از صحنه‌هایی تعلق دارد که ندررلم (Netherrealm) را به تصویر می‌کشد.

ندررلم یکی از قلمروهای موجود در جهان داستانی مورتال کامبت بوده و می‌توان آن را با دنیای مردگان مقایسه کرد؛ زیرا ارواحی که مرتکب گناهان زیادی شده‌اند، برای شکنجه و زجر به آنجا برده می‌شوند. از ویژگی‌های بصری‌اش می‌توان به آتش فشان‌ها و گدازه‌ها اشاره کرد که در سراسر آن پراکنده هستند. به این موارد باید جو قرمز رنگ را اضافه کرد.

فیلم مورتال کامبت 2 در حال حاضر تاریخ انتشار ندارد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments