بازی Crash Wumpa League احتمالا یک اثر تیمی چهار نفره است

افشای جزئیاتی از گیم‌پلی بازی

گیم پلی بازی Crash Wumpa League

بر اساس اطلاعات منتشر شده از گیم پلی بازی Crash Wumpa League توسط یک مورخ بازی‌های ویدیویی، به نظر می‌رسد که این عنوان یک اثر تیمی چهار نفره خواهد بود.

اگر اخبار بازی‌ها را دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که تا به امروز گزارش‌های متعددی در خصوص ساخت بازی چندنفره کرش بندیکوت به گوش رسیده‌اند که بر اساس آن‌ها، گویا استودیوی تویز فور باب در سکوت خبری و به دور از رسانه‌ها، روند توسعه این عنوان رقابتی را آغاز کرده است.

در همین راستا، ساعاتی پیش یکی از مورخ‌های بازی‌های ویدیویی به نام لیام رابرتسون جزئیاتی از این بازی به اشتراک گذاشته که حسابی هواداران مجموعه را هیجان‌زده کرده است. این بازی که Crash Wumpa League نام دارد، احتمالا یک اثر رقابتی و تیمی چهار نفره (4v4) است که شخصیت‌های آن برگرفته از سری کرش بندیکوت و کاراکترهای اورجینال جدیدی خواهد بود.

لیام رابرتسون مدعی است که بازی در حال حاضر در مرحله ساخت ابتدایی خود قرار دارد و توسعه آن با استفاده از موتور بازی‌سازی کرش بندیکوت ۴ صورت می‌گیرد. ظاهرا در این بازی هر یک از شخصیت‌ها حرکات منحصر به فردی دارند که البته همه آن‌ها به یک گلایدر مجهز هستند. بر اساس گزارش‌ها، گویا مراحل بازی بسیار وسیع و گسترده بوده و بازیکنان آزادی عمل بسیار زیادی در کاوش و جست‌وجو در جهان بازی خواهند داشت.

گفته شده که هر یک از مراحل بازی، جلوه‌ها و خطرات محیطی مخصوص به خود را دارد. برای مثال، در یکی از این مراحل که بالای زباله‌های سمی قرار دارد، سطوح در حال تغییر زباله‌ها شما را مجبور می‌کند تا به مکان‌های بالاتر نقشه بروید. علاوه بر این، بازی دارای یک سری آیتم‌های تزئینی نظیر اسکین و گلایدر نیز است که ظاهرا بازیکنان می‌توانند این موارد را به مرور ارتقا دهند.

نکته جالب اینجا است که با استناد بر ادعای لیام رابرتسون، به نظر می‌رسد که روند توسعه بازی از چندین سال گذشته آغاز شده و چه بسا در ابتدا قرار بر این بود که یک سال بعد از انتشار Crash Bandicoot 4 به دست بازیکنان برسد. هرچند که پروسه ساخت آن طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش نرفت و به همین خاطر، عرضه بازی عقب افتاد.

گزارش‌ها نشان می‌دهد که یکی از مهم‌ترین دلایل تاخیر در عرضه بازی، همکاری استودیوی تویز فور باب برای ساخت بازی جدید سری Call of Duty است. در واقع، گویا این استودیو به عنوان پشتیبان در توسعه مجموعه نقش داشته و به همین ترتیب، روند ساخت بازی چندنفره کرش بندیکوت به خوبی پیش نرفته است. البته، هنوز جزئیات بیشتری در رابطه با این پروژه مورد انتظار در دست نیست.

دقت داشته باشید که اکتیویژن بلیزارد واکنشی از خود درباره این گمانه‌زنی نشان نداده و تا به این لحظه استودیوی تویز فور باب نیز صحت این ادعا را تایید یا تکذیب نکرده است. بر این اساس، هنوز نمی‌توان با قاطعیت در خصوص اطلاعات لو رفته از گیم پلی بازی Crash Wumpa League اظهار نظر کرد و طبق معمول، باید منتظر تایید نهایی از سوی شرکت ناشر یا تیم سازنده بمانیم.

در خلال این گفته‌ها، بهتر است بدانید که مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ میلادی در روز پنج‌شنبه، هشتم دسامبر (بامداد هجدهم آذر ماه) به صورت حضوری در سالن بزرگ مایکروسافت در شهر لس آنجلس آمریکا برگزار خواهد شد. آقای جف کیلی، مجری و برگزار‌کننده مراسم، مدعی است که در گیم اواردز امسال بیش از ۵۰ بازی مختلف حضور دارد و طبق روال همیشه، یک سری سورپرایزها نیز برای بینندگان در نظر گرفته شده است.

از این رو، بسیاری از هوادان گمان می‌کنند که بازی جدید چندنفره و رقابتی کرش بندیکوت در جریان گیم اواردز پیش‌رو رسما توسط شرکت اکتیویژن بلیزارد و استودیوی تویز فور باب معرفی خواهد شد. البته، ناگفته نماند که شرکت و تیم سازنده همچنان در این زمینه سکوت اختیار کرده‌اند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با اطلاعات لو رفته از گیم پلی بازی  Crash Wumpa League چیست؟ به نظر شما، آیا این عنوان به‌زودی معرفی و عرضه خواهد شد؟ شما چه انتظارهایی از بازی چندنفره و رقابتی کرش بندیکوت دارید؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا