استودیو سازنده بازی Crash 4 پروژه‌های جدیدی دارد

ادامه فرنچایز محبوب یا ایده‌های همانند آن؟

استودیو سازنده بازی Crash 4 پروژه‌های جدیدی دارد گلناز کیانی ۰ ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ بازی | گیم
استودیو سازنده بازی Crash 4

استودیو سازنده بازی Crash 4 تویز فور باب (Toys for Bob) اخیرا در مصاحبه‌ای اعلام کرده است که مدیران اجرایی شرکت پروژه‌های هیجان انگیز بسیاری را برنامه‌ ریزی کرده‌اند و قرار است طرفداران را سوپرایز کنند!

شرکت توسعه دهنده بازی‌ تویز فور باب اخیراً یک انتقال بزرگ را پشت سر گذاشته است. در سال ۲۰۲۰ پاول رایش (Paul Reich) و فرد فورد (Fred Ford)، بنیانگذاران سازنده بازی، استودیو را ترک کردند تا تیم جدیدی را تأسیس کنند. پس از آن مدیران اجرایی جدید از پیشرفت و توسعه دادن شرکت باز نماندند تا آنجایی که حتی اعلام کردند که شرکت تویز فور باب به یک استودیوی پشتیبانی برای بازی Call of Duty: Warzone تبدیل خواهد شد. اما با وجود تمام پیشرفت‌های حاصل و پروژه‌های جدید تویز فور باب بازی‌های سابق خود یعنی Crash Bandicoot 4: It’s About Time و Spyro Reignited Trilogy را رها نخواهد کرد و کار بر روی این پروژه‌ها همچنان ادامه دارد. پیشتر در پست توییتری جدید این شرکت نیز به این موضوع در کنار پروژه‌های جدید اشاره شد.

پست اخیر صفحه توییتر رسمی تویز فور باب عکسی از دیوار بازی‌های این شرکت را به نمایش گذاشته است. این دیوار دارای هفده فریم از بازی‌ها است که هر کدام نوع کنسول مخصوص آن بازی و دیسک را در خود جای داده است. لیست بازی‌ها از قدیمی‌ترین بازی‌های عرضه شده شرکت تا سری محبوب بازی‌های استار کنترل Star Control را شامل می‌شود. همچنین یک فریم هجدهم روی دیوار بازی‌ها با شکل چند علامت سوال در داخل آن وجود دارد که حضور سوپرایز جدیدی برای طرفداران این شرکت توسعه دهنده بازی محبوب را نشان می‌دهد.

پیام ضمیمه شده به عکس هجدهم نیز حکایت از این سورپرایز پیش رو را دارد. در پیام مرتبط با یک ایموجی چشمک تویز فور باب می‌گوید که بر روی دیوار بازی‌های این شرکت هنوز جای زیادی برای پر کردن مانده است!  مفهوم این است که شرکت پروژه‌های جدید و زیادی در دست توسعه دارد و اطلاعیه‌های جدید در راه خواهند بود.

در مورد اینکه پروژه جدید چه چیزی می تواند باشد هیچ پاسخ واضحی وجود ندارد. پروژه‌ی Call of Duty: Warzone که در حال حاضر تویز فور باب بر روی آن کار می‌کند، یک مسیر جدید برای استودیو است که می‌تواند به مسیرهای تازه‌تری برای پروژه‌های پیش رو منجر شود. شاید تجربه نسخه وارزون کالاف دیوتی به تیم کمک کند تا به سمت توسعه FPS حرکت کند. جایی که می‌تواند روی ریمستر‌ها، بازسازی‌ها و یا موفقیت‌های به دست آمده قبلی اکتیویژن در این سبک کار کند.

البته طرفداران این شرکت می‌دانند که ژانر اصلی بازی‌های این استودیو همچنان بازی‌های پلتفرمینگ است. همانطور که بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time و ریمسترهای Spyro Reignited Trilogy موفقیت چشمگیری داشتند، استودیو و تیم طراحان می‌توانند به راحتی بر روی توسعه یک بازی جدید Crash Bandicoot یا Spyro و یا مانند آن‌ها کار کنند و به موفقیت‌های بیشتری برسند.

پس از اعلام اخبار جدید چشم همه طرفداران به انتظار اعلامیه‌های جدیدی از طرف مدیران شرکت مانده است. شاید اخبار جدیدتر در رویدادهای مختلف آینده به اشتراک گذاشته شوند و یا حتی زودتر، در هفته آینده! چرا که چیزی به باز شدن نمایشگاه گیمزکام Gamescom و معرفی بازی‌های بزرگ و مورد انتظار نمانده است.

با این همه هیچ قطعیتی وجود ندارد که به این زودی‌ از پروژه جدید استودیو سازنده بازی Crash 4 رونمایی شود، اما تا اینجا قول یک بازی جدید داده شده است و طرفداران منتظراند.

نظر شما درباره بازی جدید چیست؟ چه انتظاراتی از پروژه جدید تویز فور باب دارید؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا