جزئیات لو رفته داستان فیلم Deadpool 3 به شایعات فصل دوم سریال لوکی قوت بخشید

همه چیز بهم مرتبط است!!

جزئیات لو رفته داستان فیلم Deadpool 3 به شایعات فصل دوم سریال لوکی قوت بخشید پارسا خلیلی ۱۸ ۲۶ آبان ۱۴۰۲ مارول
داستان فیلم Deadpool 3

به‌دنبال پخش قسمت پایانی، جزئیات جدیدی از داستان فیلم Deadpool 3 لو رفته و به برخی شایعات فصل دوم سریال لوکی قوت بخشیده است.

متاسفانه به‌لطف شایعات و گمانه‌زنی‌های موجود در فضای مجازی، قسمت پایانی سه‌گانه ددپول به‌عنوان اولین فیلم استودیو مارول با درجه سنی بزرگسال (R-Rated) به سرنوشت دنباله Doctor Strange 2 دچار شده است. از حضور شخصیت‌هایی مانند دردویل بن افلک (Ben Affleck) و اعضای گروه مردان ایکس گرفته تا ربط پیدا کردن داستان به اقتباس لایو اکشن جنگ‌های مخفی و فراهم کردن شرایط لازم برای ریبوت دنیای سینمایی مارول، این روزها شایعات زیادی در رابطه با فیلم Deadpool 3 مطرح شده که به احتمال زیاد اکثر آنها حقیقت ندارند.

حالا به‌تازگی افشاگری معروف به‌نام MyTimeToShineHello جزئیات جدیدی از داستان مولتی‌ورسی ددپول منتشر کرده که نه‌تنها با شایعه افشاگری دیگر مطابقت دارد، بلکه به برخی شایعات در رابطه با ارتباط ددپول و فصل دوم سریال لوکی قوت بخشیده است. به‌گفته او، داستان قسمت پایانی سه‌گانه ددپول زمانی آغاز می‌شود که سازمان تناقضات زمانی (TVA) از شکل‌گیری جنگ مولتی‌ورسی جدیدی باخبر می‌شوند. آنها به‌منظور مقابله با شورای کانگ، به دنیاهای در حال نابودی سفر می‌کنند و ارتشی از قدرتمندترین قهرمانان را گردهم می‌آورند. او همچنین تایید کرد که آقای پارادوکس قرار است جایگزین موبیوس شود، زیرا بنا به‌دلایلی نامشخص مارول او را از فیلمنامه ددپول حذف کرده است.

این جزئیات داستانی با گزارش افشاگری دیگر به‌نام کی سی والش (K.C Walsh) نیز مطابقت دارد. به‌گفته او، موبیوس و سایر ماموران سازمان پیرو دستگیری ددپول به جرم دستکاری زمان به دنیاهای نابود شده یا در معرض نابودی سفر می‌کنند تا با شکل دادن به گروهی متشکل از قدرتمندترین قهرمانان، از فروپاشی مولتی‌ورس و خط دفاع مقدس دفاع کنند. ولورین هیو جکمن نیز از خط زمانی منقرض شده فاکس قرن بیستم انتخاب می‌شود. این موضوع می‌تواند به راحتی تصاویر پشت صحنه‌ای که چند ماه پیش از مبارزه با ددپول و ولورین جلوی لوگوی نابود شده فاکس قرن بیستم منتشر شده بود را توضیح دهد.

توجه داشته باشید که هیچکدام از این ادعاها توسط استودیو مارول یا تیم توسعه ددپول تایید نشده، بنابراین در حال حاضر خیلی نباید نسبت به صحت داشتن آنها امیدوار بود. فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 که تنها فیلم استودیو مارول در سال ۲۰۲۴ است، در تاریخ ۲۶ جولای سال ۲۰۲۴ (۵ مرداد سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهد شد.

3.5 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

18 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا