#مهسا_امینی

تاریخ احتمالی معرفی Crash Bandicoot جدید به زیباترین شکل ممکن لو رفت!

اکتیویژن مثل همیشه خلاق بود!

تاریخ احتمالی معرفی Crash Bandicoot جدید

تاریخ احتمالی معرفی Crash Bandicoot جدید به زیباترین و خلاقانه‌ترین شکل ممکن رسانه‌ای شد. جعبه‌های ارسالی اخیر توسعه دهندگان کراش بندیکوت به طرفداران، تاریخ احتمالی رونمایی از بازی جدید آن‌ها را لو دادند!

به تازگی اخبار و شایعات بسیاری پیرامون نسخه جدید سری بازی Crash Bandicoot به گوش می‌رسد و در جدیدترین خبر انتشار یافته، باید منتظر معرفی نسخه جدید آن در مراسم گیم آواردز سال ۲۰۲۲ (The Game Awards 2022) باشیم. در حالی که این خبر به طور رسمی از طرف توسعه دهندگان یا ناشران تایید نشده، ما سرنخ‌هایی بسیار قابل اعتماد و مطمئن در دست داریم. اما در این میان پرسشی بسیار کلیدی وجود دارد! بازی جدید Crash Bandicoot در چه سبکی خواهد بود؟ در این باره نیز نظرات جالب بسیاری وجود دارد. به طور کلی، طرفداران سری بازی محبوب Crash Bandicoot سالی بسیار پر بار خواهند داشت!

شرکت اکتیویژن (Activision) تاریخ احتمالی معرفی Crash Bandicoot جدید را به خلاقانه‌ترین شکل ممکن به گوش کاربران رساند. تیم اکتیویژن تلاش داشت که تاریخ احتمالی معرفی بازی جدید خود را به صورت رمزوار در اختیار کاربران قرار دهد. طی روزهای اخیر، اکتیویژن بسته‌هایی را برای محتواسازان سری بازی کراس بندیکوت ارسال کرد.

این بسته بسیار زیبا به شکل چند جعبه پیتزای روی یکدیگر قرار گرفته بود و در رسید خرید این پیتزاها ما متوجه انتشار بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time در تاریخ ۱۸ اکتبر، برابر با ۲۶ مهر ماه در شبکه استیم شدیم. این بازی پیش‌تر تنها از طریق شبکه اختصاصی اکتیویژن بلیزارد یعنی ‌Battle.net در رایانه شخصی در دسترس بود اما حالا کاربران می‌توانند این بازی را در محبوب‌ترین فروشگاه پلتفرم رایانه شخصی یعنی استیم خریداری کنند.

اما این رسید خرید پیتزاها نبود که نظر ما را جلب کرد. بخش بسیار جالب ماجرا در قسمت کناری جعبه‌های پیتزا واقع شده بود. در کنار جعبه‌ها ما شاهد عبارت «Hungry for More? Try out our new Wumpa Pizza for 12.08$!» به معنای «برای چیزهای بیشتر گرسنه هستی؟ پیتزا وومپای جدید ما را با قیمت ۱۲.۰۸ دلار امتحان کن!» مواجه شدیم. حال بسیاری باور دارند که قیمت این پیتزا در حقیقت به تاریخ ۸ دسامبر (2022.12.08) اشاره دارد و این روز دقیقا روزی است که مراسم گیم آواردز برگزار خواهد شد. با تمام این اوصاف، هیچگونه اشاره مستقیمی به نسخه جدید این سری بازی نشده، با این حال ما گمان داریم که این عبارت روی جعبه‌ها، اشاره‌ای غیر مستقیم به نسخه جدید این سری بازی محبوب است.

در ابتدا اشاره شد که یکی از مهم‌ترین موضوعات مربوط به این بازی، سبک آن است. عبارت Wumpa Pizza در زمان انتشار این مطلب، مختص به هیچ بازی نبوده و ما گمان داریم که این پیتزا سر نخی دیگر و بسیار مهم است. یکی از پروژه‌های بسیار قدیمی اکتیویژن برای سری بازی کراش بندیکوت Wumpa League نام دارد. طبق شایعات انتشار یافته، این پروژه در حقیقت یک بازی کاملا رایگان و مشابه بازی Fall Guys است. حال بسیاری گمان دارند که Wumpa Pizza در حقیقت به این پروژه مهم اشاره دارد، با این حال چنین چیزی تنها حدس و گمان است.

دیگر اطلاعات مهمی که ما در دسترس داریم، نام استودیو توسعه دهنده این بازی است. طبق اخبار انتشار یافته، نسخه جدید سری بازی Crash Bandicoot توسط استودیو تویز فور باب (Toys for Bob) توسعه خواهد یافت. چند ماه پیش، صفحات رسمی این استودیو عکسی از تمام بازی‌های توسعه یافته توسط استودیو به انتشار رساند و در این عکس ما شاهد جایی خالی بودیم که به جدیدترین بازی در دست توسعه آن‌ها اشاره داشت. این استودیو مسئول توسعه بازی Crash Bandicoot 4: It’s About Time بوده و دستی در توسعه بازی فوق العاده محبوب کالاف دیوتی وارزون نیز داشته است.

خوشبختانه زمان چندانی تا ماه دسامبر، برگزاری مراسم بسیار مهم گیم آواردز و رونمایی احتمالی از بازی Crash Bandicoot جدید باقی نمانده است. همانطور که پیش‌تر اشاره شد، مراسم گیم آواردز در تاریخ ۸ دسامبر، برابر با ۱۷ آذر ماه برگزار شده و احتمالا این روز، روز مورد علاقه کاربران کراش و تاریخ احتمالی معرفی Crash Bandicoot جدید باشد. شما چه فکری می‌کنید؟ به نظر شما نوشته‌های روی جعبه پیتزا به تاریخ احتمالی معرفی Crash Bandicoot جدید اشاره دارند؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا