1%
  • 0/10

نقش ابتدایی برد پیت در ددپول 2 بسیار متفاوت و پررنگ‌تر بود

او حضوری چند ثانیه‌ای در فیلم دارد

نقش ابتدایی برد پیت در ددپول 2 بسیار متفاوت و پررنگ‌تر بود ۰ ۱۶ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
برد پیت در ددپول 2

راب لایفلد یکی از خالقان شخصیت وید ویلسون بوده و اخیراً فاش کرده نقش ابتدایی برد پیت در ددپول 2 بسیار متفاوت بود.

در پی موفقیت‌هایی که قسمت اول به ارمغان آورده بود، فاکس قرن بیستم Deadpool 2 را ساخت و در سال ۲۰۱۸ میلادی اکران کرد. یکی از شخصیت‌های مهم حاضر در داستان، کیبل بوده که به آینده تعلق دارد. پس از اینکه عزیزانش را در جریان یک جنایت از دست می‌دهد، تصمیم می‌گیرد به گذشته آمده و عامل جنایت را در حالی که سن و سالی ندارد بکشد. در ضمن، نقش کیبل را جاش برولین (Josh Brolin) بر عهده داشت.

سال‌ها پیش شایعه‌ای در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر اینکه سازندگان Deadpool 2 برد پیت (Brad Pitt) را برای نقش کیبل در نظر داشتند. با این حال، ستاره محبوب هالیوود نهایتاً نقش یک جهش یافته به نام غیب شونده (Vanisher) را ایفا کرد تا حضورش جلوی دوربین تنها به چند ثانیه خلاصه شود. زیرا این شخصیت در اولین ماموریت خود با سیم برق برخورد کرده و کشته می‌شود. بد نیست بدانید پیت برای این حضور بسیار کوتاه هزار دلار و یک قهوه استارباکس بعنوان دستمزد دریافت کرد!

راب لایفلد (Rob Liefeld) یکی از خالقان شخصیت ددپول بوده و اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Comic Book انجام داده است. او در بخشی از مصاحبه شایعه‌ها درباره نقش برد پیت در ددپول 2 را تایید کرد:

می‌دانم این شایعه ۱۰۰ درصد حقیقت داشت. دیوید لیچ (Davind Leitch) بواسطه فعالیت در حوزه بدلکاری رابطه ویژه‌ای با برد پیت داشت. چیزی که مردم نمی‌دانند این است که سپردن نقش کیبل به پیت برای اوایل روند ساخت بود. وقتی فهمیدند نمی‌توانند این کار را انجام دهند، به سراغ گزینه‌های دیگر رفتند.

خالق شخصیت ددپول (Deadpool) در بخش دیگری از صحبت‌های به ماجرای لو رفتن ویدیوی تست رایان رینولدز (Ryan Reynolds) در نقش وید ویلسون پرداخت؛ ویدیویی که شدیداً مورد استقبال قرار گرفت و باعث شد فاکس به ساخت اولین اقتباس سینمایی ددپول چراغ سبز نشان دهد. راب لایفلد معتقد است مدیران استودیو می‌دانند چه کسی ویدیو را پخش کرد. او همچنین گفت همسر جاش برولین باعث شد او نقش کیبل را بپذیرد.

قسمت سوم ددپول در دست ساخت بوده و اواسط سال آینده میلادی با نام Deadpool 3 اکران خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments