1%
  • 10/10

جدیدترین تصاویر فیلم Deadpool 3 طرفداران را شوکه کرده است

اکثر شایعات حقیقت دارند!!

جدیدترین تصاویر فیلم Deadpool 3 طرفداران را شوکه کرده است ۱۶ ۱۵ آذر ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
تصاویر فیلم Deadpool 3

با پایان یافتن اعتصابات و از سر گرفته شدن پروسه فیلمبرداری، دوباره تعداد زیادی از تصاویر فیلم Deadpool 3 در فضای مجازی لو رفته و طرفداران را شوکه کرده است.

به‌لطف لیکرها، قسمت پایانی سه‌گانه ددپول که ضمن معرفی جهش‌یافته نامیرای محبوب کمیک‌ها به دنیای سینمایی مارول، باری دیگر هیو جکمن (Huge Jackman) را به نقش ولورین بازمی‌گرداند، این روزها حسابی در کانون توجه شبکه‌های اجتماعی و اخبار سینما قرار گرفته است. این پروژه به‌شدت مورد انتظار تنها اثر سینمایی استودیو مارول در سال ۲۰۲۴ است و طبق گزارش‌های غیررسمی، داستان دو فیلم بعدی انتقام جویان یعنی Avengers: The Kang Dynasty و Avengers: Secret Wars را راه اندازی می‌کند.

شاید در حال حاضر اطلاعات زیادی از داستان مولتی‌ورسی Deadpool 3 در دست نباشد اما به‌لطف افشاگران شایعات زیادی در فضای مجازی منتشر شده که یکی از آنها به حضور سازمان تناقضات زمانی (TVA) اشاره دارد. طبق این شایعه، داستان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول زمانی آغاز می‌شود که سازمان TVA از شکل‌گیری جنگ مولتی‌ورسی جدیدی باخبر می‌شوند. آنها به‌منظور مقابله با شورای کانگ، به دنیاهای در حال نابودی سفر می‌کنند و ارتشی از قدرتمندترین قهرمانان را گردهم می‌آورند.

این جزئیات داستانی با گزارش افشاگری دیگر به‌نام کی سی والش (K.C Walsh) نیز مطابقت دارد. به‌گفته او، موبیوس و سایر ماموران سازمان پیرو دستگیری ددپول به جرم دستکاری زمان به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن به گروهی متشکل از قدرتمندترین قهرمانان، از فروپاشی مولتی‌ورس و خط زمانی مقدس دفاع کنند. این موضوع می‌تواند به راحتی تصاویر پشت صحنه‌ای که چند ماه پیش منتشر شده بود را توضیح دهد. با اینکه استودیو مارول هنوز به هیچکدام از شایعات و گمانه‌زنی‌های مطرح شده واکنش نشان نداده، اما به‌تازگی تصاویر جدیدی در فضای مجازی لو رفته که حقیقت داشتن برخی از آنها را تایید می‌کند.

اولین چیزی که حسابی همه توجه‌ها را به خود جلب کرده، دیده شدن فردی در یونیفرم مخصوص ماموران سازمان TVA است. این تصویر به‌تنهایی ثابت می‌کند که تمامی شایعات و گمانه‌زنی‌های مطرح شده در رابطه با سازمان TVA حقیقت دارند. همانطور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید، مامور سازمان TVA تنها چیزی نیست که طرفداران را شوکه کرده، زیرا کامیون دیده شده در قسمت اول سریال Moon Knight، ماشین جمجمه قرمز از فیلم Captain America: The First Avenger و همچنین آنتاگونیست اولین فیلم فرانچایز مردان ایکس فاکس همگی سر صحنه فیلمبرداری ددپول دیده شده‌اند.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 که تنها فیلم استودیو مارول در سال ۲۰۲۴ است، در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

16 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments