آیا زمان اکران ددپول 3 بدون تغییر باقی می‌ماند؟

خبری غافلگیرکننده برای طرفداران

زمان اکران ددپول 3

رسانه The Wrap در یکی از جدیدترین گزارش‌های اختصاصی خود خبری غافلگیرکننده را دربارت زمان اکران ددپول 3 (Deadpool 3) به اشتراک گذاشته است.

سومین اقتباس سینمایی ددپول (Deadpool) در دست ساخت قرار داشته و برخلاف دو قسمت پیشین که بخشی از جهان داستانی فاکس بودند، به Marvel Cinematic Universe تعلق دارد. در حال حاضر اطلاعات چندانی از داستان نداشته و تنها می‌دانیم وید ویلسون با نقش آفرینی رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در ماجراجویی جدیدش تنها نبوده و ولورین (Wolverine) با نقش آفرینی هیو جکمن (Hugh Jackman) همراهی‌اش می‌کند. همچنین بنظر می‌رسد ماموریت مشترکشان به مولتی ورس مربوط باشد.

فیلمنامه نویسان هالیوود چند ماه پیش بابت شرایط کاری نه چندان مساعد و حقوق پایین دست به اعتصاب زدند؛ اتفاقی که باعث شد برخی از پروژه‌های در دست ساخت متوقف شوند. با گذشت مدتی، بازیگران به اعتصاب پیوستند تا آثاری که در فاز فیلمبرداری بودند هم تعطیل شوند. فیلمنامه نویسان اخیرا! به توافق رسیده و سر کار بازگشته‌اند اما اعتصاب بازیگران همچنان ادامه دارد؛ اتفاقی که بسیاری از طرفداران را به نسبت به تاخیر در عرضه آثار مورد انتظارشان نگران کرده است.

The Wrap در یکی از جدیدترین گزارش‌های اختصاصی خود به موضوع اعتصاب بازیگران و پروژه‌های دارای اولویت پرداخته است؛ پروژه‌هایی که به محض امضای توافق نامه جلوی دوربین می‌روند تا باقی صحنه‌ها ضبط شوند. این رسانه بخشی از مطلب خود را به زمان اکران ددپول 3 اختصاص داده و تاکید دارد اثر مورد انتظار همچنان در تاریخ اعلام شده روی پرده نقره‌ای می‌آید؛ زیرا مارول در حال حاضر هیچ تمایلی برای تغییر در برنامه ریزی‌های خود ندارد.

Deadpool 3 طی ماه‌های گذشته موضوع داغ بسیاری از گزارش‌های غیررسمی و افشاگری‌ها بوده است. اینطور که بنظر می‌رسد، تعدادی از بازیگران فیلم‌های مردان ایکس (X Men) برای ایفای نقش‌های خود در این اثر بازمی‌گردند. ظاهراً مارول قصد دارد سرنوشت جهان داستانی فاکس را در فیلم ددپول 3 به نمایش بگذارد؛ موضوعی که تا حدودی از سوی شاون لوی (Shawn Levy)، کارگردان پروژه تایید شد.

در پایان، لازم به ذکر است قسمت سوم Deadpool از تاریخ ۱۲ اردیبهشت سال ۱۴۰۳ (مصادف با ۳ مه سال ۲۰۲۴ میلادی) اکران خواهد شد.

1 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا