1%
  • 0/10

حضور یکی دیگر از شخصیت های مردان ایکس در فیلم Deadpool 3 لو رفت

این بار مارول سوتی داد!!

حضور یکی دیگر از شخصیت های مردان ایکس در فیلم Deadpool 3 لو رفت ۸ ۱۹ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
شخصیت های مردان ایکس

به‌دنبال آغاز کمپین تبلیغاتی، پرومو آرتی جدید توسط مجله توتال فیلم منتشر شده و حضور یکی دیگر از شخصیت های مردان ایکس در فیلم Deadpool 3 را اسپویل کرده است.

از الکترا جنیفر گارنر (Jennifer Garner) و دردویل بن افلک (Ben Affleck) گرفته تا جهش‌یافته‌های فرانچایز مردان ایکس فاکس و واریانت‌های ددپول، اکثر شایعات مطرح شده در رابطه با شخصیت های فیلم Deadpool 3 بوده است. حتی چند ماه پیش منبعی موثق به‌نام The DisInsider از لیستی بلند بالا رونمایی کرده بود که علاوه‌بر شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول، شامل اکثر جهش‌یافته‌های فرانچایز مردان ایکس فاکس نیز می‌شد.

گرچه استودیو مارول تمام تلاش خود را بکار گرفته تا کوچکترین چیزی به بیرون درز نکند، اما به‌لطف لیکرها تصاویر پشت صحنه متعددی در فضای مجازی منتشر شده که حقیقت داشتن برخی از شایعات را تایید کرده است. جالب اینجاست که علیرغم صحبت‌های اخیر رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در رابطه با اسپویل کردن داستان، استودیو مارول پوستر تبلیغاتی جدیدی را با مجله توتال فیلم به اشتراک گذاشته و ناخواسته حضور چهره‌ای آشنا از گروه مردان ایکس را لو داده است.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید، بالای سر ددپول و ولورین، شخصیتی در حال پرواز کردن است که شباهت زیادی به وارن ورتینگتون سوم با نام مستعار آرک‌انجل دارد. اگر طرفدار قدیمی فرانچایز مردان ایکس فاکس باشید، باید این جهش‌یافته محبوب را بشناسید. او ابتدا در سکانس آغازین فیلم X-Men: Last Stand به دنیای لایو اکشن معرفی شد و سپس نقشی کلیدی در دنباله‌های X-Men: Days of Future Past و X-Men: Apocalypse ایفا کرد.

آیا آرک‌انجل واقعا در قسمت پایانی سه‌گانه ددپول حضور پیدا خواهد کرد؟ در حال حاضر مارول به هیچکدام از شایعات و گمانه‌زنی‌های مطرح شده، واکنش نشان نداده، بنابراین فعلا نباید خیلی نسبت به دیدنش امیدوار باشیم. البته اگر لیکرها پرقدرت به افشاگری‌های خود ادامه بدهند، به‌زودی تصاویر پشت صحنه مربوط به آرک‌انجل نیز در فضای مجازی منتشر خواهند شد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 که تنها اثر سینمایی استودیو مارول در سال ۲۰۲۴ است، در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments