1%
  • 0/10

اولین تصویر فیلم Deadpool 3 ددپول را کنار عجیب‌ترین متحدش نشان می‌دهد

روند فیلمبرداری ادامه دارد

اولین تصویر فیلم Deadpool 3 ددپول را کنار عجیب‌ترین متحدش نشان می‌دهد ۰ ۱۴ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تصویر فیلم Deadpool 3

تصویر فیلم Deadpool 3 اخیراً بصورت رسمی منتشر شده و وید ویلسون را در کنار یکی از عجیبترین متحدانش نشان می‌دهد.

قسمت سوم مجموعه فیلم‌های ددپول (Deadpool) در حال حاضر در فاز فیلمبرداری بوده و عنوان رسمی‌اش مشخص نشده است. با این حال، رسانه‌ها برای اشاره به آن از نام Deadpool 3 استفاده می‌کنند. اطلاعات رسمی چندانی از داستان موجود نبوده و تنها می‌دانیم ددپول و ولورین (Wolverine) شخصیت‌های اصلی بوده و درگیر ماجرایی می‌شوند که به مولتی ورس ربط دارد. در ضمن، منابع غیررسمی مدعی شده‌اند مخاطبان حین تماشای فیلم با شخصیت‌هایی ملاقات می‌کنند که به مجموعه فیلم‌های مردان ایکس (X-Men) تعلق دارند.

رایان رینولدز (Ryan Reynolds) مانند قسمت‌های پیشین نه تنها نقش ددپول را بر عهده دارد، بلکه بعنوان فیلمنامه نویس و تهیه کننده در ساخت مشارکت می‌کند. او همچنین چند هفته پیش حضور شخصیت داگپول (Dogpool) را در Deadpool 3 تایید کرد و حتی عکس آن را به اشتراک گذاشت. داگپول، حیوان خانگی وید ویلسون نبوده و واریانت آن محسوب می‌شود. از همین رو، می‌توان انتظار داشت در صحنه‌های اکشن حضور یافته و پروتاگونیست قصه را در مقابله با دشمنان همراهی کند.

اکانت رسمی Dogpool در شبکه اجتماعی اینستاگرام ساعاتی پیش اولین تصویر فیلم Deadpool 3 را به اشتراک گذاشته است. این تصویر وید ویلسون را بدون ماسک و در کنار داگپول نشان می‌دهد. در ادامه می‌توانید آن را مشاهده کنید:

همان برنامه محرمانه‌ای که باعث شد وید ویلسون قدرت‌های فراطبیعی بدست بیاورد، داگپول را به یک ابرقهرمان تبدیل کرد. این شخصیت عجیب به جهان مارول داگورس (Marvel Dogverse) تعلق دارد که واریانت حیوانی ابرقهرمانان در آنجا سکونت دارند. در ضمن، داگپول از لحاظ شخصیتی به وید شباهت داشته و مانند او دیوار چهارم را شکانده و مستقیماً با مخاطب صحبت می‌کند.

مارول و والت دیزنی (Walt Disney) سیاست‌های قدیمی خود را در قبال فیلم ددپول 3 اتخاذ کرده و اطلاعات زیادی را منتشر نکرده‌اند. با این حال، فیلمبرداری در لوکیشن‌های واقعی شرایطی را برای افشاگرها مهیا کرده تا از روند ضبط صحنه‌ها تصویر ثبت کرده و آن‌ها را در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند. همین موضوع باعث شده برخی کمئوها لو بروند.

فیلم ددپول 3 از تاریخ ۵ مرداد سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments