رایان رینولدز حضور یکی از عجیب‌ترین شخصیت های فیلم Deadpool 3 را تایید کرد

شخصیتی که انتظار دیدنش را نداشتیم!!

رایان رینولدز حضور یکی از عجیب‌ترین شخصیت های فیلم Deadpool 3 را تایید کرد پارسا خلیلی ۱۵ ۲۲ آبان ۱۴۰۲ مارول
شخصیت های فیلم Deadpool 3

ظاهرا سورپرایزهای رایان رینولدز (Ryan Reynolds) تمامی ندارند، چراکه به‌تازگی با انتشار عکسی در توییتر رسما حضور یکی از عجیب‌ترین شخصیت های فیلم Deadpool 3 را تایید کرده است.

از الکترا جنیفر گارنر (Jennifer Garner) و دردویل بن افلک (Ben Affleck) گرفته تا جهش‌یافته‌های فرانچایز مردان ایکس فاکس و نسخه‌های مولتی‌ورسی ددپول، اکثر شایعات مطرح شده، در رابطه با شخصیت ‌های فیلم Deadpool 3 بوده است. حتی چند ماه پیش افشاگری به‌نام The DisInsider از لیست بلند بالایی رونمایی کرده بود که شامل اکثر جهش‌یافته‌های فرانچایز مردان ایکس فاکس می‌شد. با اینکه مارول هنوز واکنشی نسبت به این شایعات نشان نداده، رایان رینولدز با انتشار عکسی عجیب اما بامزه، حضور یکی از شخصیت های فیلم Deadpool 3 یعنی داگپول (Dogpool) را تایید کرده است.

برای کسانی که خیلی با کمیک‌ها آشنایی ندارند، داگپول نام حیوان خانگی ددپول نیست، بلکه یکی از اعضای حقوق بگیر گروه Deadpool Corps است. نیازی به گفتن نیست که ورود داگپول به دنیای سینمایی مارول چه پیامدهای مهمی می‌تواند به همراه داشته باشد، زیرا در کمیک‌ها این گروه متشکل از نسخه‌های مولتی‌ورسی ددپول است. به‌ زبان ساده‌تر، حضور داگپول در بزرگترین فیلم فاز پنجم دنیای سینمایی مارول به‌نوعی شایعات مطرح شده مبنی بر متحد شدن ددپول با واریانت‌های خود را تایید می‌کند.

رایان رینولدز پیرو انتشار گزارش ددلاین در رابطه با آغاز پروسه فیلمبرداری، عکسی عجیب اما بامزه در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت و زیرش نوشت: “آیا داگپول مشکلی را حل کرد؟ حتی فکرشم نکنید چون او به بزرگترین کابوس بخش تجاری دیزنی پلاس تبدیل شده است. اما نگران نباشید چون تابستان سال ۲۰۲۴ همراه با فیلم از راه می‌رسد.”

او همچنین تایید کرده که داگپول شخصیتی مبتنی بر جلوه‌های ویژه نیست و توسط سگی واقعی که هنوز نامش فاش نشده، به تصویر کشیده می‌شود. بعد از انتشار این عکس، سوالی که بوجود می‌آید این است که آیا داگپول نقشی پررنگ در داستان مولتی‌ورسی ددپول دارد یا صرفا یکی از چندین حضور افتخاری کوتاه در نظر گرفته شده توسط نویسندگان است.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 تاریخ قبلی خود را از دست داده و اکنون برای اکران در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

4 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

15 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا