بازیگر شخصیت سایبورگ: جاس ویدون را به تنظیم شکایت دعوت می‌کنم

"رفتار او در طول پروژه‌ی جاستیس لیگ غیرحرفه‌ای بوده است."

بازیگر شخصیت سایبورگ

بازیگر شخصیت سایبورگ به صحبت‌های خود درمورد نویسنده‌ی فیلم Justice League، جاس ویدون، ادامه داده است.

در حالی که کامیک-کان امسال به‌تازگی برگزار شد، رویداد دیگری تحت عنوان جاستیس کان توسط هواداران اتفاق افتاد که به‌طور مستقیم به برادران وارنر ارتباطی نداشت. طی این ایونت، مصاحبه‌ای با زک اسنایدر (Zack Snyder) و رِی فیشر (Ray Fisher) انجام شد و بازیگر نقش سایبورگ، صحبت‌های جالبی کرد.

جاس ویدون (Joss Whedon)، فیلم‌نامه‌نویس Justice League است که رِی فیشر اخیرا درمورد او صحبت‌ کرده است. در ابتدا باید بدانید که وظیفه‌ی نویسندگی فیلم جاستیس لیگ برعهده‌ی زک اسنایدر بود اما بعدا این فیلم‌نامه‌نویس جای خود را به جاس ویدن داد. بازیگر شخصیت سایبورگ در این مصاحبه می‌گوید:

در صحبتی که من قبل‌تر در مورد وضعیت جاس ویدون مطرح کردم، به‌طور قطع از کلماتی محکم استفاده کردم و نظر قدرتمندی در مورد او دادم. تمام صحبت‌هایی که کردم، تک تک کلماتم حقیقت بود.

فیشر قبل‌تر درمورد نحوه‌ی کار جاس ویدون در پروژه‌ی Justice League گفته بود که او با بازیگران و دیگر عوامل فیلم رفتاری نادرست داشته و اعمال او غیرحرفه‌ای و غیرقابل قبول بوده است. در ادامه، ویدون در واکنش به این صحبت‌ها گفت که دو سال و نیم در حال تلاش بوده تا با گرفتن اطلاعات در مورد این فیلم، تولید آن را به سرانجام برساند تا مردم آن را قبول کنند.

مدتی بعد بازیگر نقش سایبورگ اعلام کرد که اگر ویدون فکر می‌کند حرف‌هایش نادرست است، از او دعوت می‌کند تا برای زدن افترا و تهمت شکایت کند. او فیلم‌نامه‌نویس Justice League را ترسو خوانده و می‌گوید ویدون این اتهام‎‌ها را انکار نکرده است.

فیلم جاستیس لیگ در سال ۲۰۱۷ منتشر شده و اثری از دنیای کمیکی دی‌سی شمرده می‌شود. هنری کویل، امی آدامز، جیسون موموا، امبر هرد، بن افلک و گال گدوت در این عنوان نقش‌آفرینی کرده‌اند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا