آیا دردویل در فیلم Deadpool 3 حضور خواهد داشت؟

چارلی کاکس پاسخ می‌دهد

دردویل در فیلم Deadpool 3

چارلی کاکس (Charlie Cox) اخیرا حرف‌های جدیدی را به صحبت‌های خود درباره این که آیا دردویل در فیلم Deadpool 3 حضور پیدا می‌کند یا خیر، اضافه کرده است و این طور که به نظر می‌رسد، او قرار نیست تا در این اثر مورد انتظار دنیای سینمایی مارول (MCU) ظاهر شود.

فیلم Deadpool 3 قطعا می‌تواند یکی از بزرگترین فیلم‌های انفرادی را در تاریخ دنیای سینمایی مارول بسازد، این اثر قرار است تا اولین پروژه‌ای باشد که قبلا متعلق به شرکت فاکس قرن بیستم (20th Century Fox) و اکنون شرکت استودیو مارول (Marvel Studios) وظیفه تولید آن را بر عهده دارد. در حالی که قبلا تائید شده است که شخصیت محبوب ولورین (Wolverine) با بازی هیو جکمن (Hugh Jackman) قرار است تا باری دیگر به سینماها بازگردد و برای اولین بار در دنیای سینمایی مارول ظاهر شود، اما طرفداران این نظریه را مطرح می‌کنند که چه کسی از دیگر شخصیت‌های دنیای سینمایی مارول می‌توانند در این فیلم حضور داشته باشند و با ددپول به تعامل بپردازند. تا به این جای کار، شخصیت‌های مرد عنکبوتی و دردویل جزو پرطرفدارترین گزینه‌ها بوده‌اند.

اخیرا چارلی کاکس درباره حضور دردویل در دنیای سینمایی مارول صحبت کرده است و اطلاعات بیشتری را درباره آینده آن به اشتراک گذاشته است. او در صحبت‌های خود خاطرنشان کرد که سریال مورد انتظار Daredevil: Borg Again قرار است تا لحن و داستانی خشن و خونین داشته باشد و از نظر خشونت، با فیلم Deadpool 3 همراه شود. او همچنین از علاقه به حضور دردویل در فیلم Deadpool 3 سخن گفت و گفت این شخصیت می‌تواند در این فیلم حضور فوق‌العاده‌ای داشته باشد.

با این حال، او اخیرا یک گام از این اظهار نظرها عقب‌نشینی کرده است و به وضوح مشخص کرده است که در حال حاضر چیزی در کار نیست و حرف‌های او اصلا ربطی به حضور دردویل در فیلم Deadpool 3 ندارد. بنابراین نمی‌توانیم که دردویل را در این فیلم ببینیم.

صحبت‌های چارلی کاکس درباره حضور در فیلم Deadpool 3

دردویل در فیلم Deadpool 3

چارلی کاکس در صحبت با رسانه تک‌رادار (TechRadar) به نظرات خود درباره حضور احتمال به عنوان شخصیت دردویل در فیلم Deadpool 3، محصول استودیو مارول پرداخت. در حالی که او باید به یاد می‌آورد که دقیقا چه چیزی درباره این موضوع گفته است، توضیح داد که قطعا در فیلم Deadpool 3 حضور ندارد. او در این رابطه گفت:

اوه خدا، باز دوباره چی گفتم؟ اوه آره، اینو تو آلمان گفتم، نه؟ الان می‌تونم بهت بگم، قطعا تو Deadpool 3 نیستم.

با وجود این که ددپول و دردویل در کتاب‌های کمیک بارها با هم همکاری کرده‌اند، چارلی کاکس به صراحت اعلام کرد که قصد ندارد درباره چیزی که قرار نیست اتفاق بیفتد، طرفداران را امیدوار کند تا در نهایت شاهد ناامید شدن آن‌ها باشد. همچنین او نمی‌خواهد سورپرایزی را برای کسی اسپویل کند. او در اینباره گفت:

اگر در نهایت درست باشد، من ناخواسته چیزی را اسپویل کرده‌ام. اگر این طور نباشد، طرفدارانی که از چیزی که من می‌گویم هیجان‌زده هستند، در نهایت ناامید خواهند شد.

بازیگران فیلم Deadpool 3 چه زمانی معرفی خواهند شد؟

حتی با توجه به تاریخچه میان ددپول و دردویل، چارلی کاکس این اطمینان را حاصل کرد که او در مورد این که هنوز برای بازی در فیلم Deadpool 3 انتخاب نشده است، کاملا شفاف و صادق است. در حالی که کمتر از دو سال تا زمانی که برای اکران این اثر تعیین شده، بافی مانده است، احتمالا چند ماه دیگری زمان لازم است تیم کامل بازیگران این فیلم معرفی شوند. بنابراین هم خود چارلی کاکس و هم طرفداران شخصیت دردویل همچنان امیدوار هستند تا او فرصتی برای حضور در این فیلم داشته باشد.

اگر دردویل به فیلم Deadpool 3 بپیوندد، پس از این طرفداران رابطه او را با جنیفر والترز (Jennifer Walters) در سریال She-Hulk: Attorney at Law دیدند، این دومین بار خواهد بود که دردویل با یک شخصیت در دنیای سینمایی مارول تعامل دارد که دیوار چهارم را می‌شکند. این به تنهایی باعث ایجاد برخی تعاملات خنده‌دار بین این دو قهرمان می‌شود، اگر چه حضور وید ویلسون (Wade Wilson) چیزی جز خنده و شادی برای دنیای سینمایی مارول به همراه نخواهد شد، زیرا او با بهترین‌های مارول در تعامل است.

فیلم Deadpool 3 قرار است تا در تاریخ ۸ نوامبر ۲۰۲۴ (۱۸ آبان ۱۴۰۳) به صورت اختصاصی در سالن‌های سینمایی سراسر جهان اکران شود. وندی مولینیوکس (Wendy Molyneux) و لیزی مولینیوکس لوگلین (Lizzie Molyneux Logelin) که بیشتر به خاطر نویسندگی و تهیه‌کنندگی سریال انیمیشنی محبوب Bob’s Burger شناخته می‌شوند، پیش‌نویس فیلمنامه این اثر را در فاز پیش از تولید آن به نگارش درآورده‌اند و سپس رت ریس (Rhett Reese) و پال ورنیک (Paul Wernick) که نویسنده دو قسمت قبلی فیلم Deadpool نیز بودند، به این پروژه پیوستند و فیلمنامه نهایی آن را نوشتند. همچنین این فیلم مانند دو قسمت قبلی مجموعه فیلم‌های Deadpool با درجه‌بندی سنی بزرگسال ساخته خواهد شد. شان لوی (Shawn Levy) که پیش از در فیلم‌های Free Guy و The Adam Project با رایان رینولدز (Ryan Reynolds) همکاری کرده بود، وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده دارد.

به جز بازیگر اصلی این مجموعه یعنی رایان رینولدز و همچنین هیو جکمن در نقش ولورین، حضور لزلی اوگامس (Leslie Uggams) و لوئیس تان (Lewis Tan) نیز در این فیلم تائید شده است، اما مشخص نیست که تی. جی. میلز (T. J. Miller) نیز برای بازی در نقش ویزل (Weasel) باز می‌گردد یا خیر. این فیلم که اولین اثر فاز ششم دنیای سینمایی مارول است، ابتدا قرار بد تا در تاریخ ۶ سپتامبر ۲۰۲۴ (۱۶ شهریور ۱۴۰۳) اکران شود، اما سپس تاریخ اکران آن عقب افتاد تا در زمان نمایش داده شود که پیش از این، فیلم Fantastic Four قرار بود اکران شود.

5 3 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا