ابرشرور جنگ ستارگان نیز به جمع اسکین‌های فورتنایت می‌پیوندد

منتظر حضور پدر لوک اسکای‌واکر در فورتنایت باشید

ابرشرور جنگ ستارگان نیز به جمع اسکین‌های فورتنایت می‌پیوندد امیرحسین ناصری ۱ ۱۷ فروردین ۱۴۰۱ اخبار بازی
اسکین‌های فورتنایت - دارث ویدر و جنگ ستارگان

طبق جدیدترین گزارش منتشر شده درباره اسکین‌های فورتنایت که در آینده به این بازی اضافه خواهند شد، ظاهرا کاندید بعدی ابرشرور جنگ ستارگان، دارث ویدر (Darth Vader) کبیر خواهد بود.

این روزها دیگر همه افرادی که اخبار دنیای گیم را دنبال می‌کنند،‌ در جریان این موضوع هستند که فورتنایت در کنار اینکه تجربه خاصی از سبک بتل رویال را در اختیار بازیکنان قرار می‌هد، در قالب یک رسانه که موضوعات ترند را بازتاب می‌کند نیز فعالیت دارد. در واقع وقتی که یک فیلم یا بازی در حوزه سرگرمی جنجالی شده و اخبار خاصی درباره آن منتشر می‌شود، بازی Fortnite پس از مدتی که سازندگان موضوع مورد نظر را بررسی کردند، آن را با یک چالش و اسکین خاص یا حتی به قیمت عوض کردن بخشی از نقشه بازی برای نمایش، بازتاب می‌کند. این اقدام باعث شده تا طرفداران برای گرفتن اسکین یا شرکت در چالشی که مربوط به موضوع مورد علاقه آن‌ها است، به جزیره فورتنایت و صد البته بخش فروشگاه آن مراجعه کنند.

این ترفند به خوبی تا به امروز جواب داده و برای مثال، طرفداران مارول با اکران فیلم Spider-Man: No Way Home می‌توانستند در قامت مرد عنکبوتی ظاهر شده و با دیگران رقابت کنند و حتی با تار عنکبوت‌های مخصوص آن، از ساختمان‌ها و درخت‌های داخل نقشه بازی تاب بخورند. بدین ترتیب، حال نیز پس از تایید شدن حضور شخصیت‌هایی مانند اتزیو (Ezio) و ایور (Eivor) در بازی فورتنایت، به طرز عجیبی قرعه شایعات اینبار به نام دارث ویدر درآمده و قرار است تا این شخصیت ابرشرور جهان جنگ ستارگان نیز به جمع اسکین‌های بازی بپیوندد.

لیست برخی از اسکین‌های فورتنایت در سال ۲۰۲۲ کراس‌اورهای جالبی را در کنار دارث ویدر نشان می‌دهد

احتمالا در جریان هستید که اخیرا اپیک گیمز موتور گرافیکی آنریل انجین 5 (Unreal Engine 5) را برای تمامی سازندگان در اختیار قرار داده است. حال نکته قابل توجه اینجاست که در ویدیویی که برای انجام این لانچ منتشر شده بود، صحنه‌ای وجود دارد که انگار در بخشی از صفحه (عکس بالا) یک پوشه از کراس‌اورهای بعدی بازی Fortnite دیده می‌شود. در حالی که اگر درست به این تصویر نگاه کنید، می‌توانید نام Vader را ببینید!

در حقیقت اینکه دارث ویدر به بازی Fortnite اضافه می‌شود، اصلا مورد عجیبی نیست، بلکه جالب‌تر از آن آوردن نام سایر آثار رسانه‌ای مانند Family Guy و همچنین Doom است. همچنین یک نام دیگر در این لیست اشاره به جونز (Jones) دارد که خود یکی از شخصیت‌های اصلی بازی فورتنایت بوده و در صحنه‌های داستانی حاضر می‌شود. با این وجود، دیدن دارث ویدر در جمع اسکین‌های احتمالی فورتنایت نشان‌دهنده اولین باری نیست که ما شخصیت‌های جنگ ستارگان را در این بازی می‌بینیم؛ بلکه در گذشته شاهد حضور شخصیت مندلورین (Mandalorian) و اخیرا کراس‌اورهایی با داستان سریال The Book of Boba Fett بوده‌ایم.

به هر حال فورتنایت در حفظ سنت خود در اضافه کردن اسکین‌های مختلف از بازی‌ها و فیلم‌های دیگر ادامه می‌دهد،‌اما جالب است بدانید که اخیرا یک حالت جدید به این بازی اضافه شده که در آن، دیگر خبری از حالت ساخت و ساز یا به اصطلاح بیلد (Build) کردن نیست. این بخش جدید به شدت مورد استقبال طرفداران قرار گرفته و چنان که پیداست، آمده است تا در فورتنایت ماندگار شود.

اما نظر شما درباره تغییرات اخیر فورتنایت و همچنین اضافه شدن شخصیت دارث ویدر به آن چیست؟

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا