1%
  • 0/10

ترسناک ترین انیمه سرویس Crunchyroll کدام است؟

سریالی ترسناک با گرافیک جالب!

ترسناک ترین انیمه سرویس Crunchyroll کدام است؟ ۰ ۰۵ مهر ۱۴۰۲ اخبار انیمه کپی لینک
سرویس Crunchyroll

انیمه Yamishibai: Japanese Ghost Stories با ۱۱ فصل، گنجینه ای پنهان در سرویس Crunchyroll است که بسیار ارزش دیدن را دارد. طرفداران انیمه‌های ترسناک معمولا چیزی جدید برای دیدن را پیدا نمی‌کنند، اما انیمه Yamishibai: Japanese Ghost Stories از سرویس Crunchyroll سریالی است که به نظر می‌رسد بسیاری از علاقه مندان آن را نادیده می‌گیرند. 

این وب‌سایت استریم میزبان پخش تمام ۱۱ فصل این سریال بوده و با هم متفاوتند، به این معنی که بینندگان انتخاب‌های زیادی را دارند و برای کسانی که مشتاقانه منتظر هالووین هستند، این انیمه عالیست. استودیو ILCA انیمه Yamishibai را از سال ۲۰۱۳ منتشر می‌کند و می‌توان گفت که بیش از صد قسمت از این سریال در دسترس است. با وجود این، به نظر می رسد انیمه چندان معروف نیست، که مایه شرمساری است – چون سبک هنری منحصر به فرد و ساختار گلچین آن تصاویری وحشتناک را ارائه می‌دهد که حتی با تمرکز قوی بر داستان های ارواح شهری، تازه باقی می‌ماند.

جالب ترین ویژگی Yamishibai این است که چگونه از سبک هنری منحصر به فرد خود برای ارائه ترس خود استفاده می‌کند. این انیمه با طراحی بر روی تئاتر کاغذی کامیشیبای، قسمت‌های خود را به‌عنوان داستان‌هایی که توسط یک عروسک‌باز در سفر روایت می‌شود، ارائه می‌کند. این همان چیزی است که ساختار گلچین انیمه را قادر می سازد.

ILCA بر اساس الهام خود، هر قسمت را با رنگ‌های غلیظ ترسیم می‌کند و از انیمیشن‌ها و فیلترهای محدودی استفاده می‌کند تا داستان‌ها شبیه مجلات یا نمایش‌های عروسکی به نظر برسند. قسمت‌های کوتاه‌تر، که هر کدام تقریباً پنج دقیقه طول می‌کشند، به کادربندی سریال کمک می‌کنند و هیجان‌های سریعی را برای مخاطبان فراهم می‌کنند. بیشتر انیمه‌های ترسناک برای تکمیل ترس خود بر رمز و راز تکیه می‌کنند، منجر به افسانه‌های پیچیده‌ای می‌شود که می‌تواند حواس بینندگانی را که مشتاق دیدن پیچش‌های تاریک هستند، منحرف کند. با این حال، Yamishibai با ترساندن ما از چیزهای آشنا به اصول اولیه باز می گردد، چیزهای روزمره مانند حمل و نقل عمومی و نقل مکان به یک آپارتمان جدید را به چیزی وحشتناک تبدیل می کند.

این انیمه خالی از انتقاد نیست، زیرا برخی احساس می‌کنند که ILCA نتوانسته جرقه‌ای را که در دو فصل اول شروع شد را حفظ کند. با این حال، همین امر را می توان در مورد هر سریال ترسناکی که طلسم آن بارها در قسمت های پیش درآمد و دنباله های آن پخش شده است، گفت. در حالی که به راحتی می توان از یامیشیبای حوصله کرد و سعی کرد از هیجانات بسیار کوچک آن لذت برد، همچنین به این معنی است که می توان آن را برای مدتی تنها گذاشت و برای کارهای بیشتر آماده بازگشت. با توجه به اینکه Crunchyroll تضمین می کند هیچ قسمتی دور از دسترس نیست، Yamishibai: Japanese Ghost Stories برای لیست تماشای هر طرفدار انیمه عالی است.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments