صحبت‌های شان لوی به شایعات مربوط به شخصیت‌ های فیلم Deadpool 3 قوت بخشید

نمی‌توان شخصیت‌های فرانچایز فاکس را نادیده گرفت!

صحبت‌های شان لوی به شایعات مربوط به شخصیت‌ های فیلم Deadpool 3 قوت بخشید پارسا خلیلی ۰ ۱۰ مهر ۱۴۰۲ مارول
شخصیت‌ های فیلم Deadpool 3

به‌لطف شان لوی (Shawn Levi)، کارگردان مورد انتظارترین رویداد کراس اوری فاز پنجم دنیای سینمایی مارول، شایعات مربوط به شخصیت های فیلم Deadpool 3 قوت گرفته‌اند.

از روایت داستانی با درجه سنی بزرگسال گرفته تا بازگشت هیو جکمن (Hugh Jackman) به نقش ولورین و احتمال معرفی جهش‌یافته‌ها به دنیای سینمایی مارول، قسمت‌ پایانی سه‌گانه ددپول به یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین فیلم‌های آتی استودیو مارول تبدیل شده است. بااینکه مارول هنوز یک کلمه درباره ماجراجویی مولتی‌ورسی ددپول صحبت نکرده، اما طی چند ماه گذشته شایعات بسیار زیادی در فضای مجازی سر و صدا کرده و به‌نوعی انتظارات طرفداران را بالا برده است.

از الکترا جنیفر گارنر (Jennifer Garner) و دردویل بن افلک (Ben Affleck) گرفته تا جهش‌یافته‌های فرانچایز مردان ایکس فاکس و واریانت‌های ددپول، اکثر شایعات مطرح شده در رابطه با شخصیت های فیلم Deadpool 3 بوده است. حتی منبعی موثق به‌نام The DisInsider از لیست کمئوهایی رونمایی کرده بود که شامل اکثر جهش‌یافته‌های فرانچایز مردان ایکس فاکس می‌شد. با اینکه مارول هنوز واکنشی نسبت به این شایعات نشان نداده، اما شان لوی به‌تازگی در صحبت با Slash Film، هیزم در آتش انداخته و به شایعات مطرح شده قوت بخشیده است.

ددپول و ولورین هر دو شخصیت‌های محبوب و نمادین دنیای مارول و به‌خصوص فرانچایز فاکس هستند. بنابراین قرار نیست وانمود کنیم که میراث فاکس هرگز وجود نداشته یا داستان‌هایی که روایت کرده هرگز اتفاق نیوفتاده است، چون فیلم‌هایی مثل مردان ایکس فاکس بودند که راه را برای فرانچایزهای دیگر مثل دنیای سینمایی مارول هموار کردند. فاکس همچنین حرفه رایان، هیو و خوده من را شکل داده، به‌همین دلیل قرار نیست چیزی را نادیده بگیریم یا خیلی ساده ازش رد بشویم.

او همچنین در مصاحبه دیگری به صراحت گفته بود که برخی از شایعات مطرح شده درست هستند و برخی دیگر از پایه و اساس دروغ. بنابراین دیدن چهره‌های آشنا نمی‌تواند خیلی دور از ذهن و غیرممکن باشد. اگر به‌خاطر داشته باشید، چند ماه پیش راب لیفلد (Rob Liefeld)، یکی از خالقان شخصیت ددپول نیز در گفتگو با کانال یوتیوب Nuke the Fridge درباره لیست بازیگران و شخصیت‌ های فیلم Deadpool 3 صحبت کرده بود.

رازهایی که من می‌دانم، صورتتان را ذوب می‌کند. تنها چیزی که می‌توانم بگویم همین است. هوش از سرتان می‌برد. می‌دانم دارید چیکار می‌کنید. قضیه از این قرار است، کار کردن روی این پروژه برای من باعث افتخار بود. آقای فایگی اواخر تابستان گذشته با من تماس گرفتند و از من خواستند تا درمورد برخی تصمیمات آنها نظر بدهم. بعد از آن به یک جلسه دعوت شدم و با تهیه‌کنندگان فیلم ملاقات کردم. واقعا باعث افتخارم بود که آقای فایگی و باقی اعضای استودیو مارول می‌خواستند نظر من را در رابطه با برخی تصمیمات خود بپرسند.

او حتی اعتراف کرده بود که قبل از وایرال شدن ویدیو جنجالی رایان رینولدز (Ryan Reynolds)، از بازگشت هیو جکمن به نقش ولورین خبر داشته و همین حالا چیزهایی می‌داند که وقتی به‌صورت رسمی با عموم به اشتراک گذاشته شود، هوش از سر همه می‌برد.

من از همان ابتدا از خیلی رازها و جزئیات خبر داشتم ولی همانطور که می‌دانید قبل از اعلام رسمی مارول مجبور بودم سکوت کنم. برای مثال قبل از وایرال شدن ویدیو جنجالی رایان رینولدز، از بازگشت هیو جکمن به نقش ولورین خبر داشتم. همین الان هم چیزهای زیادی می‌دانم، مثلا لیست کامل بازیگران را دیدم و مطمئنم که همه قراره به‌شدت غافلگیر شوند. همین، دیگه نمی‌توانم بیشتر از این چیزی بگویم.

شایان ذکر است که دل خوش کردن به شایعات شخصیت‌ های فیلم Deadpool 3 درحالیکه هنوز توسط هیچ منبع خبری تایید نشده‌اند، کار بسیار اشتباهی است، چون نه‌تنها هیجان طرفداران را از بین می‌برد، بلکه با بالا بردن انتظارات، لذت بردن از فیلم را غیرممکن می‌سازد (درست مثل اتفاقی که برای دنباله Doctor Strange 2 افتاد).

در حال حاضر، فیلم به‌شدت مورد انتظار Deadpool 3 در حال حاضر برای اکران در تاریخ ۳ می سال ۲۰۲۴ (۱۴ اردیبهشت سال ۱۴۰۳) برنامه‌ریزی شده است.

5 4 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا